PDA

View Full Version : Какви са най-щурите неща които сте правили в училище ?



justunique
01-29-2010, 08:29
..

ecstazy
01-29-2010, 08:56
сладкия и незабравим 6-ти клас :smt007 тогава простооо ;дд бяхме си цялата групичка от 4 момичета и кви лудории сме правили (за нас си бяха лудории на вас може да ви се струва тъпо но не ми пука :lol: ) пускахме смръдливи бомбички в час по рисуване, постоянно си бутахме столовете :lol: а имаше едно в час по физе всички играят само ние 4-те сме си в съблекалнята и кво сме праили сичките чанти ги ритахме олелее като си спомняя :lol: големи деца сме били.. и точно това беше якото :-D

teenems
01-29-2010, 09:51
На един съученик му плюхме в чантата ,скачахме върху нея после сложихме пръст от цветята .
нарисувахме средни пръстове по някои от страниците :lol: - 7 клас

Сложихме лук в чантата на едно момиче - 7 клас :lol:

Пърдяща възглавничка на стола на учителка -7 клас

Всички си навихме алармите на телефоните посредата на часа по математика - 7 клас


хяхяхях 8-)

justunique
01-29-2010, 11:20
...

FantaMen
01-30-2010, 00:59
Миризливи бомбички сме пускали...Хамстер също.. (сега ще кажете че сме някви безчувствени ) щяхме да го върнем в магазина но госпожата го взе... пиратки в час ( не купени аз направих и но не много силни.. :d) Лампа свалихме само с 1 маркер. Наводнихме стаята защото развиха клапаните на парното :D Ае луди глави сме правили сме още милиони мизерии просто не мога да се сетя в момента

cookie_master
01-30-2010, 05:34
В 6 клас изрисувахме цялото даскало с маркери
даже и по спираката имаше
плюехме учителката по биология
натъпкахме чантата на един с хартия
взехме обувките на едно момиче и стоя по чорапи в час
има още,но не мога да се сетя.абе хубави времена си бяха :)

justunique
01-30-2010, 05:49
..

DieselBlood
01-30-2010, 05:52
6 клас точно на завършването.Влизаме в една празна класна стая и направо я правим с краката на горе.Чиновете избутани до стената,наредени един върху друг(как не са паднали върху нас),надраскахме дъската със надписи като"Смърт за даскалото,Хитлер за директорката"и подобни.Разляхме 4 кофи вода из стаята.Горките лелки.

justunique
01-30-2010, 05:55
...

gLoRiToO
01-30-2010, 06:30
В 7-ми клас бяхме най-задружния клас,мазахме дъските с течен парафин и олио(тогава бяхме още с черните дъски) :-D ,мазахме дръжките на вратите отвън с мед :D :D .Чупехме стъкла,лампи,саксии,всякак и такива детски истории,обаче бяхме безгрижни и много весели тогава.Сега всичко е по различно.. :?

DieselBlood
01-30-2010, 08:00
"Бяхме деца,живота беше игра.Сега не е така,както в онези времена.Въпреки това си спомням добре,бяхме всички заедно".Скъпи спомени.

ivcheto0o
01-30-2010, 08:17
в осми клас се целихме със снежни топки в стаята,после вси4ко беше мокро вкю4ително и дрехите ни 8-)

ImmortalSportFreak
01-30-2010, 08:46
В 7 клас много тормозихме един глупчо от класа.. всекидневно... :lol: Мятахме му чантата от 4 етаж и един път беше отворена и всички учебници се разпиляха.... добре че беше към края на годината.. (не че той учи ама друг въпрос 8-) ).Един ден му напълнихме раницата с хартии на които бяхме написали някакви псувни с големи букви.. :D:D
Една съученичка се съблече по сутиен в час и когато госпожата я попита защо е така съученичката отговори че й е топло и не възнемерява да се облече.. :lol: ... стигна се до идване на директорката в този случай.. 8-) .. 7 клас
Пак 7 клас :lol: 2 госпожи по труд и техника напуснаха... много ги торзозихме след като си тръгна господина(голям пич беше).. В един от часовете всички крещяха а едно лудо момиче се беше качило на перваза на отворен прозорец за да уплаши госпожата и размахваше колана си викайки.. :lol: Естествено пак дойде директорката..

