PDA

View Full Version : Тае бо



Et4etoo
01-28-2010, 14:16
Искам да се запиша на тае бо . Има ли някой от Сливен , който знае къде се провеждат такива тренировки и дали изобщо има ?

Valento
01-29-2010, 23:29
Искам да се запиша на тае бо . Има ли някой от Сливен , който знае къде се провеждат такива тренировки и дали изобщо има ?
Така , не съм от сливен .. но мисля че във всяка спортна база (стадион) има всякакъв вид тренировки ... ползвах гогле и намерих това "в сградата на смк.всеки ден без сряда от 19.00" дано да ти помогне !!!

Et4etoo
01-30-2010, 15:12
:D мерси . И аз го видях това , но е прекалено старо от 2005 ..ще се наложи де се поразходя значи 8-)

Chacho
01-31-2010, 22:25
Запиши се на таекуондо и за 2 месеца сама ще си измислиш тае-бо програма.

Et4etoo
02-02-2010, 17:04
Таекуондото не е ли прекалено трудоемко за човек , който досега не е тренирал никакви бойни изкуства .. 8-) ?

Chacho
02-02-2010, 20:17
Таекуондото не е ли прекалено трудоемко за човек , който досега не е тренирал никакви бойни изкуства .. 8-) ?

Винаги може да започнеш бойни изкуства. Не е трудоемко, свиква се и според мен дава доста добра физическа подготовка. Моите наблюдения са, че се развива много добро тяло от таекуондо. Но за това всеки си има собствени виждания. И друго бойно изкуство да започнеш, стига да имаш качествен трениор и да имаш хъс, ще даде резултати. А тае-бо е просто таекуондо на фона на музика. Виж историята на тае-бо-то. Доста мадами от тренировките по тае бо в един момент просто минават на таекуондо. Може и ти така да направиш.

Най-доброто решение е да отидеш на една тренировка и на двете и да си прецениш, кое по ти харесва. По принцип навсякаде дават безплатна пробна тренировка.