PDA

View Full Version : глупаво ли е?



ivetoOo
01-27-2010, 21:04
здравейте..не знам дали искам съвет,но със сигурност искам да споделя моята дилема ..ами преди известно време се запознах с едно момче,но той е по-голям от мен (аз съм на 17,той на 24) ..разбираме се доста добре ,като приятели.Но напоследък стана на въпрос,да пробваме ли да сме двойка и такива неща.И тук идва проблема понеже аз ходя нали още на училище насам натам кандидатстване догодина и си мисля че ще го дърпам назад,а той си мисли ,че съм много малка и трябвало да сме били изчакали година две..а за година две могат да се случат много неща ..и аз искам,и той иска ,но никой от двама ни не иска да рискува приятелството ни,,за нещо което може би е загубена кауза или не знам как да се изразя.. И не знам бих искала ако някой е изпадал в подобна ситуация да сподели или просто да даде мнение

Stan4o123
01-27-2010, 21:08
Pussies...

Chacho
01-27-2010, 21:29
здравейте..не знам дали искам съвет,но със сигурност искам да споделя моята дилема ..ами преди известно време се запознах с едно момче,но той е по-голям от мен (аз съм на 17,той на 24) ..разбираме се доста добре ,като приятели.Но напоследък стана на въпрос,да пробваме ли да сме двойка и такива неща.И тук идва проблема понеже аз ходя нали още на училище насам натам кандидатстване догодина и си мисля че ще го дърпам назад,а той си мисли ,че съм много малка и трябвало да сме били изчакали година две..а за година две могат да се случат много неща ..и аз искам,и той иска ,но никой от двама ни не иска да рискува приятелството ни,,за нещо което може би е загубена кауза или не знам как да се изразя.. И не знам бих искала ако някой е изпадал в подобна ситуация да сподели или просто да даде мнение

Аз мисля, че по-скоро той може да те дърпа назад, отколкото ти него. А приятелството ви не мисля, че го рискувате. Проблема идва обикновено тогава, когато един от двамата не може да приеме варианта да сте приятели. Твоят случай очевидно не е такъв, а и според мен ще проличи бързо дали има хляб във вашата връзка или не.

desinc3
01-27-2010, 21:32
Ти харесваш ли го това момче ? Или обичаш ли го ?

IndependentGirl
01-27-2010, 21:37
Да.. глупаво е.. :]

onestar
01-27-2010, 23:15
За сега ще е най - добре да останете приятели. Така няма да губите връзка, ти ще учиш, той ще работи (или каквото прави там). След година, две, ако все още се искате се вземете.. 8-)

ivcheto0o
01-28-2010, 05:04
след година две едва ли ще е същото.Пробваите и ще разберете имате ли шанс.Трябва да правите пове4е компромиси и разбиране към на4ина на живот на другия :)

sunshinepp
01-28-2010, 05:09
по-добре опитайте ;)

gergan4etooooo
01-28-2010, 05:52
за 9879324623 път чета подобна история и направо ме вбесявате...
ПРИМЕР: Запознахме се и от ДВА месеца сме МНОГО ДОБРИ приятели, за 2 месеца к'ви приятели сте :? След това като сте станали УЖ приятели, искате да си чешете гъ*овете...
И после с последни сили чета поредната тема - "Моля помогнете ми.. спешно е ;( "

:razz: :razz: :lol:
Не знам вече, да се смея ли или да плача.

Linns
01-28-2010, 06:29
Сори, ама живота е кратък..
Опитайте, от опит никой не е умрял.. Ако стане - хубаво, ако ли не - не сте били един за друг.. След една, две години нищо няма да е същото и винаги ще живееш с въпроса "Ами ако бяхме опитали?" .. Изживей си хубаво годините, независимо от това как свършва определено нещо, важното е да го изживееш..

ceballos1990
01-28-2010, 06:39
Лично мен не ме кефят такива връзки той търсещ булка а тя непълнолетна мое мнение нищо лучно иначе успех дано излезе нещо но нз просто как ще се развивате заедно в живота

ivetoOo
01-28-2010, 07:01
Лично мен не ме кефят такива връзки той търсещ булка а тя непълнолетна мое мнение нищо лучно иначе успех дано излезе нещо но нз просто как ще се развивате заедно в живота

точно това имах в предвид,смисъл за разминаване аз затова и споменах годините ... а за еднаквите теми съжелявам не съм погледнала.Ами да дори е много повече от харесване..

ceballos1990
01-28-2010, 07:12
Лично мен не ме кефят такива връзки той търсещ булка а тя непълнолетна мое мнение нищо лучно иначе успех дано излезе нещо но нз просто как ще се развивате заедно в живота

точно това имах в предвид,смисъл за разминаване аз затова и споменах годините ... а за еднаквите теми съжелявам не съм погледнала.Ами да дори е много повече от харесване..


Права си и попринцип за мен най добре е когато са с макс 1-2 години разлика някфо по готино е и ти е по сладко

Presley
01-28-2010, 11:45
Нито ти искаш,нито той иска.

GossipGirl89
01-28-2010, 11:54
Разликата ви не е никак малка и общо взето едва ли би се получило нещо сериозно, защото говорите на различни езици. Като приятели се разбирате, но това не значи непременно, че и като гаджета ще е така. Не знам ти как би го дръпнала назад, но той теб със съгирност може да те дръпне тъй като това през което ти минаваш в момента той го е минал вече, а и другото което е - на теб ти предстои кандидатстване и ще трябва да се отдадеш почти изцяло на ученето и едва ли ще можеш да му отделяш много време... а той от своя страна едва ли дълго ще търпи да остава на второ място :? Не знам, вие си знаете, но според мен трябва да оставиш нещата така както са, поне на тоя етап...

fenastz
01-28-2010, 18:09
Да.