PDA

View Full Version : С какви козметични ритуали започва и завършва денят ти?



ani942942
01-27-2010, 15:17
С какви козметични ритуали започва и завършва денят ти? :-)

DevilWish
01-27-2010, 15:33
Сутрин - ставам, мия си зъбите и лицето, гримирам се.
Вечер - махам грима, умивам лицето с вода, сега почнах и с едно гелче, където е против пъпки и след това си правя маска ,която стои 5 минути, пак измивам лицето.
Това е :)

Biskfitka
01-27-2010, 15:49
Сутрин - ставам, мия си зъбите и лицето, гримирам се.
Вечер - махам грима, умивам лицето с вода, сега почнах и с едно гелче, където е против пъпки и след това си правя маска ,която стои 5 минути, пак измивам лицето.
Това е :) +1 Но маската не е всеки ден :)

DarkKisss
01-27-2010, 15:52
Сутрин: Мия си зъбите, фейса, слагам коректор ако трябва и черен молив (не винаги)

Вечер: Мия си зъбите, фейса, почиствам си фейса с toner нa Garnier Pure, мажа го с хидратиращ крем.

slynchoo
01-27-2010, 15:53
сутрин-мия си зъбите,лицето /само с вода/,слагам хидратиращ крем и се гримирвам
вечер-почиствам си грима с тоалетно мляко или мокри кърпички за грим,мия си зъбите,след това с почистващ гел за лице и най-накрая тоник за лице.
ако имам някоя пъпка слагам крем "Здраве"
правя си маска на лицето 1 път седмично. :)

liim0nka
01-27-2010, 15:59
сутринта си мия лицето и зъбите, гримирам се.Вечерта-почиствам грима с тоалетно мляко, мия си зъбите и лицето и след това го почиствам с тоник.

аа просто от любопитство.. Darkkisss защо не използваш българската дума за фейс( интересно ми е просто, нямам нищо против) :)

billytalent
01-27-2010, 16:03
Сутрин-мия си зъбите и лицето,след това си го почиствам с Розова вода (ритуал от векове при мен),слагам си черен молив и руж хаха
Вечер-мия си зъбите и лицето,пак си го почиствам с Розова вода,мажа се с крем и понякога маски 8-)

HexGirl
01-27-2010, 16:06
сутрин ставам мия си лицето зъбите , слагам грим колкото преценя. Прибирам се трия грима преобличам се сменям грима . Вечерта трия грима, почиствам с тоник лицето , мия зъбите и бум в кревата :)

Claudette
01-27-2010, 16:07
сутрин-мия си зъбите,лицето /само с вода/,слагам хидратиращ крем и се гримирвам

Сутрин: мия си зъбите, после конец за зъби, изплакваща вода за уста. После - почиствам лицето с тоник, слагам крем и след това грима.
Вечер: почиствам си лицето с дегримьор, после с тоник. Мия си зъбите, после почистване с конец за зъби.


Общо взето е това. :D

metal4ee
01-27-2010, 16:09
Сутрин- мия си зъбите, лицето, слагам си хидратиращ крем и ако има някакъв по-специален случай се гримирам
Вечер- мия си зъбите, мия си лицето с един гел и си намазвам цялото тяло с крем
Маска си слагам веднъж седмично,а ексфолиант- два пъти :oops:

mmKamm
01-27-2010, 16:12
сутрин - мия лице с гел, зъби, мажа си лицето с хидратиращо кремче, в момента слагам само очна линия и малко спирала.

Вечер - мия зъбите и лицето, почиствам грима (ако не заспа инцидентно)

Luscious_Heart
01-27-2010, 16:23
Сутрин си мия лицето с гел, тия дни слагам единствено спирала.. Също и зъбите. Почти не си пипам лицето с непочистени ръце (когато не ми се намират мокри кърпички, а ме сърби ужасно например, няма как да не се пипна по фейса :D ), а гримът го махам горе-долу веднага като се върна, преди тренировки и такива работи. Оставям го само, ако ще излизам, не ми се размазва, защото слагам малко. Вечерно време се къпя, мажа си косата с хининова вода, пак мия зъбите, слагам си крем за лице и крем за тяло от време на време.

tonie__
01-27-2010, 16:27
сутрин-мия си лицето с вода и гел,мия си зъбите,чистя си лицето с розова вода,хидратира крем и грим

вечер-същото без грима 8-)

suunnseT
01-27-2010, 17:03
Сутрин : зъбите,лицето се мият само с вода,след това хидратиращ крем ... фон-дьо тен за недостатъците и очна линия и спирала.

Вечер: душ,зъбите,лицето с дегримьор,после с гел на Авене,после лосион на Акне аут и накрая с алоя вера на ЛР и леглото.

cherrygloss
01-27-2010, 18:15
Сутрин:Мия си лицето , зъбите, мажа се с хидратиращ крем, слагам малко грим: спирала, очна линия и балсам за устни.

