PDA

View Full Version : 8ми клас новият ми клас.



ThePrettyReckless
01-27-2010, 17:24
Такамм от началото седнах с едно момиче /K/ после се преместих до друго момиче /T/ - тя преди седеше сама но /K/ излъчваше много негативизъм и аз седнах до /T/ и после /T/ седна до едно друго момиче защото то било по-умно от мен и можели да се питат въпроси.. нищо че /T/ е по зле от мен.. и аз останах сама. Когато някой остане сам сядам до него но не е всеки ден. Има две други момичета от моя клас с които съм си добра приятелка но те предпочитат повече да са двете а и се познават отпреди. Въпроса ми е как да се сприятеля с някого ;S иии просто не знам искам да седна до някого да си имам БФФ от класа но не знам как. Тръгнах с идеята че от начало ще сме всички момичета заедно но бързо се разделихме на групички и всеки си намери приятел но пак има изолирани само че те са наивни. Иначе особено от страна на момчетата се радвам на внимание и имам горе долу с кого да си говоря в междучасията но .. Помогнете ми.. :o

cherrygloss
01-27-2010, 17:57
Общувай, опознавай, сприятелявай се..Във всеки нов клас е така - групички по 2 ма-3ма . Опознай и другите и ако толкова ти пречи да седиш сама , върни се при "К" и се опитай да се сприятелиш и с нея.. :)

onestar
01-27-2010, 19:19
Да, защо не се върнеш при /K/? Казваш, че излъчвала много негативизъм. Опитай се да разбереш на какво се дължи това. Възможно е да се получи един доста интерес, и полезен и за двете, разговор. :wink:

Във всеки клас се сформират такива групички. Но... искаш ли да влезеш в тях? Защото ако го искаш, можеш. Дръж се като тях и ще те харесат. Прави нещата, които правят и те, и ще си една от тях. :?

Пък ако те не ти харесват като хора - остави ги. Можеш да намеирш приятели от другите класове.
И все пак по - добре сама на чин отколкото с някоя недорасла лигла, която ще гледа да препише на теста по най-цивилизования начин, след което ще те остави отново сама.

danibebi
01-27-2010, 19:42
Да, защо не се върнеш при /K/? Казваш, че излъчвала много негативизъм. Опитай се да разбереш на какво се дължи това. Възможно е да се получи един доста интерес, и полезен и за двете, разговор. :wink:

Във всеки клас се сформират такива групички. Но... искаш ли да влезеш в тях? Защото ако го искаш, можеш. Дръж се като тях и ще те харесат. Прави нещата, които правят и те, и ще си една от тях. :?

Пък ако те не ти харесват като хора - остави ги. Можеш да намеирш приятели от другите класове.
И все пак по - добре сама на чин отколкото с някоя недорасла лигла, която ще гледа да препише на теста по най-цивилизования начин, след което ще те остави отново сама.


:)

Chacho
01-27-2010, 21:26
Да, защо не се върнеш при /K/? Казваш, че излъчвала много негативизъм. Опитай се да разбереш на какво се дължи това. Възможно е да се получи един доста интерес, и полезен и за двете, разговор. :wink:

Във всеки клас се сформират такива групички. Но... искаш ли да влезеш в тях? Защото ако го искаш, можеш. Дръж се като тях и ще те харесат. Прави нещата, които правят и те, и ще си една от тях. :?

Пък ако те не ти харесват като хора - остави ги. Можеш да намеирш приятели от другите класове.
И все пак по - добре сама на чин отколкото с някоя недорасла лигла, която ще гледа да препише на теста по най-цивилизования начин, след което ще те остави отново сама.


Да добавя: Може да се правиш на някого за да те хареса, но е най-малкото неуважение към себе си.

CrAzYanDlaZy
01-28-2010, 08:42
мдам и аз съм 8. клас и при мен беше така, не можех да си намеря мястото. Момичетата се разделиха и нищо не ставаше, а с момчетата беше мн по- ок. И аз съм съгласна съм с onestar . Пробвай с това момиче К какво ще стане. :)

ThePrettyReckless
01-28-2010, 10:07
мерси на всички. Успех и на вас с вашите нови класове. Обаче хубавото е че момчетата са страшни пичове и с тях няма как да скучаеш няма го тая детска глупост да мразиш момичетата и момичетата обратното. Забелязала съм че винаги момчетата са били по-сплотени от момичетата като едно цяло са. При момичетата все има интриги и завист..

