PDA

View Full Version : Козметични въпросчета. МОЛЯ ви пишете в темата момичета



martin4etopetkova
01-28-2010, 17:15
Здравейте. Нова съм във форума, и искам да ви попитам няколко въпроса :) Първо да споделя на 15 съм. Значи искам да ми предложите продуктите от които сте доволни:

-душ гел-ще го използвам всяка сутрин
-интимен гел
-хидратиращ лосион за тяло-ще го използвам всяка сутрин
-хубав крем за лице-ще го използвам всяка сутрин преди грима
-и продукт с който да се справя с черните точки по нослето...или маска (каквото предложите)
-^ същото и с торбичките под очите :)
-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха
-нещо което да подхранва косата ми

Амм и също да се допитам до вас относно косъмчетата или по скоро мъхчетата по лицето включително и челото. Не се забелязват, но аз понякога ги забелязвам като се вгледам, и има ли начин да ги махна освен козметик? :)

Благодаря ви предварително. И се надявам все повече момичета да ми отговорят. :)

stelit0
01-28-2010, 18:12
-душ гел-ще го използвам всяка сутрин- na palmolive са хубави

-интимен гел-avon

-хидратиращ лосион за тяло-ще го използвам всяка сутрин-musk

-хубав крем за лице-ще го използвам всяка сутрин преди грима-bilka

-и продукт с който да се справя с черните точки по нослето...или маска (каквото предложите)-na garnier-имат разните му там скрабове и тн.

-^ същото и с торбичките под очите :)-------

-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха-няма лак който да стилизира добре и да не втвърдява косата-на тафт са много добри вече ти ще си избереш цвета подходящ за твоя тип коса

-нещо което да подхранва косата ми-мисля че домашните маски са най-доброто решение-бих ти препоръчала маската с травитаминол

Амм и също да се допитам до вас относно косъмчетата или по скоро мъхчетата по лицето включително и челото. Не се забелязват, но аз понякога ги забелязвам като се вгледам, и има ли начин да ги махна освен козметик? :)

ifcheTyYyYy
01-28-2010, 18:29
душ гел-ейвън са хубави , локрема , палмолив
интимен гел- не ползвам
лосион за тяло-ми пак виж ейвън , локрема ..зависи какви харесваш
крем за лице- на нивеа
за черни точки.. зависи от кожата ти ..ейвън ,гарниер ,билка (аз съм пробвала да почиствам лицето си 1во с утайката на кафе ,мажа се с нея стоя около 1- 2 мин мах. .. измивам с хладка вода ии след това измиващ гел и после кремче нивеа )
лак за коса -тафт оранжевия :)
подхранване на косата - маски.. шампоан и балсам на нивеа или лореал( жълтия-възстановяващ )
за мъхчетата- лентички за лице.. или аз ползвам епилатор..

това е от мен надявам се да съм полезна :) :-)

brokeninside13
01-31-2010, 19:30
За интимния гел- на лактицид... :)

bizzskwittka
01-31-2010, 19:40
-хидратиращ лосион за тяло- моите са едни на avon с кокос и соево мляко ..супер сааа - мн сладко меришат

продукт с който да се справя с черните точки по нослето...аз ползвам на nivea visage young 'cleen deeper" [лятото мноо го рекламираха, ама сяга нямам снимка ] или пък летички ,моите са пак на нивея :)

-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха - НЯМАА :D
8-) 8-) 8-) 8-) това мога да ти кажа ... защото др продукти са вече споменати

yozii
01-31-2010, 19:50
-душ гел-ще го използвам всяка сутрин - ами аз ползвам на Duru много е хував а на Dove също са хубавии
-интимен гел - на Avon
-хидратиращ лосион за тяло- на Dove и Avon
-хубав крем за лице- нa Bilka
-продукт с който да се справя с черните точки по нослето - Clean&Clear имат много хубави продукти против черни точки
-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха - няма лак който да не я втвърдява,най-добрия е на taft черния според менн
-нещо което да подхранва косата ми - Avon имат една много хубава маска за коса ,с банан мисля че беше ..

Sunshin3
01-31-2010, 19:59
-душ гел-ще го използвам всяка сутрин
-Dove, Nivea /аз съм много доволна/

-интимен гел
-Аз ползвам на Нивеа /нямам оплаквания и е много приятен/

-хидратиращ лосион за тяло-ще го използвам всяка сутрин
-Avon, Dove

-хубав крем за лице-ще го използвам всяка сутрин преди грима
-Аз ползвам на Dove

-и продукт с който да се справя с черните точки по нослето...или маска (каквото предложите)
-Garnier Pure (може стик), Clean and Clear, ПАРНА БАНЯ

-същото и с торбичките под очите
Може да ги заличаваш с малко коректор, при мен не остава и следа! :)

-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха
Просто пръскай на по-голямо разтояние, около 20-30см. Добри са на Вела, Гарниер и Тафт-черния, но аз предпочитам първите две марки. :)

-нещо което да подхранва косата ми
Домашните маски са доста по-добри от готовите. Напиши в гугъл 'подхранващи аски за коса' ще излезнат добри резултати. :)

brokeninside13
01-31-2010, 20:13
-същото и с торбичките под очите
Може да ги заличаваш с малко коректор, при мен не остава и следа! :)





