PDA

View Full Version : Дилема.



Amelly
01-28-2010, 22:41
Момчето ,по което толкова много си падах ,а и то по мен,замина!
Беше ми толкова приятно с него,а сега се чуваме 1-2 седмично.Ще се връща чак лятото като му свърши семестъра,а няма как да се видим преди това и се побърквам от този факт.
Тия дни ми стана толкова самотно,че нито приятели ,нито нищо можеше да ме изкара от това положение.
Днес се видях с едно момче -Т.,скоето преди време имахме интрига,ама нещо така и нищо не стана,оставихме го като че ли за напред във времето.И ме покани да излезем,още на същия ден,но аз изпелтечих ,че днес не мога и ще видим.
А пък знам ,че ако се видим и положа малко уцилия нещата ще се получат.
Но какво да правя ,като знам,че Моето момче ще се върне лятото,вярно ,че до тогава има 4-5 месеца и точно това силно ме притеснява.
А ще е тъпо да се отнеса така към Т. ,защото да го зарежа заради друг ,знаейки го от самото начало.
Наистина съм объркана,моля посъвествайте ме нещо

SoStarstruck
01-28-2010, 22:47
Онзи като е далеч от теб кой ли знае и той какви ги прави. Ако накрая се окаже,че ти си го чакала и не си се занимавала с друг,докато той е бил и с други момичета (не че ти го пожелавам,де) ще е доста кофти,не мислиш ли?? Ако пък спретнеш нещо с този Т., а "Момчето ти" ти е било вярно през цялото време,пак не е много добре,а? В такива ситуации човек никога не може да бъде сигурен,това му е и гадното на връзките от разстояние.. :(

Amelly
01-28-2010, 22:50
Ами да именно и въпосът е в това,че нашата връзка предстои,като се върне така да се каже.,просто за запознахме прекалено късно...

onestar
01-29-2010, 00:02
Връзката с "Твоето момче" добра ли е? Силна ли е? Има ли бъдеще? :-o

Да се поставя на твое място. ^^
Аз съм мекотело. Предпочитам да страдам, отколкото да нараня някого с постъпката си.
Бих чакала приятеля си. Дори през тези 4-5 месеца да е с друга и когато се върне да поиска да се разделим - пак бих го приела. Поне ще знам, че съм му била вярна (мхм, знам, звучи глупаво). Докато в противен случай ако се засхвана с въпросния "Т", а "Моето момче" няма очи за друга там и се върне, и поиска да сме заедно... няма да си простя. Първо защото съм му изневерила, второ... не мога да се подиграя с чувствата на "Т".

Та така де, да го обобщим малко. 8-)
Ако имаш чувства към момчето ти, ако мислиш че имате бъдеще, и ако двамата ще успеете да се справите - чакай го и не се занимавай с "Т".

От друга страна дори да решите да се разделите, мислиш ли, че ще се получи нещо с "Т". Казваш, че това е възможно ако "положиш усилия". Това е чувство, копнеж, ако наистина го искаше нямаше да се налага да се стараеш да го харесаш, за да се получи...

Успех с решението.. :)

buuu
01-29-2010, 06:15
растояние= ](*,)

m1nik
01-29-2010, 06:44
растояние= ](*,)

edinaka93
01-29-2010, 06:46
абе според мене седнети и си поговорете на тая тема заедно ли ще сте, и какво ще се случва в бъдеще , тия форумни разговори с нас няма да помогнат много , говори с него.

ivcheto0o
01-29-2010, 07:32
връзка от разстояние,малко вероятно е да има добро бъдеще

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-29-2010, 08:32
Няате бъдеще,фани си нов.

m1nik
01-29-2010, 08:42
абе според мене седнети и си поговорете на тая тема заедно ли ще сте, и какво ще се случва в бъдеще , тия форумни разговори с нас няма да помогнат много , говори с него.

+1 :)

loliii
01-29-2010, 09:36
Както казаха и по-горе ще те е яд, ако ти не си била вярна на твоето момче, а той ти е бил верен.
Изчакай го и не се захващай с този Т. Дори да се окаже, че твоето момче е бил с друга през тези 4-5 месеца е по-добре да се сърдиш на него, отколкото на себе си, за това, че не си го изчакала.
И ... ако наистина го харесваш няма да се чудиш кой от двамата да избереш и щеше да му имаш поне малко доверие на твоето момче и нямаше дори да се замислиш ще бъде ли с друга през това време или не. ;]]

balu4ka
01-29-2010, 09:59
Връзката с "Твоето момче" добра ли е? Силна ли е? Има ли бъдеще? :-o

Да се поставя на твое място. ^^
Аз съм мекотело. Предпочитам да страдам, отколкото да нараня някого с постъпката си.
Бих чакала приятеля си. Дори през тези 4-5 месеца да е с друга и когато се върне да поиска да се разделим - пак бих го приела. Поне ще знам, че съм му била вярна (мхм, знам, звучи глупаво). Докато в противен случай ако се засхвана с въпросния "Т", а "Моето момче" няма очи за друга там и се върне, и поиска да сме заедно... няма да си простя. Първо защото съм му изневерила, второ... не мога да се подиграя с чувствата на "Т".

Та така де, да го обобщим малко. 8-)
Ако имаш чувства към момчето ти, ако мислиш че имате бъдеще, и ако двамата ще успеете да се справите - чакай го и не се занимавай с "Т".

От друга страна дори да решите да се разделите, мислиш ли, че ще се получи нещо с "Т". Казваш, че това е възможно ако "положиш усилия". Това е чувство, копнеж, ако наистина го искаше нямаше да се налага да се стараеш да го харесаш, за да се получи...

Успех с решението.. :)



+ и аз съм така :) .Най-добре ти ще си решиш как да постъшиш ;)

Nich
01-29-2010, 10:03
говори с Твоето момче за да си изясните отношенията ;) ние не можем да ти кажем какво искаш и кое е по-добре за теб, успех

Ke6o
01-29-2010, 10:11
Ако наистина обичаш "Твоето момче" - изчакай го. Ясно е, че Т. те харесва, щом е изчакал момента да си сама и да те покани. Когото от двамата харесваш повече - избери него... поне аз така бих направил.


Успех :)

soul1199
01-29-2010, 10:17
от колко време ходите с твоето момче?

GossipGirl89
01-29-2010, 10:20
Аз правя така - когато съм се захванала с някого докато не се уверя, че всичко с него е приключило не се занимавам с други, защото както казаха после идва един момент на себеобвинение... Ако наистина изпитваш нещо към Твоето момче най-добре не предприемай нищо с Т. и си го изчакай да се върне, защото накрая има вероятност да останеш от два стола на земята. Такива двойни игрички никога не свършват добре. Щом си се захванала един път с нещо довърши го докрай :)

Amelly
01-29-2010, 17:30
Въпросът е в това,че ние тръгнехме 2 седмици преди да замине,затова казах,че се запознахме просто прекалено късно.В момента не разглеждам отнош'енията ни като връзка,просто защото такава няма.Той ще се върне след 4-5 месеца и тогава ще се види същината на развитието,за което доста компнея,на нашите отношения.
А пък за Т.,не мисля,че ще се получи нещо сериозно,точно затова поглеждам така на него.Като казах много усилия,имах предвид наново с първите срещи ,неловките ситуаций и притеснението.Напълно нормалните неща,които си изискват усилия ;)
Това е проблемът ,дилемата ми в общи линии.