PDA

View Full Version : Клипче в скайп



bloodymirror
01-28-2010, 16:16
От скоро се сетих за опцията в скайп за качване на клипче,но когато натисна на иконката ми пише,че нямам flash player и трябва да си го инсталирам,и ми изписва също '' ако нямате инсталиран,натиснете тук,за да го инсталирате'' и аз натискам,следвам опциите,свалям си го,инсталирам го и накрая,когато пак натисна на иконката,пак ми изписва същото.. какво да направя,за да мога да си кача клипче?

shadow4e
Заглавията трябва да са описателни.

Petrow
01-28-2010, 16:22
Пробвай да го дръпнеш от друго място и си го инсталирай ръчно.. недей от онази опция а до дръпни от друго място.. :)

DarkAngelOfHope
01-28-2010, 21:14
може да пробваш и с преинсталация на skype :)

mirinda1
01-29-2010, 13:53
Пробвай да го дръпнеш от друго място и си го инсталирай ръчно.. недей от онази опция а до дръпни от друго място.. :)

Повечетто пъти става така !! :)

bloodymirror
02-06-2010, 13:11
Да,нещо не стана.. смисъл дърпам го и после кликам на иконката за видео и пак същото ми изписва :( като го инсталирам,трябва ли нещо да го свързвам със скайп..или? смисъл то нали ще е на компютъра,дали ще стане вече да ми го приеме и да си слагам клипчета? :\ Ето,като го дръпнах поне 14455 пъти този Flash Player,и като кликнах да го инсталирам все това ми изписва http://prikachi.com/files/1345952f.jpg какво да направя по-нататък..??