PDA

View Full Version : помощ!



bonbon22
01-27-2010, 16:56
аз съм на 13 и от година и половина съм влюбена в едно момче от моя клас.проблема е че аз не съм се целувала с език и съм много срамежлива,а той се е целувал.аз съм нямала и гадже.понякога го виждам,че ме гледа,но не смятам че това значи нещо.с него не си говорим,направо все едно не се познаваме.много пъти исках да му искам пълномощно в скайпа,но не мога.аз не съм от момичетата които нямат страх да отидат и да му кажат какво чувстват към него.незнам какво да правя,как да го заговоря?след 5 месеца ставам на 14 и свършвам 7 клас.как да намеря начин да си кажа нещо с него??какво да правя?плс помогнете бързо,мерси предварително :)

sunshinepp
01-27-2010, 17:03
Отиваш на 50 см от него и казваш "Здрасти . . " ии се усмихваш и от там заговаряш нещо ала бала.. давай смело , вярваме в теб!

SoStarstruck
01-27-2010, 17:10
^^ Съгласна съм с предния пост,щом си сигурна че има някакви симпатии към теб давай смело,позакачай се малко. Не е казано нахално,лекичко,подхвани разговор. :wink: А това,че не си се целувала с език досега изоообщо да не те бърка.. :? Всичко си има първи път,само се отпускаш и правиш каквото и той,не се притеснявай. :)

Eliii
01-27-2010, 17:17
Не е нужно като идеш на даскало да му се хвърлиш в ръцете. Започнете да си говорите. (Пример: "Здрасти. Как си?" и все някакъв разговор ще почне. След известно време той сам ще ти иска скайпа, ще започнете да си пишете и така... Няма нищо страшно. Даже и да не станете гаджета пак можете да бъдет много добри приятели. Все пак не е единственото момче на света. 8)
А

mirinda1
01-27-2010, 17:22
Не е нужно като идеш на даскало да му се хвърлиш в ръцете. Започнете да си говорите. (Пример: "Здрасти. Как си?" и все някакъв разговор ще почне. След известно време той сам ще ти иска скайпа, ще започнете да си пишете и така... Няма нищо страшно. Даже и да не станете гаджета пак можете да бъдет много добри приятели. Все пак не е единственото момче на света. 8)
А


даа пък и като започнеш да общуваш сс него повече ще се отракаш малко и вече няма да си така.. само не разбирам от 7 години се познавате ли ии не си му взела скайп ии не си говорите или какво? :neutral: :-)

bonbon22
01-27-2010, 17:23
понякога имам чувствата че не съществувам като съм в даскало.днеска го видях че ме гледаше но незнам...с него все се върти една а тя е много отворена и аз просто не мога да отида и да му кажа здрасти,страх ме е.с него сме като непознати просто не сме си говорили..само в 5 клас като ставаше гадже с тогавашната ми най добра приятелка..

bonbon22
01-27-2010, 17:26
не аз не съм с него от 1 клас ами някаде от 3-4 години. имах му скайпа преди,но си направих нов скайп и там го нямам.преди не го харесвах и затова можех пак да кажа нещо ама сега.. :(

BlueParadise
01-27-2010, 17:50
Първото гадже не се забравя... 8) Наистина е трудно докато направиш "първата целувка,първата стъпка към нещо,първият секс.. Но колкото по-бързо го направиш и се усмилиш НЯКЪК си да му го кожеш или предизвикаш той да ти каже нещо толкова по-добре..

myNameIsImmortal
01-27-2010, 18:15
Истината се крие в Смелостта..

bonbon22
01-27-2010, 18:21
да нямам смелост,признала съм си че ме е страх

soul1199
01-27-2010, 18:36
можеш да го питаш за нещо или просто да кажеш едно здравей,не е толкова трудно,не вярвам да те одреже или нещо такова,отначало ще сте приятели пък после може би нещо повече,но ти трябва да направиш първата крачка

bonbon22
01-27-2010, 18:45
да..нещо не мога да си представя да отида и да му кажа:здрасти..после какво?и той ще каже здрасти и това е.леле ядосвам се на себе си че съм толкова срамежлива :-x

bonbon22
01-27-2010, 18:49
започвам малко по малко да събирам смелост,още малко и само да имам шанс и ще го заговора ;-)

Zaritu
01-27-2010, 21:10
тъи като аз умея добре да инсценирам случки :Д бих ти препоръчала да се сблъскаш с него уж случаино .. ако и това те е срам да направиш просто го намери в скаип-а и там го заговори .. но и в двата случая трябва да преодолееш срама си какво би постигнала ако те е срам за всяко едно нещо .. пък и година и половина е супер мн време ...

