PDA

View Full Version : Интересно предложение ;)



dentals
01-28-2010, 17:56
Здравейте момчета и момичета до 18 години.
Аз и моите колеги сме студенти в Медицински университет, Факултет по Дентална медицина - София. Учим стоматология и сме 5 курс. Вече от 3 години работим с пациенти в университета. Бихме искали да ви предложим безплатен преглед и лечение на зъбите на много ниски суми - 2 лв. за кариес (бяха изискванията в университета последно). Работим внимателно и качествено под ръководството на асистенти и доценти, които във всеки един момент от работата проверяват и напътстват лечението на пациентите.
Момчетата и момичетата, които имат желание за подобряване хигиената на устата, почистване на зъбите или лечение на кариеси моля да бъдат до 18 години, тъй като предметът - детска стоматология изисква това условие. Аз съм на 24 години и търся сериозни млади хора. Помислете над идеята и може заинтересуваните да ми пишат тук или на и-мейла.
Не забравяйте, че красотата, привлекателността и хубавата усмивка са много важни за отсрещния пол :-)
И оше нещо важно - даваме извинителна бележка за училище, ако се наложи да пропуснете някои час ;)
Успех :)

machoka
01-28-2010, 18:20
Поради нормалната за такива места като нашето, и подобни оферти доза СЪМНЕНИЕ, моля желаещите да НЕ му пишат на е-майл, а в темата или форума.

Авторът да каже 2те си имена и конкретен адрес, където ще се извършват прегледите. Иначе темата се заключва.

Ако има желаещи сред нашата аудитория, първо да се ПОСЪВЕТВАТ С РОДИТЕЛ. Никой родител няма да има против да ви заведе.

Благодаря.

dentals
01-28-2010, 18:32
Разбира се: Факултетът по Дентална медицина се намира на ул. "Георги Софийски" 1, до Военно-медицинска Академия. Катедрата по Дентална Медицина е на 6 етаж. Работата с пациенти ще започне от 8 февруари, когато ще е ясен и номерет на кабинета и лекарят-асистент, под чието ръководство ще работим. Името ми е Кирил Тодоров. Благодаря за напомнянето - консултирането с родителите е задалжително. Ако те имат въпроси също могат да се обърнат към нас.

dentals
01-29-2010, 08:30
Споделете мнения, приятели. Малко по-смело :smt023 :)

dentals
02-15-2010, 16:38
Здравейте,

Вече започнахме работа. Дните за преглед и кариеси са понеделник от 13.30 и сряда от 11.15 часа. Чакам всички желаещи от София да пишат и не забравяйте, че даваме и Бележки за училище, ако е необходимо. 8) :)

SuNsEt
02-15-2010, 19:17
Хм,аз преди хотех като малка май на същото място...при Военна болница.Зъболекрите бяха студенти ии аз бях там за шини.Три години ходих и имаше ефект.Имаше супер много хора всеки път...Иии имаше една стоматоложка с червена коса.Тя беше главната,нещо като учителка на студентите и поне на мен ми беше много гадна.Много им се караше и само им казваше какво да правят. 8-) Не помня как се казваше,чудя се дали още работи там...

dentals
02-16-2010, 14:21
Хихи, ами има най-различни асистенти. Всъщност моята асистентка по ортодонтия (предмета с шините) е с червена коса :D, но е много свястна :)
А ти на колко си сега :)
За съжаление обаче ми се струва, че няма много приятели от форума, които да мислят за здравето си. И все пак тези, които го правят ще получат грижите, които са им необходими и отговори на въпросите, които ги вълнуват :-o

SuNsEt
02-16-2010, 16:33
На 16 съм сега.Тя тази беше с къса червена коса,слаба иии ъм абе не мога да я опиша особено много де.Може би е същата.Май имаше бенка някъде около лицето. 8-)
Иии ако искаш да ме поканиш да се запиша-благодаря,но за сега ще се въздържа...не за друго,просто мразя зъболекари и всичко свързано с тях,НИЩО ЛИЧНО! :-D

dentals
02-16-2010, 18:59
Ее май е тя :-D ама е много готина как :? иначе как може да мразиш зъболекари, има такива готини какички и батковци :grin: :-D Ако искаш кажи на приятелите си, ако някой е заинтересован :) Успех.

parkour4ety
04-27-2010, 09:17
добре ама не съм у софия :D

shieldpro
08-19-2010, 16:13
добре е че се развиват ....но за касмет никога съм нямал проблем с зъбите
и сега на 18 години все още е така :P