PDA

View Full Version : Нормално ли е ...



bZzZ96
01-28-2010, 18:56
Значи аз като заспя понякога ( тоест много често ) правя разни неща , говоря с хората , но когато съм в съзнание не помня абсолютно нищичко . Аз си имам проблеми и с нервите де бях на лекар и ми предписаха Деанксит и в краен случай диазепам , халюционирам и чувам гласове и т.н. и т.н. дълга и широка но искам да попитам според вас това нормално ли е ?
PS:моля ви без тъпанарски коментари и подигравки за мен проблема е сериозен . :oops: :shock: 8-[ :smt120 :smt119

rauwkost
01-28-2010, 20:21
Кое дали е нормално, да халюцинираш и да чуваш гласове ли? Хм, да, мисля че е съвсем нормално.. :smt017

ImmortalSportFreak
01-28-2010, 20:53
Ако не се бъзикаш не е нормално.. :D :-o

_butterfly_
01-28-2010, 21:13
Малко неясно си се изказал и не мога да те разбера какво точно имаш предвид-

Значи аз като заспя понякога ( тоест много често ) правя разни неща , говоря с хората , но когато съм в съзнание не помня абсолютно нищичко .
Може би просто бълнуваш когато спиш, на мен ми се случва често. Да ходиш насън и да правиш неща, за които не си спомняш се нарича сомнамбулство и в повечето случаи не е повод за притеснение.


Аз си имам проблеми и с нервите де бях на лекар и ми предписаха Деанксит и в краен случай диазепам , халюционирам и чувам гласове

Консултирай се с лекар дали това са нормални странични ефекти от хапчетата (мен ме съмнява), ако не са да ти предпишат други хапчета. Но задължително лекар!

liim0nka
01-28-2010, 21:18
Ее..ходила си на лекар, изписал ти е хапчета и т.н...не мислиш ли че той знае по-добре дали е нормално? :)

bZzZ96
01-28-2010, 22:30
1.Не се бъзикам
2.Съм момиче
3.Тея хапчета на ми действат
4.Неска пак ще ходя да ми изпишат някакви други
5.Мс за помощта хора ! :)
PS:Може да сложите ключ

batkodoki
01-29-2010, 00:09
Значи аз като заспя понякога ( тоест много често ) правя разни неща , говоря с хората , но когато съм в съзнание не помня абсолютно нищичко . Аз си имам проблеми и с нервите де бях на лекар и ми предписаха Деанксит и в краен случай диазепам , халюционирам и чувам гласове и т.н. и т.н. дълга и широка но искам да попитам според вас това нормално ли е ?
PS:моля ви без тъпанарски коментари и подигравки за мен проблема е сериозен . :oops: :shock: 8-[ :smt120 :smt119

щом спец те е гледал и само деанксит&диазепам ти е изписал - съвсем нормална си!

вземи да записваш на хартия тези си "видения и гласове", кой знае може да си следващата наследница на Ванга...