umri
01-27-2010, 21:23
аз съм на 13 и от година и половина съм влюбена в едно момче от моя клас.проблема е че аз не съм се целувала с език и съм много срамежлива,а той се е целувал.аз съм нямала и гадже.понякога го виждам,че ме гледа,но не смятам че това значи нещо.с него не си говорим,направо все едно не се познаваме.много пъти исках да му искам пълномощно в скайпа,но не мога.аз не съм от момичетата които нямат страх да отидат и да му кажат какво чувстват към него.незнам какво да правя,как да го заговоря?след 5 месеца ставам на 14 и свършвам 7 клас.как да намеря начин да си кажа нещо с него??какво да правя?плс помогнете бързо,мерси предварително :)
Страх ме е да искам пълномощно. Това вече е сериозен проблем! Тук и моята великопросветна помощ ще е безполезна...

umri
01-27-2010, 21:25
тъи като аз умея добре да инсценирам случки :Д бих ти препоръчала да се сблъскаш с него уж случаино .. ако и това те е срам да направиш просто го намери в скаип-а и там го заговори .. но и в двата случая трябва да преодолееш срама си какво би постигнала ако те е срам за всяко едно нещо .. пък и година и половина е супер мн време ...
Много Холивуд, мойто момиче. Те са от един клас, какво си мислиш, че ще стане..

desinc3
01-27-2010, 21:27
Според мен първо почнете да си пишете в скаип да го опознаеш по-добре :P

Zaritu
01-27-2010, 21:34
тъи като аз умея добре да инсценирам случки :Д бих ти препоръчала да се сблъскаш с него уж случаино .. ако и това те е срам да направиш просто го намери в скаип-а и там го заговори .. но и в двата случая трябва да преодолееш срама си какво би постигнала ако те е срам за всяко едно нещо .. пък и година и половина е супер мн време ...
Много Холивуд, мойто момиче. Те са от един клас, какво си мислиш, че ще стане..

да ама този холивуд ми е помагал доста :-D
ами не знам казвам моята гледна точка ... но сякаш,че варианта със скаипа е наи удачен :)

bloodymirror
01-28-2010, 10:04
Да,щом те е срам да си полафите,add-ни го в скайп. Ако имаше представа колко връзки и запознанства са започвали от скайпа.. Още нещо-не е нужно да отидеш при него и да стане ТИПИЧЕН РАЗГОВОР като '' Здрасти,как си,какво правиш? '' ! Може просто да го питаш нещо от сорта ''кой ни е следващият час'' и т.н ;)

bonbon22
01-28-2010, 12:10
ок ще го питам някой път какъв ни е следващия час.а относно това в скайпа- ок ще му напиша коя съм в пълномощното и после в чата "здр" и после какво да пиша?

DesireToFire
01-28-2010, 12:18
Ами може да го добавиш в скайп, просто защото е от класа ти. Аз така имам почти целия си клас, без да държа да си говоря с тях, но просто за всеки случай, ако трябав да се пита или съобщава нещо. И така искай му пълномощно и после му пиши там здрасти. позна ли ме :Д? Как си и така. А в даскало може да го питаш за домашно, учебник, записки и т.н. .

bonbon22
01-28-2010, 13:13
ок ще му напиша коя съм в скайп пълномощното и после в чата "здр" и после какво да пиша?плс отговорете бързо :(

bonbon22
01-28-2010, 15:10
моля ви някой да каже нещо :(

DesireToFire
01-28-2010, 15:42
Не пиши здр. !!! Напиши здрасти или хей или нещо подобно. После позна ли коя съм? И той ако каже не. Питай го пробвай или 3 години сме в един клас а ти да не ме познаеш ... с хилеща се емотиконка разбира се. После го питай как е, то сега за даскало не ставе, че е вканция, но може да го питаш примерно ако има песен на балончето си нещо за нея. Или нещо друго, не знам.

britzy
01-28-2010, 16:43
Ех твойта тема ме върна мнооого назад-значи аз супер много хлътнах по едно момче,от съседния клас само че меега много го харесах,симпатичен,сладичъ к,та мислълта ми тук е-не се спичай,той е от твоя клас,познаваш го,говори,ама непринудено такова,аз супер много си дрънках и се смеех с тва момче,което за 1ви път виждах
Бъди смела и нема кфо да губиш,а само да печелиш :-)

bloodymirror
01-29-2010, 18:07
Не пиши здр. !!! Напиши здрасти или хей или нещо подобно. После позна ли коя съм? И той ако каже не. Питай го пробвай или 3 години сме в един клас а ти да не ме познаеш ... с хилеща се емотиконка разбира се. После го питай как е, то сега за даскало не ставе, че е вканция, но може да го питаш примерно ако има песен на балончето си нещо за нея. Или нещо друго, не знам.

Само не разбирам каква е разликата между ''здр'' и ''здрасти'' .. няма никакво значение,какво толкова спешно й нареждаш да не пише съкратено. :lol: :lol: А иначе просто пиши това,което ти идва на ума,не е нужно ние да ти съставяме хронологията! :)

antifashionshit
01-29-2010, 18:19
Ахахахах ако ви се преебат компютрите ми е много интересно как ще живеете без шибаният скайп и фейлбуук
ФЪЦК СКАЙП

eminem213
01-29-2010, 18:22
Истината се крие в Смелостта..
И аз мисля така :P :)