PDA

View Full Version : Солариум



lljio
01-27-2010, 18:55
Здравейте,
искам да попитам от ходена на солариум могат ли да излязат бенки или да се раздразнят и оголемят вече съществуващи
и
дали не вреди като облъчва мъжките полови органи

Serenavanderwoodsen
01-27-2010, 21:11
може да ти излязат бенки и да се оголемят вече саществуващи,да. Аз ходих на дерматолог и ми каза че е много опасно особено ако имаш бенки, а моята кожа е и много бяла и ми казаха да забравя за солариума. :((( най-безвредния начин е с афтобронзант. :)

lljio
01-28-2010, 10:16
а какво е това?? ..от ония спрейове или ???

iiw
01-28-2010, 10:41
Мда спрейчетата, има ги и като кремчета (сори немога да пусна линк-нова съм). Стои готино, стига да можеш да разнесеш хубаво (по трудно е от разнасянето на фондьотените) в противен случай стои на петна. :( И цапа дрехите, но все пак за поводи е подходящо. :)


А относно солариума- доста е вреден, но тена е много готин. :-) Може дори да се получи рак на кожата, не че от слънцето не може. :D

Cameo
01-28-2010, 11:15
Да и аз съм същата, много ми е бяла кожата и имам бенки и хич не ми е препоръчително да ходя на солариум и въобще да се пека на слънце. За това лятото използвам абтобронзанта на Лореал дето е в една бронзова тубичка...много съм доволна. Важното е само да го разнесеш равномерно, щото ще станеш на петна ;)

Neopitom3na
01-28-2010, 12:21
а ако имаш родилен белег може ли да ти стане нещо :D

lljio
01-29-2010, 14:44
нека някой който е ходил и е по-запознат да ми каже дали ще има резултат ако отида само на 3-4 процедури за по 5минутки ? :)

Goddess
01-29-2010, 16:26
нека някой който е ходил и е по-запознат да ми каже дали ще има резултат ако отида само на 3-4 процедури за по 5минутки ? :)

Не. Съмнително е и за минимален дори... Аз ходих повече от месец на турбо солариум, но няма голям ефект и затова спрях. Приятелката ми ходи малко повече - около 2 - 3 месеца и стана черна. Но тен, какъвто можеш да хванеш за 5 дни на слънце.

lljio
01-29-2010, 19:18
мерси за отговорите .. отказвам се напълно :)