PDA

View Full Version : въпрос за ноктите



ifcheTyYyYy
01-27-2010, 15:44
моля помогнете ми.. ноктите ми са меки..тънки ..чупливи..лющещи се.. и ензнам какво да правя..акко река да си пусна маникюр се чупят ии направоо незнам а не обичам къси нокти..таа ако някои има сущият проблем да помага..лакиржам се почти постояяно с калциев гел..или заздравител..но те си знаят тяхното :D :-D

II. Права и задължения на потребителите
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

Claudette
01-27-2010, 16:01
Купи си крема за нокти на Биотрейд. Малка кутийка с оранжева капачка е, около 5лв струва. Звучи необещаващо, но ако си постоянна и упорита в използването му /два пъти на ден в продължение на около два месеца/, ще останеш доволна от резултата.

Успех. ;)

Neopitom3na
01-27-2010, 16:28
може да ползваш маслото на Икаров..
или да си правиш вана на ноктите със зехтин, лимонов сок и малко хладка вода :)

vagarious
01-27-2010, 16:42
може да ползваш маслото на Икаров..
или да си правиш вана на ноктите със зехтин, лимонов сок и малко хладка вода :)

И колко време трябва да се стой в тази "вана"!? :) И колко пъти е хубаво да се прави !? :)

blondeVIP
01-27-2010, 17:05
На Биотрейд маслото за нокти се казва Макси аз днес си го взех точно за 5 лвл. . Като остановя дали действа или не ще пипа но само положителни неща четох за него, освен че дразнил кожичките, но за здрави нокти и с това ще се преборя!

tonie__
01-27-2010, 17:22
моя близка страда от недостиг на витамини,което води до сриване буквално на ноктите й :shock: таа лекарката и предписа точно това масло на Биотрейд,така че щом лекарите го предписват вероятно има ефект

Neopitom3na
01-27-2010, 18:13
може да ползваш маслото на Икаров..
или да си правиш вана на ноктите със зехтин, лимонов сок и малко хладка вода :)

И колко време трябва да се стой в тази "вана"!? :) И колко пъти е хубаво да се прави !? :)
ами аз го правя 3 пъти в седмица за около 10 мин :P и после не го измивам.. ами само избърсвам със салфетка :)

titinkaa
01-27-2010, 18:23
Прочетох тук за Макси на Биотрейд и мисля утре или други ден да си го купя,ама нз от къде,козметичен магазин ли или аптека?
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=7&id=15

blondeVIP
01-27-2010, 18:32
Аптека, но търси в по-големи и по-добре заредени. . аз обиколих половин София докато го намеря. . :)

heiress
01-27-2010, 18:36
И аз ползвам Макси.. но не съм много постоянна. Ще започна по- често да се мажа.. дано има ефект.

sladyr4etoo
01-27-2010, 19:06
може да ползваш маслото на Икаров..
или да си правиш вана на ноктите със зехтин, лимонов сок и малко хладка вода :)
aко ноктите ти са като моите точно от водата ще се развалят повече :( лакирай ги, за да ги защитиш :)

vagarious
01-27-2010, 19:41
А само с лимонов сок и вода(или без) не ставаше ли или се бъркам !? :-o

Inn0cenCe
01-29-2010, 11:23
И аз имам същият проблем и все още не съм намерила решение. Ползвам заздравител, но няма голям ефект. :neutral: От скоро си правя всеки ден "вана" с топла вода и сол (по възможност морска) , но все още няма ефект :) . Все пак пробвай, може и да стане :) .

iiirish
01-29-2010, 12:07
И аз ползвам Макси.. но не съм много постоянна. Ще започна по- често да се мажа.. дано има ефект.

И аз съм така, споко :D Мажа се вече почти месец, но през ден-два :D несериозна работа 8-)

heiress
01-29-2010, 20:05
И аз ползвам Макси.. но не съм много постоянна. Ще започна по- често да се мажа.. дано има ефект.

И аз съм така, споко :D Мажа се вече почти месец, но през ден-два :D несериозна работа 8-)

Е, ти пак си по- добре. Аз го имам от половин година и в месеца се мажа 2 пъти. :D