а какъв ти е коректора? :):):)

bibitka
02-01-2010, 10:09
душ гел-ще го използвам всяка сутрин - палмолив термал спа :-)
-интимен гел - на кеъефри е добър :)
-хидратиращ лосион за тяло-ще го използвам всяка сутрин - на дав са наи хидратиращи спор няма .
-хубав крем за лице-ще го използвам всяка сутрин преди грима - на нивеа или дав .
-и продукт с който да се справя с черните точки по нослето...или маска (каквото предложите) - справяне с черните точки няма , каквото и да правиш пак излизат знам го от личен опит .
-^ същото и с торбичките под очите - пробваи на дева .
-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха - на тафт с кашмир :P
-нещо което да подхранва косата ми - прави си маски със зехтин и витамин А :)

techCandy
02-01-2010, 10:27
-същото и с торбичките под очите
Може да ги заличаваш с малко коректор, при мен не остава и следа! :)





а какъв ти е коректора? :):):)

Сенките под очите се заличават с коректор, но торбичките...? Можеш да си сложиш коректор, което оптически малко ще ги намали (Avene, Maybelline, Max Factor например). Ако искаш обаче да се пребориш с тях, а не само да ги замазваш- трябва да си вземеш околочно кремче и по- добре е да кихнеш малко повечко пари. Внимавай да не си вземеш някое против бръчки. Вземи си хидратиращо и успокояващо, ако си го слагаш поне по веднъж на ден ще ги намалиш видимо (Avene, Roc, Uriage, Eucerin например)

titinkaa
02-01-2010, 11:37
[quote="martin4etopetkova"]Здравейте. Нова съм във форума, и искам да ви попитам няколко въпроса :) Първо да споделя на 15 съм. Значи искам да ми предложите продуктите от които сте доволни:

-душ гел-ще го използвам всяка сутрин-НА ДАВ
-интимен гел-лАКТАЦИД
-хидратиращ лосион за тяло-ще го използвам всяка сутрин-НА ГРУТИНИ,ТЕ СА МНОГО ТРАЙНИ КАТО АРОМАТ ИЛИ ПЪК НА ЕЙВЪН
-хубав крем за лице-ще го използвам всяка сутрин преди грима-дАВ ИЛИ НИВЕА,А МОЖЕ И БИЛКА
-и продукт с който да се справя с черните точки по нослето...или маска (каквото предложите)-ЕМИ НА ГАРНИЕР ИМА ХУБАВИ НЕЩА,ИДИ НАЙ-ДОБРЕ В АПТЕКАТА
-^ същото и с торбичките под очите :)
-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха-ЗНАМ ЧЕ НА ГАРНИЕР НОВИЯ Е БИЛ ХУБАВ,МАКАР ЧЕ АЗ НЕ ПОЛЗВАМ ПРОСТО СЪМ ЧУВАЛА ЧЕ Е ДОБЪР
-нещо което да подхранва косата ми-МАСКИ С ТРИВИТАМИНОЛ

Амм и също да се допитам до вас относно косъмчетата или по скоро мъхчетата по лицето включително и челото. Не се забелязват, но аз понякога ги забелязвам като се вгледам, и има ли начин да ги махна освен козметик?-ПО-ДОБРЕ НЕ ГИ МАХАЙ!

Sintya
02-01-2010, 11:47
-душ гел-ще го използвам всяка сутрин - на ейвън са хубави, имат различни аромати
-интимен гел - на нивеа, хубав е
-хидратиращ лосион за тяло-ще го използвам всяка сутрин - отново на ейвън, тези ароматизираните
-хубав крем за лице-ще го използвам всяка сутрин преди грима - на нивеа са хубави, както и на vichy
-и продукт с който да се справя с черните точки по нослето...или маска (каквото предложите) - garnier
-^ същото и с торбичките под очите Smile - garnier, зеленото ;д
-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха - taft - зеления или лилавия, страшни са
-нещо което да подхранва косата ми - някаква маска ( билка, фруктис и тн )

a1a2b3v
02-01-2010, 13:49
Амм и също да се допитам до вас относно косъмчетата или по скоро мъхчетата по лицето включително и челото. Не се забелязват, но аз понякога ги забелязвам като се вгледам, и има ли начин да ги махна освен козметик? :) [/size]

Опитала ли си с пинсета? Ако не става чувала съм за някакви лентички от аптеките се копували...

iiordanova
02-01-2010, 14:12
-интимен гел - Dove
-хидратиращ лосион за тяло- Avon
-хубав крем за лице- Leocrema , Nivea
-и продукт с който да се справя с черните точки по нослето - Garnier Pure 3 in 1
- същото и с торбичките под очите - билковите компреси с лайка, копър, смрадлика .. в интернет има инфо
-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха - Taft
-нещо което да подхранва косата ми - маски с хума , маски от интернет , кристали за коса , маска на Gliss , балсами .. избор голям!

galu6a
02-01-2010, 16:24
Здравейте
-душ гел-ще го използвам всяка сутрин-незнам
-интимен гел-незнам
-хидратиращ лосион за тяло-ще го използвам всяка сутрин-мога да ти препоръчам Розова вода
-хубав крем за лице-ще го използвам всяка сутрин преди гримаБилка и аз ще си копувам такъв
-и продукт с който да се справя с черните точки по нослето...или маска (каквото предложите)-утайка от кафе pure 3в1
-^ същото и с торбичките под очите :)
-лак за коса който не втвърдява косата и не я прави суха
-нещо което да подхранва косата ми една зелена с пурпур

Амм и също да се допитам до вас относно косъмчетата или по скоро мъхчетата по лицето включително и челото. Не се забелязват, но аз понякога ги забелязвам като се вгледам, и има ли начин да ги махна освен козметик? :)-лентички вийт

[[/b]