PDA

View Full Version : Вие какво мислите....?



Gretii95
01-28-2010, 16:49
Здравейте!Има 1момче което много харесвам,в едно и също даскало сме само в различни паралелки,и така..започнахме да си пишем по скайп и много се сближихме станахме си много добри приятели,споделяме си но,той си има гадже обаче ме гледа много странно и ми се умихва и като си пишеме по скайпа винаги когато си казваме чао ми праща емотиконата (hug) тоест гушкане та вапроса ми е какво мислите дали ме харесва или просто си внушавам?

BloomF
01-28-2010, 16:51
Найш кво си мисля... 95 набор! 8)

И все пак може пък и да те харесва... :-o

SoStarstruck
01-28-2010, 16:51
Потърси врачка. :wink:

vagarious
01-28-2010, 16:52
Бла бла бла.Поредното заблудено девойче. :smt015

ivcheto0o
01-28-2010, 16:54
има си приятелка...

xoxi
01-28-2010, 16:57
защо не го попиташ ?!

lipsvashh_mi
01-28-2010, 16:59
ъм,момчето те има за приятелка затова са хъговете по скайп....иначе за гледането-не си ли втълпявавш,все пак си има приятелка..ако искаше да е с теб щеше да си мръдне пръста ида направи нещо по въпроса....не си прави грешни впечатления,че после много боли така :?

Gretii95
01-28-2010, 17:07
ъм,момчето те има за приятелка затова са хъговете по скайп....иначе за гледането-не си ли втълпявавш,все пак си има приятелка..ако искаше да е с теб щеше да си мръдне пръста ида направи нещо по въпроса....не си прави грешни впечатления,че после много боли така :?

Да има си приятелка ама те уж ходат след 1седмица се разделят после пак се събират и така нататака :? и аз незнам вече какво правят ту ходят ту се разделят :?

SoStarstruck
01-28-2010, 17:09
ъм,момчето те има за приятелка затова са хъговете по скайп....иначе за гледането-не си ли втълпявавш,все пак си има приятелка..ако искаше да е с теб щеше да си мръдне пръста ида направи нещо по въпроса....не си прави грешни впечатления,че после много боли така :?

Да има си приятелка ама те уж ходат след 1седмица се разделят после пак се събират и така нататака :? и аз незнам вече какво правят ту ходят ту се разделят :?И ми е много инт.. искаш и с теб ли да я кара така,ако евентуално тръгнете?? :? :? ..

DNJ
01-28-2010, 17:10
Директно му кажи и това е, какво толкова се плашите не мога да разбера.

Edit: Е, защо...ако тръгнат не е задължително да се държи с нея по същия начин. ;)

Gretii95
01-28-2010, 17:12
ъм,момчето те има за приятелка затова са хъговете по скайп....иначе за гледането-не си ли втълпявавш,все пак си има приятелка..ако искаше да е с теб щеше да си мръдне пръста ида направи нещо по въпроса....не си прави грешни впечатления,че после много боли така :?

Да има си приятелка ама те уж ходат след 1седмица се разделят после пак се събират и така нататака :? и аз незнам вече какво правят ту ходят ту се разделят :?И ми е много инт.. искаш и с теб ли да я кара така,ако евентуално тръгнете?? :? :? ..

Не той е много свестно момче приятелката му е тази която скъсва с него после пак иска да е с него :?

SoStarstruck
01-28-2010, 17:16
ъм,момчето те има за приятелка затова са хъговете по скайп....иначе за гледането-не си ли втълпявавш,все пак си има приятелка..ако искаше да е с теб щеше да си мръдне пръста ида направи нещо по въпроса....не си прави грешни впечатления,че после много боли така :?

Да има си приятелка ама те уж ходат след 1седмица се разделят после пак се събират и така нататака :? и аз незнам вече какво правят ту ходят ту се разделят :?И ми е много инт.. искаш и с теб ли да я кара така,ако евентуално тръгнете?? :? :? ..

Не той е много свестно момче приятелката му е тази която скъсва с него после пак иска да е с него :?Ахам.. По темата: Ако сама не му намекнеш,ние няма как да ти кажем. Не знаем какво му е в главата,то т'ва мъжете са едни животни .. Ръчни си го,бе,бъди нахална !

Gretii95
01-28-2010, 17:18
ъм,момчето те има за приятелка затова са хъговете по скайп....иначе за гледането-не си ли втълпявавш,все пак си има приятелка..ако искаше да е с теб щеше да си мръдне пръста ида направи нещо по въпроса....не си прави грешни впечатления,че после много боли така :?

Да има си приятелка ама те уж ходат след 1седмица се разделят после пак се събират и така нататака :? и аз незнам вече какво правят ту ходят ту се разделят :?И ми е много инт.. искаш и с теб ли да я кара така,ако евентуално тръгнете?? :? :? ..

Не той е много свестно момче приятелката му е тази която скъсва с него после пак иска да е с него :?Ахам.. По темата: Ако сама не му намекнеш,ние няма как да ти кажем. Не знаем какво му е в главата,то т'ва мъжете са едни животни .. Ръчни си го,бе,бъди нахална !