Има още мнооого лудории и не може да се каже че сега не съм безгрижна !
8-) :grin: :grin: 8)

Utun
01-30-2010, 09:23
Ми миризливи бомбички сме хвърляли, чанти през прозорците са летели.
Преди гимназията накрая размятахме една стая и намазахме целия под с тебешир. Наводнявахме тоалетната, палихме плакати... Големи времена бяха. :grin: Драскали сме в даскалото. Пикали сме насам - натам. :D

aciko
01-30-2010, 09:45
Ми госпожата един път излезна от кабинета да разяжда някакви платки и аз в стаята от едно шише си направих бонг и пуших,и тъкмо хвърлям фаса в шишето и оная влиза и вика,ааа тука мирише на цигари нещо и идва към мен и аз държа шишето с едната ръка и тя вика,Мартине я дай да вида кво държиш и аз викам,ааа нищо госпожо и тя я дай дай и аз отварям прозореца и мятам шишето бързо и тя вика,аааа кво беше тва,и аз викам,абе тука гърмяхме едни кондензатори и след това пребягах до долу да изхвърля шишето в коша 8-)

mar7inaaa
01-30-2010, 09:46
Чанти,обувки - през прозореца
габърчета,дъвки - на стола на г-жата
веднъж сложихме над вратата по труд и техника една дървена дъска (от тея домакинските,носихме си щяхме да готвим нещо ;д ) и така заставена,че като се отвори вратата да ти падне на главата.и така и стана де ;д на г-жата по трудово..че после директори ,работи ;д и адски много ощее простотии сме правили....особено с тая г-жа :D

donstavrev
01-30-2010, 11:18
8-ми клас
ооооо има доста бяхме 4 момчета чупили сме чинове веднъж щяхме да бутнем лампите чупихме един макет на ковек бутнахме част от оградата заради която ни закараха при деректор зимата отворихме печката която гореше в стаята и стаята се напълни с пушек на 21 май св.константин и елена с шешетата с вода с пробити тапи и тези които бяха 7-ми клас като почнахме да се мокрим целите бяхме вир вода карахме час по история на двора за а изсъхме :D :D :grin: :grin: :D :D ех луди времена :grin: :grin: :grin:

AFT
01-30-2010, 11:26
И се гордеете с тва? Вие сериозно ли?

danibebi
01-30-2010, 11:57
Веднъж двама съученика си бяха купили голямо шише кола и го бяха оставили в стаята,, и ние с една бивша фр,,кат бяхме сами у стаята плюхме вътре в шишето :lol: :lol: :lol: и после господина дойде и изпи колата,, дет ние я плюхме 8-) :razz: :razz: :lol: :lol: :D

drogba333
01-30-2010, 11:58
веднуж викам на господина
"е брато аз 6е права конролно "
:D

DaemonBoy
01-30-2010, 12:02
Псувал съм учител, който е зад мен.
Ритал съм раницата на съученик, а вътре му беше джиесема.

donstavrev
01-30-2010, 12:20
И се гордеете с тва? Вие сериозно ли?
дамм
а и забравих също надупчухме окачения таван в стаята с шешета и от онея гуените топчета дето бая отскачат
ехх този 8-ми клас :grin: :grin: :grin: колко бяхме диви

DieselBlood
01-30-2010, 14:14
И се гордеете с тва? Вие сериозно ли?
Не съм казал,че се гордея.А и ти и твоя клас едва ли само си седите на чиновете и си четете.

DjPiRgOs
01-30-2010, 15:07
Олеле аз кви работи съм правил няма да коментирам

ByK
01-30-2010, 15:37
5 клас с лепило и коректори намазахме стола на госпидина и той седна и после като стана си сцепи панталоня :razz: :razz:

AFT
01-30-2010, 17:48
И се гордеете с тва? Вие сериозно ли?
Не съм казал,че се гордея.А и ти и твоя клас едва ли само си седите на чиновете и си четете.

Аз за съучениците си не отговарям, но така или иначе не си спомням да съм била свидетел или да съм участвала в подобни неща, а дори и да съм била, нямаше да го разправям наляво и надясно, щото щеше да ме е срам най-малкото. А най-тъжното е, че на писалите тук ДАЖЕ им е криво, че тези времена са вече минало. И аз съм била дете, и аз съм правила глупости (и продължавам да правя), но да плюеш по учители, да скачаш по чужди раници и т.н. - нямам думи...

ImmortalSportFreak
01-30-2010, 18:07
Сетих се още..
Веднъж в 7 клас мятаха несесери и един като се удари в моята глава ме заболя малко.. усетих твърдичко... и се чудя какво нещо толкова твърдо ми е ударило главата.... то се оказаво че шишенце коректор 8-) с главата си съм счупила коректора при удара и всички химикалки и моливи вътре-бели.. :lol: Много се смяхме.
От първи до седми клас пък бях в едно училище.Седяхме с един приятел непрекъснато заедно докато не ни разделят защото си говорим. 8-) Всеки божи час по изобразително изкуство разливахме вода... :lol: :lol: То не бяха мокри дрехи и размазани рисунки... :razz: Простоо много ни се смяха целият клас.. Ние си се боричкаме с приятелчето ми(лапета 8-) )и водата лююсс..... А пък един път се разля върху раницата ми и всички учебници и тетрадки бяха мокри.. после ги простирах... 8-)

Лапешка работа... :lol: :lol: Може и още да се сетя ... :razz:
И не.. не се гордея с тези простотийки :oops: но много се забавлявахме.. А хлапака който тормозихме .. имаше си причина... много се заяждаше той така чее му се е падало.. 8-)

uBuTo
02-12-2010, 17:03
7 клас брат :smt007 какви ли не простотий сме правили :D :D внесохме пистолет в училището .. много смях .. увивали сме се в пердета и сме се правили по коридорите на Зевс .. абе всякакви глупости ;дд тая година сме замислили да пускаме крава или прасе из даскалото.. ще става шоу :-D :-D

SweetLuna7
02-12-2010, 18:29
Целили сме се с водни пистолетчета... в час 8) :grin: :grin:

ImmortalSportFreak
02-12-2010, 20:45
7 клас брат :smt007 какви ли не простотий сме правили :D :D внесохме пистолет в училището .. много смях .. увивали сме се в пердета и сме се правили по коридорите на Зевс .. абе всякакви глупости ;дд тая година сме замислили да пускаме крава или прасе из даскалото.. ще става шоу :-D :-D
:razz: :razz:

muffinx3
02-12-2010, 20:52
В 6 или 7 клас .. :grin: най-хубавите ми години ест. хх .. в стария клас,аз и още две момичета се гонехме нещо с някви момчета .. и както си блъскахме и направо влезнахме с вратата в стаята .. :razz:
беше адски забавно .. да видите после как се ковеше врата .. с ръце 8-) :lol:

pepschy
02-19-2010, 19:02
офф .. малееее изсипах една кофа с водааа върхоо главата на даскалкатааа .. хахахаха .. бешее много забавноо :-P :-P

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 19:13
Ем в старото даскало неможах много да правя, щот майка ми беше учителка, ама на мен сега се сещам най-щурото беше да ме съблекат в коридора пред всички две приятелки и останах по бельо и такова прозрачно боди. :D

Ice_b0x
02-20-2010, 06:42
Снежен човек в голямото междучасие... Супер забавно беше след като започна да се топи целия кабинет мокър :lol:

FantaMen
02-20-2010, 07:53
Най новата простотия...Вече Година и половина подлудяваме всеки час госпожата ни по етика и право... (всъщност тя си е луда.... :D) И решихме.. да и се извиним нали но по какъв начин.. Един момче седна дойде му музата и написа мега якото писмо сложи го в плик.. и го оставихме да бюрото и посредата на часа тя се усеща.Отваря го и почва да чете на глас... Нали вижда се че е много радостна и най отдолу чете... "Адресирано до : Сия ТЪПАТА " като го чухме целия клас направо изпаднахме ....

someonerandom
02-20-2010, 08:01
Най новата простотия...Вече Година и половина подлудяваме всеки час госпожата ни по етика и право... (всъщност тя си е луда.... :D) И решихме.. да и се извиним нали но по какъв начин.. Един момче седна дойде му музата и написа мега якото писмо сложи го в плик.. и го оставихме да бюрото и посредата на часа тя се усеща.Отваря го и почва да чете на глас... Нали вижда се че е много радостна и най отдолу чете... "Адресирано до : Сия ТЪПАТА " като го чухме целия клас направо изпаднахме ....
:D :D :D :D

П.С:Не можах да се сдържа:
Един момче 8-)