Вечер:Разгримирам се, почиствам си лицето с тоник, мия си зъбите и лягам .

yonsaaa
01-27-2010, 18:15
сутрин-мия си зъбите,лицето само с вода ,кремче и грим ,а вечер същото само,че мия лицето с гел иии махам грима

mrafka
01-27-2010, 18:19
В началото на деня- ставам, земам душ, мия си зъбите, лицето( с разни гелове), обличам се, и грим, който включва: основа за грим, фдт, молив за вежди, перли, сенки( понякога), спирала и гланц...
Вечер: махам грима, душ( там зъби, лице и такива) и най разкрасителното- сън...

Shia
01-27-2010, 18:37
Водичка,Тоник,Икров масло от шиите и грим.

Eliii
01-27-2010, 18:45
Сутрин: мия си зъбите, мия си лицето, слагам спирала, слагам гланц и на даскало.
Вечер: мия си зъбите, взимам душ, почиствам си кожата на лицето с тоник, мажа си цялото тяло с крем и лягам...

tItEufFf
01-27-2010, 18:59
Сутрин - ставам, къпя се, мия си лицето, слагам тоник, измивам си зъбките, слагам си лещите, след това се гримирам ( фон-дьо-тен, руж, спирала, понякога сенки)

Вечер - махам си лещите, почиствам грима, измивам си лицето, зъбите и си слагам или един нощен матиращ крем (по-често) или едно БИО олио, ако ми е суха кожата (ама това по-рядко) ..

И сутрин и вечер си мия лицето с толкова студена вода, че не си чувствам кожата после 8-) Не знам къде го бях прочела..

Inn0cenCe
01-27-2010, 19:04
Сутрин: мия си зъбките, лицето (само с вода), после крем за лице, и малко спирала

Вечер: мия си зъбките, лицето(ако имам грим го махам), един душ, после хидратираща маска за лице, и крем за сияйна кожа :oops:

dan4ety
01-27-2010, 19:11
Като стана: Мия си зъбите, мия си лицето с гел, слагам крем за лице, гримирам се.
Преди да легна: Махам си грима, мия си зъбите, мия си лицето с гел, мажа си лицето с масло от грозводо семе (последните две понякога ги изпускам, ако ми се спи много)

RoseDawn
01-28-2010, 14:38
Сутрин: мия си зъбите,лицето с гел,почистващ тоник и хидратиращ крем
Вечер: душ,мия си зъбите,лицето с гел, почистващ тоник,хидратиращ крем,ако има някой цирей го мажа с йод и накрая си мажа тялото с лосион за тяло

JCoutureJunkie
01-28-2010, 15:08
Сутрин - мия си зъбите,лицето,после го мажа с Vichy Normaderm нещо си(мързи ме да погледна как точно се казваше :oops: ),слагам гланц за устни и съм готова.Ако към козметичните ритуали се включва и прическа(за което силно се съмнявам) обикновено си къдря косата.
Вечер - къпя се,отделно пак си мия лицето,зъбите,ако все пак имам пъпки,които се нуждаят от "незабавно изтребване" им слагам малко спирт с клечка за уши,а после мажа с крем "Здраве".

juliee
01-28-2010, 15:59
Сутрин - мия лицето с вода,мия зъбите,слагам крем на лицето ,балсам на устните и коректор , ако имам някаква пъпка и след това ако имам време и спиралка
След училище - мия си лицето с измиващ гел и слагам крем
Вечер - мия лицето с вода,мия зъбите и пак крем на лицето и балсам на устните и също крем на ръцете
:) Междувременно може и нещо друго : )

YourSupergirl
01-29-2010, 20:05
Сутрин:
-мия си лицето.
-зъбите.
-гримирам се.
-слагам парфюм.
-оправям си прическата.
Вечер:
-мия си лицето.
-зъбите.
-махам грима.
-слагам крем.
-къпя се.

Neopitom3na
01-29-2010, 20:10
сутрин-мия си лицето с вода и гел,мия си зъбите,чистя си лицето с розова вода,хидратира крем и грим

вечер-същото без грима 8-)+1

heiress
01-29-2010, 20:39
Сутрин- мия си зъбите и лицето само с вода, след около 30 минути (докато се разсъня) влизам в банята, където си мия лицето и със сапун (за лице)... Мажа лицето с крем, според сезона. Гримирам се, но не всеки ден...
Вечер- почиствам грима с тоалетно мляко, мия лицето с вода, почиствам с розова вода.

iiirish
01-30-2010, 09:51
Сутрин задължително започвам с миенето на зъбите,
след това измивам лицето си с гел Garnier Pure,
минавам го с тоник,
след което със тапмонче напоено в бебешкото тоалетно мляко на Бочко,
и се гримирам (ако съм си в къщи слагам само спирала - не мога да издържа на искушението :-D )

Вечер си махам грима със тоалетното мляко на Билка,
измивам го с Garnier отново,
след което следва тампончето с Бочко.

Два пъти седмично си правя маска - Avon: Solutions Plus Total Radiance. Това е най-ефикасната маска, която някога съм ползвала :)

BlackKeys
01-30-2010, 10:05
Сутрин-моя си лицето, зъбите
Вечер-почиствам си лицето с Гарниер Пюр
Ако имам излезнала пъпка я мажа със Зинерит

Не се гримирам... само ако имам пъпка я прикривам с фон дьо тен.
Слагам само балсам за устни, че ми се напукват
И през деня си мажа ръцете с крем.
И рол он против изпотяване, ако се брои.

