PDA

View Full Version : Глад



Nika95
01-27-2010, 15:37
Здравейте,реших да пиша за проблема,който имам отскоро.От няколко дена сме в дървена и съответно седя само у нас,но изпитвам невероятен глад-ям,ям,ям и пак се чувствам гладна.За отрицателно време съм качила 3 килограма,по-принцип тренирам,но заради времето съм позанемарила тренировките.Пия доста течености напоследък и опасенията са ми за диабет,тъй като съм генетично предразположена.Та въпроса ми е дали е възможно да се дължи на зимния сезон или все пак да си направя изследвания.

ПП:На 15 съм,ако има значение.

Abigoria
01-27-2010, 16:20
Надали, лакомия е 8-) Същата съм кто седя в нас по- дълго време...

Ако наистина имаш опасения, иди да си направиш изследвания :) Но не ми се вярва мн мн...

ImmortalSportFreak
01-27-2010, 20:01
Незнам дали растежа обяснява това но аз непрекъснато съм гладна..... Сутрин като закуся в даскало пак съм гладна.. :lol: :lol: Като обядвам следобяда ям един-2 пъти и после вечерта.... просто съм безнадежден случай.. :lol: :lol: :lol: Не качвам защото мн се движа НО в твоя случай няма защо да се притесняваш. :) При теб е временно-по време на ваканциите.Като тренираш ще се оправиш и няма да се притесняваш за кг. ;) Иначе си направи изследвания ако искаш-няма да бъде изгубено време. :D Съмнявам се че ти има нещо освен едно-Диагноза Тийн ! :D :D :-D

Nika95
01-27-2010, 21:18
Благодаря за отговорите,вероятно пак психясвам за нищо :D