Офф...и аз съм 1срамежлива :( как да му намекна,правя му комплименти ама незнам какво имаш предви под намекване?

SoStarstruck
01-28-2010, 17:22
Попринцип класика е:"Тя не те заслужава"(приятелката му т.е.) "Трябва ти някоя,която да те цени повече" и т.н.. то си идва отвътре,аз като съм влюбена,във всяко изречение намирам повод за закачка. :) Успех!

DevilWish
01-28-2010, 17:23
Стига с тоя скайп ;) това, че ти праща хъг не значи нищо ако ще и кис да ти праща ;)

Gretii95
01-28-2010, 17:26
Попринцип класика е:"Тя не те заслужава"(приятелката му т.е.) "Трябва ти някоя,която да те цени повече" и т.н.. то си идва отвътре,аз като съм влюбена,във всяко изречение намирам повод за закачка. :) Успех!

Това ,че тя не го заслужава сам му го казвала 200пъти ама той май го вазприема като приятелски съвет :(

SoStarstruck
01-28-2010, 17:26
Стига с тоя скайп ;) това, че ти праща хъг не значи нищо ако ще и кис да ти праща ;) Да,ама влюбен човек е наивен и се самонавива много. :)

aniie
01-28-2010, 17:30
Ем ти го харесваш ,личи си...Направи нещо по въпроса да го спечелиш ^^ ако наистина е толкова свястен може би ще тръгне с теб....


ЕЕ,успех ..все пак :D :-)

SoStarstruck
01-28-2010, 17:34
Попринцип класика е:"Тя не те заслужава"(приятелката му т.е.) "Трябва ти някоя,която да те цени повече" и т.н.. то си идва отвътре,аз като съм влюбена,във всяко изречение намирам повод за закачка. :) Успех!

Това ,че тя не го заслужава сам му го казвала 200пъти ама той май го вазприема като приятелски съвет :(Тогава.. Признаването му е майката. Иначе няма да зацепи скоро като гледам. :wink:

Gretii95
01-28-2010, 17:39
Попринцип класика е:"Тя не те заслужава"(приятелката му т.е.) "Трябва ти някоя,която да те цени повече" и т.н.. то си идва отвътре,аз като съм влюбена,във всяко изречение намирам повод за закачка. :) Успех!

Това ,че тя не го заслужава сам му го казвала 200пъти ама той май го вазприема като приятелски съвет :(Тогава.. Признаването му е майката. Иначе няма да зацепи скоро като гледам. :wink:

абе той всичко зацепва ама се прави на луд,може би защото иска да види докъде мога да стигна със комплиментите и със загрежеността си към него пфф... и аз съм една глупачка :? ама незнам и аз вече :(

misslowe
01-28-2010, 17:39
илии .. говори с него или не си внушаваии .. !! :?

SoStarstruck
01-28-2010, 17:46
илии .. говори с него или не си внушаваии .. !! :?И аз това ще ти кажа като заключение. А пък ако е така,както ти казваш и само се прави на луд,не си зажлужава цялото това занимаване - Fuck off и т'ва е,аман от неориентирани лигльовци.

Gretii95
01-28-2010, 17:56
[quote=misslowe]илии .. говори с него или не си внушаваии .. !! :?И аз това ще ти кажа като заключение. А пък ако е така,както ти казваш и само се прави на луд,не си зажлужава цялото това занимаване - Fuck off и т'ва е,аман от неориентирани лигльовци.[/quot

Донякъде си права,но немога без него вече 2месеца се познаваме и аз какво ли не намеквам ама той се прави на луд и ми вика "обичам те" и веднага след това ми праща ухилени човечета :( направо вече се побърквам и аз викам вярно ли бе обичоаш и той вика "да" като приятелка те обичам!

SoStarstruck
01-28-2010, 17:57
Ооо,казал е "като приятелка".. по-добре не се наранявай,наистина,не си заслужава. :?

gergan4etooooo
01-28-2010, 18:03
ще ти се да те хресва май..

GossipGirl89
01-28-2010, 18:06
Ами той не се прави на луд, той ти го е казал директно - обича те като приятелка !

Gretii95
01-28-2010, 18:09
[quote="SoStarstruck"]Ооо,казал е "като приятелка".. по-добре не се наранявай,наистина,не си заслужава. :? [/quote

офф..ми много е странен аз казах на 1моя приятелка която му е приятелка смисъл познават се какво мисли за мен и той е казал "ми незнам още не сам я опознал много добре" тва го беше казал преди 1месец вече мина още 1 не е ли ме опознал вече :? офф...извинявайте,че ви изгубих времето с мойте простотии :? Благодаря на всички за винманието :-)

hiLaruyo
01-28-2010, 18:09
попитай го .. макар че няма смисъл след като си има приятелка

miss_kiss181
01-28-2010, 18:14
Поговори с него много деликатно и му кажи какво чувстваш. Така ако не друго поне ще си наясно дали втълпяваш някакви неща или не. :grin: