PDA

View Full Version : Ситни пъпчици по главата на пениса



joro_gecata
01-29-2010, 00:38
Здравейте, от един час се лутам из търсачките, и точен отговор не получих.
Значи аз съм на 17 и вчера забелязах накакви ситни малки червеникави пъпчици по главата не пениса си.Не болят но сърби.Преди около седмица правих секс без презерватив, но до преди това съм ползвал Durex.Страх ме е да не е нещо сериозно, а не ми се ходи по болници и не искам да се разбира... Някой да знае какво е ? :) :( :?
:( :?

SWASTIKA
01-29-2010, 13:14
Най - вероятно са гъбички. Не е лошо да идеш при уролог, за да ти предпише лечение, което вероятно може да е с хапчета като цензура но това не можеш да го взимаш на собствена отговорност.

Ако просто не съществува начин да идеш, тогава можеш да си вземеш едно кремче и да се мажеш - цензура. Сутрин и вечер.

И все пак, най - добрият вариант си остава уролога. :)

Няма да се разберем така!
13. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се предписват лекарства! Изключение правят хранителни добавки, витамини и лекарствени препарати, които се рекламират масово в медиите и се продават без лекарско предписание.. (Пример: Аспирин, Ефералган, Аналгин, Нурофен и т.н.) Подобни нарушения ще бъдат модерирани или изтривани по преценка на модераторите!
kalpazanka