PDA

View Full Version : Проблем с презерватива



cveteto64
01-28-2010, 06:20
Не знам дали темата е за тук... Но на въпроса приятелят ми се оплаква, че не може да прави секс с презерватив, ведна щом го сложи му падал и нищо не можело да стане.. Няколко пъти го правим без, но честно да си призная страх ме е, имам му доверие и знам, че ме пази, но все пак..
Някой от момчетата тук да е имал такъв проблем и ако някой знае на какво се дължи..?

Bukmop
01-28-2010, 07:29
Не знам дали темата е за тук... Но на въпроса приятелят ми се оплаква, че не може да прави секс с презерватив, ведна щом го сложи му падал и нищо не можело да стане.. Няколко пъти го правим без, но честно да си призная страх ме е, имам му доверие и знам, че ме пази, но все пак..
Някой от момчетата тук да е имал такъв проблем и ако някой знае на какво се дължи..?

Според мен се дължи на ИНАТ (без е по-хубаво все пак) :? а иначе може ластичето на презерватива да притиска нещо и затова да му пада нооо е малко вероятно

AlokiNn
01-28-2010, 07:31
Поговори сериозно с него за това.. Пробвайте друга марка презервативи. Ако е същото - избор нямаш..

djipsito
01-28-2010, 10:49
Пробвайте наистина с др презервативи... и аз мисля че е от инат...
Нз как се наслаждаваш на секса като те е страх, че го правите без...то тва ти човърка мозъка само.. говори с него и намерете начин, аз съм чувала, че разликата дали има презерватив или няма я усещат повече момчетата.. той ако иска да си спокойна и да не мислиш за тва по време на секс, тря се замисли... На някои хора нз що тоооолкова мн им пречи презерватива.. все пак не са си надянали вълнен чорап...

playboyche
01-28-2010, 13:00
Пробвайте наистина с др презервативи... и аз мисля че е от инат...
Нз как се наслаждаваш на секса като те е страх, че го правите без...то тва ти човърка мозъка само.. говори с него и намерете начин, аз съм чувала, че разликата дали има презерватив или няма я усещат повече момчетата.. той ако иска да си спокойна и да не мислиш за тва по време на секс, тря се замисли... На някои хора нз що тоооолкова мн им пречи презерватива.. все пак не са си надянали вълнен чорап...
прав е колегата 8-)

Bukmop
01-28-2010, 13:19
Вземете си презервативи Durex Super Thin мисля че тези бяха най-тъките ;)

pinki
01-28-2010, 13:22
междудругото може да не е някакъв каприз, защото и моя приятел има същия проблем :( Сложи ли презерватив едно, че му омеква ами не може и да свърши...

TwEEtyNkA
01-28-2010, 14:11
това е предтекст според мен

BigFakeSmile
01-28-2010, 15:18
едва ли има вродена алергия към презервативи, според мен това е оправдание, за да не ползвате :-D
Ти хубаво му имаш доверие, че те пази, но всичко става, ако той е, ти не бъди безотговорна!

BloodyGoddess
01-28-2010, 18:48
Айде стегни го малко :-D кажи му, че пази те не пази не искаш да ставаш майка 8-)

ef4etyYy
01-28-2010, 21:08
това е предтекст според мен моят бифшият ми приятел и той така правехме го без,оначе аз много се притеснявах и му казах да почнем са го правим със и той се не намираше каде е сложил презервативите :D уж не ги намирал де докато не му казах,че без няма да го правим направи и ти така да видиш как няма да му пада :D 8-) :booooomb:

santi
01-28-2010, 21:10
и аз бях така сичко 6 тръгвам да слагам презерватива и край до там накрая се изнервихме и от тогава правим го без и винаги внимавам :-o