Infinity
01-28-2010, 10:55
Да , понякога едно момче може да бъде много по-добър приятел на едно момиче. Абсолютно съгласна съм. Щом като с тях се чувстваш добре - бъди им приятел. Не е задължително на всяка цена за най-добър приятел да имаш момиче.

SkiCatA
01-28-2010, 10:57
мерси на всички. Успех и на вас с вашите нови класове. Обаче хубавото е че момчетата са страшни пичове и с тях няма как да скучаеш няма го тая детска глупост да мразиш момичетата и момичетата обратното. Забелязала съм че винаги момчетата са били по-сплотени от момичетата като едно цяло са. При момичетата все има интриги и завист.. Чак пък толковаа :D :D :D :D

SmilezZz
01-28-2010, 11:38
мерси на всички. Успех и на вас с вашите нови класове. Обаче хубавото е че момчетата са страшни пичове и с тях няма как да скучаеш няма го тая детска глупост да мразиш момичетата и момичетата обратното. Забелязала съм че винаги момчетата са били по-сплотени от момичетата като едно цяло са. При момичетата все има интриги и завист.. Чак пък толковаа :D :D :D :D

Хах..Така си е..
винаги момчетата са по-добри приятели от момичетата..
Някак си при нас,момичетата не е така - винаги в едно приятелство има завист, и т.н.

britzy
01-28-2010, 12:38
кфо значи има други момичета ,но те са наивни,ами тикфа си търсиш съвети в Нета :shock: -нема такива простотии върви при тези момичета и толкоз,а може да не си от най-готините та за тва да немаш приятели,я се замисли дали не е в теб причината.>>>

britzy
01-28-2010, 12:40
мерси на всички. Успех и на вас с вашите нови класове. Обаче хубавото е че момчетата са страшни пичове и с тях няма как да скучаеш няма го тая детска глупост да мразиш момичетата и момичетата обратното. Забелязала съм че винаги момчетата са били по-сплотени от момичетата като едно цяло са. При момичетата все има интриги и завист..
Мега наивен отговор-не си намерила правилните момичета,баожеее 8ми клас кфо ли е било при мен :razz: :razz: :razz:

ThePrettyReckless
01-29-2010, 07:38
кфо значи има други момичета ,но те са наивни,ами тикфа си търсиш съвети в Нета :shock: -нема такива простотии върви при тези момичета и толкоз,а може да не си от най-готините та за тва да немаш приятели,я се замисли дали не е в теб причината.>>>

Не точно обратното от доста популярните момичета съм а в класа ми има още само 1 такава. Казвам че са наивни не защото ги мразя но просто не осъзнават кога някой ги използва и саа..абе няма да коментирам :D ..та причината ее чее в началото на годината си викам ми сега като се запознаваме всички ще сме едно цяло така че ще съм си с всички приятелка и няма да се ориентирам към никого но другите веднага се залепиха един към друг и аз останах сама. От начало седях с абсолютно всички и направо се биеха да стоят с мен само че накрая всеки се залепи за всеки и ми 'той ще ми се обиди'. Иначе аз съм от контактните и отворени хора и си говорим в междучасията но аз не мога да издържам да съм сама на чин именно по тая причина и да нямам някой по близък..е тфа ее :)) надявам се да съм била достатъчно ясна

ThePrettyReckless
01-29-2010, 07:41
кфо значи има други момичета ,но те са наивни,ами тикфа си търсиш съвети в Нета :shock: -нема такива простотии върви при тези момичета и толкоз,а може да не си от най-готините та за тва да немаш приятели,я се замисли дали не е в теб причината.>>>

Не точно обратното от доста популярните момичета съм а в класа ми има още само 1 такава. Казвам че са наивни не защото ги мразя но просто не осъзнават кога някой ги използва и саа..абе няма да коментирам :D ..та причината ее чее в началото на годината си викам ми сега като се запознаваме всички ще сме едно цяло така че ще съм си с всички приятелка и няма да се ориентирам към никого но другите веднага се залепиха един към друг и аз останах сама. От начало седях с абсолютно всички и направо се биеха да стоят с мен само че накрая всеки се залепи за всеки и ми 'той ще ми се обиди'. Иначе аз съм от контактните и отворени хора и си говорим в междучасията но аз не мога да издържам да съм сама на чин именно по тая причина и да нямам някой по близък..е тфа ее :)) надявам се да съм била достатъчно ясна

а и това е форум защо и аз да не пусна тема и да попитам нали тва е целта!?