PDA

View Full Version : Моля ви за мнение!



hinari
01-28-2010, 17:41
Нещата са малко сложни.Запознах се преди време с човек,с когото наистина си допадаме.Още почти в началото бях споделила на баба си за него,показах й негови снимки.Оказа се ,че го познава.Човекът ми предлагаше да се видим и аз под влиянието на баба си му оказах над 7 пъти сигурно.Но накрая,скришно от баба,се срещнах с него и така до днес .Продължавам в същия дух, а най-лошото , че трябва да лъжа,за да бъдем заедно с него.Точно когато сме двамата и тогава ми звъни баба ми по телефона...винаги така става!Нея я лъжа,че съм със съседа ми,а на баща си казвам,че съм с приятелки от класа ми .Така не зная докога ще продължа,но знам ,че не е правилно според мен да се месиш на едно момиче на 18 години и да му казваш с кого да излиза и с кого не .Затова съм сега на това положение-да лъжа баба си и баща си .Та вие какво мислите по въпроса ?

SoStarstruck
01-28-2010, 17:45
А баба ти какво ти е казала за него,че първите 7 пъти си му отказала?? ..

hinari
01-28-2010, 17:52
Каза ми ,че след като е по-голям от мен,си нямам работа с него.Това ми каза .

ivcheto0o
01-28-2010, 17:53
аз не бих направила така,бих излизала с него независимо те какво казват

hinari
01-28-2010, 17:55
Е,нали аз така направих.Въпреки всичко,излизам с него,но ми е гадно само,че трябва да лъжа ,че съм с друго момче,което ми е съсед,за да си нямам проблеми.

SoStarstruck
01-28-2010, 17:56
^^Зависи на колко е..Ако е някъде на 30 и аз не мисля,че ще ти влияе много добре. Ще те моделира както той си прецени,вече има тема,в която се говори за това 'моделиране' подробно. А той има ли връзка или..?

nymphadora
01-28-2010, 17:57
баба ти какъв контрол има върху теб,като си и на 18... :-o

hiLaruyo
01-28-2010, 17:58
Според мен вече си достатъчно голяма за да взимаш решения сама . Баба ти не трябва да се меси .. след като си решила да си с него . Дано всичко да се оправи и да не е нужно да се криете .. Успех :-)

m1nik
01-28-2010, 17:59
Според мен вече си достатъчно голяма за да взимаш решения сама . Баба ти не трябва да се меси .. след като си решила да си с него . Дано всичко да се оправи и да не е нужно да се криете .. Успех :-)

GossipGirl89
01-28-2010, 18:00
Ми зависи на колко години е той. Ако е много по-голям от теб баба ти е права като ти казва да не се занимаваш, защото на всички е ясно повечето връзки с големи разлики в годините на какво се базират...

ivcheto0o
01-28-2010, 18:04
Е,нали аз така направих.Въпреки всичко,излизам с него,но ми е гадно само,че трябва да лъжа ,че съм с друго момче,което ми е съсед,за да си нямам проблеми.

имах в предвид 4е не бих ги лъгала

fenastz
01-28-2010, 18:06
Ако е някой изпаднал пияница на 40+ вземи я послушай. Ако не й кажи да си трае.

hinari
01-28-2010, 18:16
На 28 е,вярно ,доста ни е голяма разликата.Но ние сме приятели,той си няма връзка.За връзка хич не говорим.Аз съм абитуриентка тази година и той гледа да се съобрази с това.Ноо наистина,може би ако не бях споделила на баба си в самото начало за него,сега нямаше така да се тормозя.Но наистина, на 18 съм и какво е това месене с кого излизам ...

miss_kiss181
01-28-2010, 18:22
Ами лсед като не става въпрос за връска, не виждам къде е проблема. Поговори с баба си, обясни и как стоят нещата. Покажи й, че вече си достатъчно голяма, за да решаваш сама с кой да излизаш и с кой не. УСПЕХ :grin:

hinari
01-28-2010, 18:29
Благодаря ви много за съветите.Но на баба си няма как да кажа,тя знае,че той е на 28 и просто не си представям какви кавги ще дойдат ако ми излизи всичко наяве.

GossipGirl89
01-28-2010, 18:33
Имай предвид, че на лъжата краката са къси и рано или късно всичко ще излезе наяве и тя ще разбере... Още повече беше споменала май, че тя го познава... Ако става дума само за приятелство не мисля, че има някакъв проблем - най-добре седни и поговори с нея и й обесни, че сте само приятели и между вас няма нищо... А пък и от друга страна - ти си вече пълнолетна и можеш сама да преценяваш с кого да излизаш и с кого не

onestar
01-28-2010, 19:05
На 18г. си, можеш да излизаш с когото искаш. Не е нужно да й даваш обяснения относно момчето.

За да не я лъжеш... кажи й, че се виждате. Не искай разрешение нито на нея, нито на баща си, просто им кажи, за да не се чувстваш гадно всеки път щом излизате...
Успех. :)

soul1199
01-28-2010, 20:08
не мислиш ли,че си прекалено голяма за да ти казват,какво да правиш?според мен им кажи истината :)