Това е.

darka1
01-30-2010, 10:13
Сутрин:
- мия си лицето
- мия си зъбите
- понякога слагам спирала
- задължително слагам гланц против напукване
- крем '' Нивея ''
След училище:
- ако съм сложила спирала почиствам с тоалетното мляко '' Кря - Кря ''
- измивам лицето с вода
- почиствам с тоник на '' Ейвън ''
- отново измивам лицето с вода
Вечер:
- почиствам лицето с гела на '' Билка ''
- мия си зъбите
- промивам си устата с тоалетна вода '' Елгидиум ''

galu6a
01-30-2010, 10:21
сутрин:
-мия си лецето ,събите (само с хладка вода)
-понякога слатам спирала и ФДТ ама мн рядко
вечер:
-измивам си хубаво лицето
-нанасям антицелулитен гел на Дева (на дупето)
-превърена свинска мас на вътрешната страна краката ми
-бадемово масло на миглите
- 2-3 в седмицата масло за нокти на Икоров
-боров вазелин-втирам с четка за зъби
-балсам за устни на Нивея
-слагам лекарство на пъпчици ако има такива

п.п. он днес използвам и розова вода

Bohis
02-05-2010, 18:36
Каквото и да направя пак ще съм си същия темеруд тъй че няма смисъл да си губя времето :razz: Единствено си измивам очите за да мога да видя къде ходя 8-)

Assshley
02-05-2010, 19:14
Сутрин си мия зъбите,лицето с ледено студена вода (било полезно и Мерилин Монро го правила редовно :D ),слагам си крем после се гримирам.Обикновенно като се прибера от училище си почиствам грима с тоалетно мляко мия си го с един гел и си слагам маска,но маската в повечето случеи е по един,два пъти в седмицата.После ако трябва да изляза евентуално и пак се гримирам вечерта като се прибера си почиствам лицето с тоалетно мляко и го мия с ледено студена вода отново. 8-)

petiam
02-05-2010, 19:36
сутрин : мия си зъбите ; лицето с вода
вечер : мия си зъбите ; лицето с почистващ гел

valkaa
02-07-2010, 07:39
Сутрин: мия лице / никога с топла вода 8) / , зъби, тоник за лице, крем за лице Regal Beauty с екстракт от водна лилия, слагам околкочен крем ( не знам марката, ама е някакъв оранжев :) ) и понякога грим, рядко слагам молив / светъл, 'щото с черния съм като блатна вещица 8-) / .. бадемово масло за късите ми миглички и винаги гланц на Nivea, розовия Shine Lips :) :-P ..
Вечер: Като се прибера от училище вече почти не е останал грим. Почиствам кожата с тоалетно мляко - Eveline или нещо друго, например мокри кърпички за грим 8) .. Ако трябва да излизам не го трия, ама ако съм на тренировки задължително, 'щото като се размаже там .. :razz: бе страшна гледка :grin: .. Таа 2 пъти седмично слагам маска Regal с екстракт от магнолия .. :smt007 и кремове за пъпки, ако има де ! :oops:

Т'ва от мен ! =D>

Stellsy
02-07-2010, 09:59
Сутрин: мия си зъбите, лицето
слагам си спирала, сенки (не винаги), черен милив за очи, гланц за устни
След училище: ако гримът се е развалил го оправям
Вечер: Махам си грима, мия си лицето с вода и нанасям лосион на Garnier Pure Active - Намаляващ несъвършенствата лосион. (:

DqVoLsKoJeLaNiE
02-07-2010, 10:16
сутрин - мия си лицето с хладка вода и с почистваща пяна на Elea, после си мия зъбите, след това- вода за уста... Когато свърша с това слагам хидратиращо кремче, балсам за устни и черен молив.

вечер - почиствам си грима с тоник, после в чаена чашка слагам малко топла вода и в чашката капвам 3-4 капки лавандулово масло и после с памуче изтърквам лицето си с това, отмивам с хладка вода; мия си зъбите и после-вода са уста; слагам нощен крем

roshlichka
02-07-2010, 11:26
сутрин - зъби лице с вода после крем за лице
вечер - зъби лице с вода после крем за лице

coolness
02-07-2010, 11:32
сутрин-лице,зъби мия :D скубя си веждите после слагам крем,фон дйо тен ,очна линия отгоре и отдоло и спирала
вечер-чистя си грима с гарниер есеншълс,мия си лицето зъбите иии си лягам :д

n0ne
02-07-2010, 12:04
Бахти кви схеми прайте всичките :-o
Сутрин и вечер едно и също-душ и зъбите 8-)

SweetLuna7
02-07-2010, 16:34
Сутрин: Мия си зъбите, лицето с продукт на Nivea (забравих думата) и понякога си слагам молив, но винаги - гланц!
Вечер: Няма нужда да се разгримирвам, щото всичко се е махналож. Мия си лицето със същото, зъбите и си слагам нощен крем.