PDA

View Full Version : Проблем с Counter Strike



someonerandom
01-27-2010, 20:33
Не съм сигурен дали тук е подходящо място за темата.Та от известно време на Cs и Cs-Source имам ужасен лаг в който и сървър да вляза.Става дума за насичане,все едно буксувам,после бягам по-бързо,и пак насичане,като това е абсолютно постоянноо.На същия интернет доставчик съм от години и никога съм нямал проблем,освен това играя и WoW,тегля филми-никакви проблеми.Преинсталирах Cs,обаче нищо.Някой да знае от какво може да е или по-скоро как да го оправя?

ivanstef
01-28-2010, 18:33
Хм.. странно, може да се дължи на много неща... Така както го описваш говори за проблем в интернет връзката 8)

asp1r1n94
01-29-2010, 07:23
cl_cmdrate 10 в конзолата на цс го напиши ,може малко да се пооправи лага. Напиши и cl_showfps 1 или net_graph 2 и го следи 8)

Maniacc
02-17-2010, 16:39
Пробвай като в конзолата напишеш rate 25000 и може би ще се оправи ако не може да е като на един приятел и на него така му засичаше и се оказа че е от несъответствие на частите на компа.. обаче успя да го оправи с Optimizer и сега му върви екстра :) пробвай може да стане ;)

Valento
02-17-2010, 17:21
Не съм сигурен дали тук е подходящо място за темата.Та от известно време на Cs и Cs-Source имам ужасен лаг в който и сървър да вляза.Става дума за насичане,все едно буксувам,после бягам по-бързо,и пак насичане,като това е абсолютно постоянноо.На същия интернет доставчик съм от години и никога съм нямал проблем,освен това играя и WoW,тегля филми-никакви проблеми.Преинсталирах Cs,обаче нищо.Някой да знае от какво може да е или по-скоро как да го оправя?
А докато играеш пуснал ли си някой торент клиент да сийдва .. може да ти лаги от него или просто в сървъря някой ползва хак .. и ли сървъра е със слаб процес ... :)

Lorenzo
02-18-2010, 13:13
Трябва да си изтегля играта :razz:

nikithebest
02-19-2010, 15:27
може и "rate 30000" :-o

Force_bladeR
02-20-2010, 22:41
cl_cmdrate 10 в конзолата на цс го напиши ,може малко да се пооправи лага. Напиши и cl_showfps 1 или net_graph 2 и го следи 8)

Казва, че му насича, а не че има малко fps.. пък и net_graph кво ше следи? Да следи и да не следи няма да му помогне..

До автора: да не играеш в турбоафрикански сървъри? :lol: с много лаг?

Force_bladeR
02-20-2010, 22:46
или просто в сървъря някой ползва хак

ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ЛОООООЛ :D :D :lol: :razz: :razz: :lol:

каде го чу тва бе? на пазара до доматената сергия ли? :lol: :lol: :razz:
такива работи НЯМАА! когато играх на стария ми комп. в сървър с 20 хакера (беше hack only server) трябва буквално да ми "гръмне" компютъра ли? :)

rosenhristev
02-22-2010, 13:05
или просто в сървъря някой ползва хак

ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ЛОООООЛ :D :D :lol: :razz: :razz: :lol:

каде го чу тва бе? на пазара до доматената сергия ли? :lol: :lol: :razz:
такива работи НЯМАА! когато играх на стария ми комп. в сървър с 20 хакера (беше hack only server) трябва буквално да ми "гръмне" компютъра ли? :)Не говори глупости... когато се използва "хак" има повече пинг и лагва леко...