PDA

View Full Version : приятели



opana
01-28-2010, 15:26
в у-ще много трудно си хващам приятели. :lol: момчетата само ме закачат. :x баща ми се опитва да ми диктува живата :lol: и не ми дава да се местя :? пък и невиждам смисъл,11 клас съм и остава ми една година :grin: вече не излизам дори от класната. :o а има момчета и когато сме с момчето,което харесвам,все гледат да ме изложат пред него. :lol: не издържам вече. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ivcheto0o
01-28-2010, 15:43
не им обръщаи внимание :) И според мен няма смисъл да се местиш като си 11 клас.Сигурно имаш приятели извън у-ще.

onestar
01-28-2010, 16:08
`` като гледам как си го написала оставам с убеждението, че не ти пука особенно... което всъщност не е мой проблем. :?

Хвани си пирятели извън училище.

Изтрай още една годинка и се премести някъде, където ще живееш самостоятелно... така баща ти няма да ти диктува живота. :wink: ... ^^

FeDkY
01-28-2010, 16:15
`` като гледам как си го написала оставам с убеждението, че не ти пука особенно... което всъщност не е мой проблем. :?

Хвани си пирятели извън училище.

Изтрай още една годинка и се премести някъде, където ще живееш самостоятелно... така баща ти няма да ти диктува живота. :wink: ... ^^
И аз сам на тос принцип ..... Само 2 години ми останаха и са фашкирвам от даскало. зимам си квартира и си гледам кефа :grin: :grin:

Abigoria
01-28-2010, 17:27
`` като гледам как си го написала оставам с убеждението, че не ти пука особенно... което всъщност не е мой проблем. :?

Хвани си пирятели извън училище.

Изтрай още една годинка и се премести някъде, където ще живееш самостоятелно... така баща ти няма да ти диктува живота. :wink: ... ^^
И аз сам на тос принцип ..... Само 2 години ми останаха и са фашкирвам от даскало. зимам си квартира и си гледам кефа :grin: :grin:

То щото тъй става... 8-)

fogdog
01-28-2010, 18:40
ami spored men sled kato ti e posledna godina i i bez tva nikoi ne te haresva ne tr da ti puka kvo 6e stane i da im se opul4i6 smis po4vai koito ti kaje ne6to gadno pada6 na negovoto nivo i go zatapva6 ili puk se pari6 na zrqla ili na nepukistka kakto 6te6 go nare4i i ne im obri6ta6 vnimanie :-D

tupaka94
01-28-2010, 20:27
tegli im edna maina na tezi i im kaji da ne ti se burkat v jivota

FeDkY
01-28-2010, 21:31
`` като гледам как си го написала оставам с убеждението, че не ти пука особенно... което всъщност не е мой проблем. :?

Хвани си пирятели извън училище.

Изтрай още една годинка и се премести някъде, където ще живееш самостоятелно... така баща ти няма да ти диктува живота. :wink: ... ^^
И аз сам на тос принцип ..... Само 2 години ми останаха и са фашкирвам от даскало. зимам си квартира и си гледам кефа :grin: :grin:

То щото тъй става... 8-)

Е за мен е така ;) .... Имам си работата коят ми трябва мястото кадет живея с парите сам добре ;) ..... Таман да остая наще малко си починат от мене :D :D

nyxu
01-28-2010, 23:06
Като видях как си написала поста си (все едно не ти пука) ... ми уби желанието да пиша... :?