PDA

View Full Version : Фитнес програма за начинаещ



ico995
01-28-2010, 11:33
Здр отново на всички понеже започнах да ходя на фитнес и през тази седмица натоварих цялото тяло.Но от другата ще ми трябва хубава фитнес програма за начинаещ.Предложения?
Мерси предварително

shisharkatapz
01-28-2010, 20:09
1 месец ти трябва да загрееш цялото тяло...

ico995
01-29-2010, 11:32
Добре ще натовара цялото тяло 1 месец но имате ли някаква идея за програма ?

Okyouloose
01-29-2010, 13:56
Ami az sushto iskam da popitam i az hodq na fitnes ot 3 meseca na 12 godini sum teja 70 kg i iskam da imam golqma raka az primerno kato napraq 12 diganiq za biceps po 5 serii. Ako Praq taka za 1 mesec she ima li promqna i sushto iskam da pitam visok sam 1.71 i teja 70 kila iskam da znam dali sum dobre ;] :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-x :-x :-x :-x 8) 8) 8) 8) 8) 8) :-P :-P :-P :-P

Myrth
01-29-2010, 15:49
За 12 годишен теглото ти е над нормата. Хубавата голяма ръка става бавно и няма да си направиш услуга, ако се стремиш към нея още на тази възраст. Всъщност, най-важното за твоите години е да развиеш добра дихателна издръжливост (бягане), контрол над тялото, а фитнесът го остави за после. Не че си толкова малък, колкото не си узрял достатъчно на акъл, а за фитнеса това е много важно. Все пак си твърде зелен и всяка грешка може да доведе до травма.

Chacho
01-29-2010, 16:06
Ето тук има доста от информацията, която търсиш:

http://www.bb-team.org/


Не знаем какви са ти целите, но ето моята любима програма, която по принцип е за трупане на маса.

Ден първи:

Гърди, трицепс и корем

Ден втори:

Гръб, бицепс и кръст

Ден трети:

Крака, рамо, корем

Ден четвърти:

почивка



Най-вероятно ще изям хиляда критики, но на мен програмата си ми харесва. Върти кръгови засега и мини тогава на нещо друго. Важно правило във фитнеса е, че всичко става постепенно и трябва да го съзнаваш постоянно. Постоянство и отговорни тренировки ще ти гарантират резултати, метода не е от кой знае какво значение. Поне аз до този извод стигнах. Успех в тренировките!

ico995
01-29-2010, 16:06
братле като си навит пусни си тема за 12 годишния.а някакви предложения за фитнес програма?

Valento
01-29-2010, 22:35
братле като си навит пусни си тема за 12 годишния.а някакви предложения за фитнес програма?
Програма можеш и сам да си направиш , колегата Chacho ти даде много интересен сайт с много информация в него , има упражнения и начин на изпълнение , за това разгледай там и си съчетавай упражнения ...

Bianc0
01-29-2010, 22:40
Абе ква програма още от начало.Един месец,3 пъти в седмицата правиш по 1-2 упражнения за всеки мускул.