PDA

View Full Version : забременяване след аборт



Val4etoO
01-28-2010, 20:53
Според вас по лесно или по трудно се забременява след аборт?!?

Bukmop
01-28-2010, 21:18
Според вас по лесно или по трудно се забременява след аборт?!?

Според мен използвайте презервативи ... :razz:

t0d1t0
01-28-2010, 21:22
лесно.

SoStarstruck
01-28-2010, 21:26
При всеки индивидуално.Някои жени могат да забременеят отново,че дори и няколко пъти,докато други губят тази способност завинаги (за съжаление) .. Затова както казаха по-горе:пазете се и не си мислете,че абортът е шега работа! :?

Bukmop
01-28-2010, 21:27
При всеки индивидуално.Някои жени могат да забременеят отново,че дори и няколко пъти,докато други губят тази способност завинаги (за съжаление) .. Затова както казаха по-горе:пазете се и не си мислете,че абортът е шега работа! :?

Абе то всичко вече върви против природата ...

SoStarstruck
01-28-2010, 21:40
При всеки индивидуално.Някои жени могат да забременеят отново,че дори и няколко пъти,докато други губят тази способност завинаги (за съжаление) .. Затова както казаха по-горе:пазете се и не си мислете,че абортът е шега работа! :?

Абе то всичко вече върви против природата ...За съжаление .. То това е сериозна тема попринцип,мога много да разнищвам,но ще го спестя. За всички е важно само да знаят,че трябва да се пазят,другото не са много приятни приказки..

LovelyGirl
01-29-2010, 08:59
Аз съм чувала, че след аборт се забременява по-лесно.В смисъл първите седмици след него.

x3eme
01-29-2010, 10:24
Аз съм чувала, че след аборт се забременява по-лесно.В смисъл първите седмици след него.
Има и вероятности от усложнения.
Много жени след аборт не могат да имат деца или трудно забременяват.На никоя не го пожелавам,отбелязвам.

_butterfly_
01-29-2010, 10:51
Аз съм чувала, че след аборт се забременява по-лесно.В смисъл първите седмици след него.

И аз съм чувала, че е по лесно