PDA

View Full Version : МОЛЯ ЗА СПЕШНА ПОМОЩ



xEXTAZYx
01-28-2010, 19:48
Няма да казвам глупости от сорта пиша тук, защото е най-посещавания форум !!! А ето го и проблема ми:
Преди 2-3 месеца срещнах едно момиче, което явно беше "фльорца", но незнам защо след като се видяхме за 1-ви път тя спря да се конти и да се инстересува толкова много от външния си вид (смисъл не че беше мърлява и изоставена ами не мислеше само как изглежда). Много си въобразявам, че е заради мен, но мисля че не е така. Тогава аз доста си падах по нея (и сега е така даже и повече). След време започнахме да излизаме навън общо 6 човека. Доста ме е срам да и поискам скайп или нещо подобно пред другите. Почти съм събирал смелост ей така по междодругото да я попитам, но нещо винаги ме спира. Моля ви дайте ми съвет какво да направя, че да ме забележи??? Дайте някакъв съвет моля ви. Ще следя форума всеки ден.

SoStarstruck
01-28-2010, 19:53
А ако те харесваше,нямаше ли да започне да се конти тройно повече,за да ти направи впечатление..?? Не мисля,че тя от първата ви среща е разбрала,че не одобряваш суетата й,много се е сепнала от мнението ти(в което е била сигурна),че чак се е променила..

tupaka94
01-28-2010, 19:54
az nqmam mnogo golqm opit no bih ti predlojil da se stegne6 i da i kaje6 tova koeto misli6
i mislq 4e tq 6te te razbere

xEXTAZYx
01-28-2010, 19:55
Еми тя не е от хората, който впечетляват с външен вид (поне така си мисля от както я познавам). Просто има нещо очарователно в нея, което ме привлича всеки ден повече и повече

soul1199
01-28-2010, 20:04
е що не я дръпнеш леко настрани и да и вземеш скайпа,или от тея дет излизате,що не кажеш на някой да ти даде скайпа й?

xEXTAZYx
01-28-2010, 20:12
Сайпа и единствено нейната приятелка го има (те са в един клас) а те не се разделят. Седят винаги една до друга и просто нямам нужната смелост. Иначе си говорим и се смеем явно не съм и противен, но искам да съм нещо повече от приятел за нея.

onestar
01-28-2010, 22:01
Мм, добре. Притесняваш се да пойскаш скайпа й докато сте в компания. Тогава го напарви, когато са само двете. Предполагам тогава срама ще е по-малък, още повече, защото са най-добри приятелки (май). :P

Кажи й нещо от сорта на "Хей, може ли скайп, да си початим някоя вечер... ако нямаш нищо против?". Съмнявам се, че ще откаже. Първо, защото пред приятелката й няма да изпита срам и второ, защото не си й противен (както каза ти). 8)
Успех... и да пишеш за развитието: :grin:

xEXTAZYx
01-29-2010, 07:31
Ок ще пиша и дано да не ме "секне" нещо :D . Мерси за съвета

valdesbg
01-29-2010, 08:54
Няма да казвам глупости от сорта пиша тук, защото е най-посещавания форум !!!... Дайте някакъв съвет моля ви. Ще следя форума всеки ден.

Да ама го каза, нали :)

Дай да си спестим преструвките.

По темата - срам те е да я попиташ за скайп? :shock:

Омг, човек поработи СЕРИЗНО над социалните си умения :) Чак след това ще можеш да я "спечелиш".

GossipGirl89
01-29-2010, 09:02
Стига с тоя срам хора! Нищо не печелите от него! Бъдете малко по-смели и рискувайте! Дори да ви отрежат поне ще знаете, че сте опитали...
Ако толкова много се притесняваш от другите направи както ти казаха - използвай, когато са само двете с приятелката й и й го поискай - и мен ме съмнява да не ти го даде... Все пак щом си говорите и ви е забавно заедно не виждам причина да не ти го даде. А ако се направи на важна и ти откаже значи наистина и няква абсолютно фльорца :)

misslowe
01-29-2010, 09:13
Няма да казвам глупости от сорта пиша тук, защото е най-посещавания форум !!! А ето го и проблема ми:
Преди 2-3 месеца срещнах едно момиче, което явно беше "фльорца", но незнам защо след като се видяхме за 1-ви път тя спря да се конти и да се инстересува толкова много от външния си вид (смисъл не че беше мърлява и изоставена ами не мислеше само как изглежда). Много си въобразявам, че е заради мен, но мисля че не е така. Тогава аз доста си падах по нея (и сега е така даже и повече). След време започнахме да излизаме навън общо 6 човека. Доста ме е срам да и поискам скайп или нещо подобно пред другите. Почти съм събирал смелост ей така по междодругото да я попитам, но нещо винаги ме спира. Моля ви дайте ми съвет какво да направя, че да ме забележи??? Дайте някакъв съвет моля ви. Ще следя форума всеки ден.

1-во въобразяваш си че е зареди теб .. а и не мислиш такаа :razz:
2-ро Че от какво те е срам нали може да си е паднала по теб ..
3-то какво ти пука , какво мислят другите ??
4-то Да те забележи .. ами ако си е паднала по теб .. може би изобщоо не те виждаа .. :razz: :grin: :grin: :P :P

Просто поговори с нея и не се интересувай от това какво ще кажат другитее ..

opana
01-29-2010, 09:32
я,стига. :shock: той се опитва да я с-п-е-ч-е-л-и.а вие много помагате,няма що. :grin: слушай,момченце.по-добре се престраши и направи първата крачка.хайде успех! :-)

buuu
01-29-2010, 09:48
112 май беше за спешното .. яя звънни пробвай

xEXTAZYx
01-30-2010, 12:20
Хора очаквайте отговор чак в събота. Тогава ще излизаме пак.

peshost
01-30-2010, 12:48
Мале, малее. Ай стига бе, чак толкова да те е срам. За един скайп... Говори повече, досега не си ли говорил с момиче, което харесваш.

xEXTAZYx
02-02-2010, 20:06
Сичко ок !!! Имам скайпа й. Сега ако може някой друг съвет кога и как точно да и разкрия чувствата си ???

Found_a_lover
02-03-2010, 09:19
Само не по СКАЙП!!! 8-)

valdesbg
02-03-2010, 09:22
По темата - срам те е да я попиташ за скайп? :shock:

Омг, човек поработи СЕРИЗНО над социалните си умения :) Чак след това ще можеш да я "спечелиш".

Ще се окажа пророк, така го усещам :)

boby88pd
02-05-2010, 23:22
Безболенено ли мина това със скайпа, тя не извадили брадва като и го поиска?