PDA

View Full Version : Как да спечеля най-добрата си приятелка за гадже ?



Slun4eviq
01-28-2010, 16:28
Проблемат ми е следния : От 5 години се познавам с едно момиче което мн харесвам . Преди около 2 години знаех че та ме харесва но не предприех нищо , сега садбата ми го връща . Аз я харесвам , а може би я обичам , но тя е с едно момче вече 1 година . Излизаме постоянно и знам всичко за нея както и тя за мен . Понякога оспявам да си открадна една целувка , но нищо повече и след това се едно нищо не се е случили . Полудявам , кагато той и се обади защото знам , какво представлява . Не издуржам да сам до нея като знам че тя е с друг . Е вапроса ми е как да я спечеля и вазможно ли е това ?

DNJ
01-28-2010, 16:34
Хмм...доста кофти ситуация. Тя щастлива ли е с приятеля си? Защото ако наистина е и го обича е ясно какво ще ти отговори ако я попиташ директно дали може да се получи нещо между вас. Само ти знаеш дали е възможно да я спечелиш...ние няма как да ти кажем.

nymphadora
01-28-2010, 16:35
като не си преценил на време какво ти се предлага,сега ще си втория :wink:

тя не може вечно да те чака :? да си мислил

SoStarstruck
01-28-2010, 16:43
поздрав: Емануела-Отзад Мини.. :-|

b3b3t0y
01-28-2010, 16:44
И моя най-добър фр ме харесва и знам к'во ш и е на момичето.. Неприятно е ако се я харесвяш и и го покажеш... Просто си избий от главата че ще сте заедно :(

BloomF
01-28-2010, 16:53
Ако наистина държиш на нея и я обичаш няма да развалиш връзката им, след като тя е щастлива! Просто си изчакай реда, като не си се възползвал преди, като тя те е харесвала. :-o

xAndie
01-28-2010, 17:03
Ако сте толкова добри приятели сигурен ли си,че искаш да си развалите приятелството, защото ако тръгнете и след това скъсате не мисля, че отношенията ви отново ще могат да бъдат същите :? Дали си струва да погубиш приятелството ви :-o

peshost
01-28-2010, 17:32
Нищо не можеш да направиш.

in4et0yy
01-28-2010, 17:32
Писнало ми е от такива хора :-x
като е била сама и те е харесвала ти не си направил нищо, а сега когато е щастлива с друг си се влюбил :?

SmilezZz
01-28-2010, 17:49
Вече е късно да направиш нещо..
Вече тя си има приятел и то от една година 8)..
А и Най вече осъзнаваме какво имаме като го загубим ,защото докато сме го имали в повечето случаи го приемаме като даденост , а като ни липсва вече осъзнаваме какво всъщност е било за нас. :?
Освен да почакаш или да поговориш с нея..Но ако й кажеш чувствата си - рискуваш да загубиш приятелството й

Dimana99
01-28-2010, 17:52
тя не може вечно да те чака :? да си мислил

GossipGirl89
01-28-2010, 18:12
Не оценяваме какво имаме докато те го загубим !
Много истина има в тия думи ;)
Харесвала те е, можел си да я имаш, но не си предприел нищо, един Бог знае защо, а сега когато вече знаеш, че не може да е твоя и я искаш все повече и повече... Просто изчакай - тов мога да те посъветнам. Тя е щастлива с приятеля си - не им разваляй връзката.

lipsvashh_mi
01-28-2010, 18:18
поздрав: Емануела-Отзад Мини.. :-|
хих,злобнооо :D ама и много вярно....
въпреки това ако толкова я харесваш поговори с нея-виж ,може и да излезе нещо....
ПП Винаги става така-късно се осъзнават хората и си ядат главата от яд,че нищо не са направили едно време 8-)

soul1199
01-28-2010, 20:17
пробвай да й кажеш,че изпитваш нещо повече към нея или и прави намеци

golqmumnik
01-28-2010, 20:26
http://pickup-project.net/content/view/66/38/ Това ти е единствения шанс, останалите съвети важат само по филми тип Американски пай 8)

Kurdokolenko
01-28-2010, 21:13
Баце, немаш шансове, тя те мисли за най-добрата и приятелка, нищо повече. Ще се тъпче с гаджока и, като същевременно ще си излива душата на рамото ти - бе преебан си. Намери си друга .

Linns
01-28-2010, 21:15
^ Брутално, но истина.. Направо ме уби :razz:

thirteen
01-28-2010, 22:33
Добре, само на мен ли ми направи впечатление, че от време на време се целуват? Аз не се целувам с приятелите си. Още повече имала си пиятел и то от една година... Еми щом те целува пък явно не и пука особено за него. Ако говорим за едни и същи целувки, разбира се. Според мен имаш някакъв шанс, намерила е нещо в теб преди, което харесва. Помисли с какво точно си я грабнал. Както и поговори с нея следващия път, когато се поцелувате. Какъв по-удобен момет. :) Само жалко за гаджето й. А и за теб, ако тръгнете да не реши да се поцелува с някой друг приятел :-D 8-) ... sorry