PDA

View Full Version : [ВАЖНО] Вирусче....



NamelessRomantic
01-28-2010, 12:58
Днес ме удари някакъв нов вирус.Обаче не като другите.Евала мога да кажа на програмистите му,понеже са го направили мноого добър и чак със сценарий.
Така.
Идеята е - БУМ.
Имате вирус,дори на десктопа ви се изписва.Лол.Уиндоус обаче контраатакува,теглийки антивирусна програма - Internet Security 2010 (името като че взето от китайски магазин за левче,толкова е евтино...).Без да ви пита.Пак лол.
Само че...самата програма е вирус.Залива ви със разнородни съобщения че ви атакуват,дори IP дава на атакуващия.ЛОЛ.Дори си има свой скан,който ви показва мними заплахи.Точно така - мними.NOD32 не ги засича.Същевременно програмата блокира звуковите кодеци,залива ви със съобщения и дори блокира Windows Task Manager.Безсилни сте,остава ви да дадете 50 долара за да активирате програмата.Точно така.Тя няма trial,сканира,но не трие без активация.Пхаха.Пардон,лол.


Решение - http://www.2-spyware.com/remove-internet-security-2010.html.Но недейте ръчно - дръпнете Spyware Doctor.На мен ми помогна.

w0sh
01-28-2010, 12:59
И кво?

не мога да дръпна кабела за нета и да си форматирам харда?

NamelessRomantic
01-28-2010, 13:02
И кво?

не мога да дръпна кабела за нета и да си форматирам харда?
За какво да форматираш харда и да преинсталираш уин когато можеш да го махнеш за 15 мин?Още повече,казал съм го от гледната точка на средностатистическия човек който може би не знам какво е форматиране,камо ли реинстал на уин.Това ли ще представиш като решение на мама и тате,ако не разбират от компютри?

w0sh
01-28-2010, 13:10
Да.
Хубаво е да се форматира на 3 месеца.

bonbogoko
01-28-2010, 13:50
За такава тъпа зараза като тая изобщо не си заслужава да си играеш да преинсталираш бозата 8)

NamelessRomantic
01-28-2010, 14:25
Да.
Хубаво е да се форматира на 3 месеца.
Форматнал съм го преди 3 седмици.
Спри да спамиш темата ако обичаш.

metaxa
01-28-2010, 19:31
Да.
Хубаво е да се форматира на 3 месеца.
Форматнал съм го преди 3 седмици.
Спри да спамиш темата ако обичаш.


Извинявай обаче ти, ако разбираш толкова много едва ли би си вкарал тоя вирус. Форматирането е вариант, но все пак не е толкова наложително.