PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата.



50c80016
01-28-2010, 20:41
искам да попитам момичетата,понеже доста често казват че симулират оргазъм,колко минути горе-долу ви трябват че да сте задоволени и обичатели момчетата да "удрят " по един език на клитора ви?

Bukmop
01-28-2010, 20:42
искам да попитам момичетата,понеже доста често казват че симулират оргазъм,колко минути горе-долу ви трябват че да сте задоволени и обичатели момчетата да "удрят " по един език на клитора ви?

мислиш ли че стоят с хронометър в ръка :-D Всеки обича всичко хубаво относно секса ;)

ef4etyYy
01-28-2010, 20:46
искам да попитам момичетата,понеже доста често казват че симулират оргазъм,колко минути горе-долу ви трябват че да сте задоволени и обичатели момчетата да "удрят " по един език на клитора ви?

мислиш ли че стоят с хронометър в ръка :-D Всеки обича всичко хубаво относно секса ;) е, ся 8-)

не съм засичала както каза Bukmop, иначе за втория въпрос мога да кажа Да :-P 8-) :booooomb:

50c80016
01-28-2010, 20:51
еми питам с цел за доставяне на взаимно удоволствие ,защото понякога може да забавя темпото с цел да достигнем удоволствието и двамата :) :)

shell
01-28-2010, 20:56
искам да попитам момичетата,понеже доста често казват че симулират оргазъм,колко минути горе-долу ви трябват че да сте задоволени и обичатели момчетата да "удрят " по един език на клитора ви?

мислиш ли че стоят с хронометър в ръка :-D Всеки обича всичко хубаво относно секса ;) е, ся 8-)

не съм засичала както каза Bukmop, иначе за втория въпрос мога да кажа Да :-P 8-) :booooomb:
+1

Bukmop
01-28-2010, 21:13
еми питам с цел за доставяне на взаимно удоволствие ,защото понякога може да забавя темпото с цел да достигнем удоволствието и двамата :) :)

Не се стискай а очаквай 2рия и 3тия път :-D Със старата приятелка като бях момичето преспокойно си свършваше 2 пъти и после аз :-D Обаче при вас е по яко защото можете да усещате оргазмът повече от нас Аз като свърша 1 път и после ми става еднооо ... ТЪПО ?!? някак си празно ми е :-D

Hilary_
01-29-2010, 07:01
обичатели момчетата да "удрят " по един език на клитора ви?

Много малко момичета не обичат това така, че ти е ясен отговора ..

а колкото до времето .. съмнявам се някой да седне и да засича, може би зависи от настроение, желание, начина ...

misslowe
01-29-2010, 07:08
мислиш ли че стоят с хронометър в ръка :-D Всеки обича всичко хубаво относно секса ;)

+ 1

MakeMeLaugh
01-29-2010, 08:30
А бе вие сте егати аматьорите и смешковците, ако не можете да разберете по езика на тялото на момичето кога свършва.. то толкова си личи и усеща, че не е истина..
Как давате да виправят на шутове не знам..

Sharpay
01-29-2010, 11:49
в минути горе долу колкото на вас ви трябва, ест ако има помощ с ръка иначе много тръдно става.. а за езика няма спор че всички обичат

пс http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=7518 моля ви :)

ifilinnchica
01-30-2010, 14:14
Минути ли? ЧАСОВЕ!!
А относно втория въпрос: Малко момичета не обичат!!

Wikzinka
01-30-2010, 15:52
обичатели момчетата да "удрят " по един език на клитора ви?

Много малко момичета не обичат това така, че ти е ясен отговора ..

а колкото до времето .. съмнявам се някой да седне и да засича, може би зависи от настроение, желание, начина ... съгласна съм :)

VampirePrincess93
01-30-2010, 16:12
зависи и от момчето до няква степен щото е тяхна работа да ни докарат до състояние на оргазъм а иначе езика то коя не обича