Magichkaa_
02-20-2010, 09:58
Много луди неща сме правили с нашия клас..
В пети клас си спомням как се гонихме из училищния афтобус,викахме..
Даскалката по математика,си спомням,че веднъж не си беше обръснала мишниците ... ;дд ии стоим ние и по едно време едно момче забелязва и казва на всички . И после и вика - госпожо имате катерица под мишника :D :D :D :D
В Седми клас сме слагали габърче,лепило,мед на химичката.По АЕ сме се мерили с клавиатурите на неработещите компютри :D Никога няма да забравя в края на годината,през топлите дни как се мокрихме и веднъж влязох в тоалетната и едно момче влиза и ми люпна една кофа с водаа и аз излизам бясна и в класната стая го уливам с натуранел сок..После ми викаха мис мокра фланелка .. :grin: :D На другия ден пък ме вкараха на сила в тоалетната и главата в мивката..После тая по БГ гледаше като :shock: ;дд А и да не забравя подарихме ноктопрезачка на тая по математика,тъй като не си беше рязала ноктите на краката с години ;ддд :D

Iceshark
02-20-2010, 14:07
Хмм ? 9ти клас помня че счупих очилата на най строгата учителка по англ език .. и то с какво? полу-пълно шише от кола.. и то точно на ПЕТЪК 13 :D:D:D !

В час по химия, наплюх целия чин.. после незнам какво е станало, но на др ден беше супер изчистен .. г-та през това време обясняваше (т.е. цял час) на 2 момичета - урок..

Чупил съм лампи с някакви гумени топчета, удрям ги - те рекушират и бам в лампата.. но най смешното е че те падат като ги ударя и се чупят на - пода о.О .. добрече нямаше никой в стаята :D !

Редовно си удрям по някоя плесница или шут на дивана (дам имаме си диван в стаята). Т.е. вдигам го , и като го ударя - пада и създава страхотен шум :) .. незнам какво им е на хората под нашата стая :Д:Д!

Във физкултурния салон.. леле колко врати съм разбил там -.- .. ама 1 път ме хвана господина и ме накара да си поправя вратите xD :D:D ! И от тогава не смея:).

Карам 5ти клас да ми бият плесници в рамото -.- .. един път едно момче си навехна страшно много ръката от удара и беше 1 седмица с бинт :X ! (не ми казвайте че съм многооо глупав да направя такова нещо :X !).

Хмм .. редовно удрям плесници и шутове на стени/дъски/ аа да УЛУЦИТе са изкривени от мен ^^ ..

Обичам да разпилявам кошчетата из даскалото.. особено пред учителската:)!

1 път с един мой приятел, направихме димка и я пуснахме в учителската :X:X:X ! Стана бомба xD :D:D !

На един мой приятел му се ходеше по голяма нужда и си я изпусна пред директорската .. беше тъпо :/ :Д:Д ама и до0ста смешно :X !
Може да кажете че е извратено и т.н. .. но ако го видите според мен ще се смеете :Д:Д..

И така.. глупости глупости куп -.- .. искам да подчертая че не се гордея с това което съм правил! (не са ме хващали за нито 1). По точно има 1 - директора ме видя да бошонирам дъската -.- .. :Д !

xoxi
02-20-2010, 14:52
Преди мнооого години вкарахме едно бездомно куче в класната стая. След като го нахранихме, то заспа в ъгъла и ние наредихме чанти около него. Г-жата го забеляза чак след като се събуди. Изгони го пред вратата, а след часа не го намерихме в училището.

anna93
02-20-2010, 15:10
Не е нищо особено, но пих пред даскало (когато знам, че ми става зле като се напия) и там да има бая ученици, които могат да ме издадат и след това да вляза в час, в който ще правим контролно, а резултат беше доста лош - нищо не мога да се сетя, едвам пишех въпросите и следващият час взех малко участие по етика и право, което не беше характерно за мен....

deschinci
02-23-2010, 19:46
некролог на даскалка .. но без последствия се отървахме 7 клас :D иначе ... мазали сме стола на учителката с майонеза и кетчуп 8 клас
ъм.. раници, висящи на оплътненията. ..дори и столове. :д
на камерата ни има торбичка ..
наводнение в коридорите през лятото .. :д беше много забавно ! :-D 5-7клас
уж съвсем случайно оцелихме с топката докато ритахме даскалката по математика 6 клас

IbiZaA
02-24-2010, 13:09
а ние,април кат беше топло,изкарахме един маркуч от стаята на чистачките от там на чешматаа ии да видиш цялото даскало вън абеее сички мокри.ИИИ накраяя кат са пуснаха едни заповеди от директора с разни предупреждения ..... 8-) :D :D 8-) 8-)

BebYlzZz
02-25-2010, 16:47
^ дам....това и аз го помня :D :D :D голям купон беше :grin:

FlowerPower
02-26-2010, 11:31
Директорката забрани на магазиинчето до даскало да ни продава смърдящите торбички :booooomb: . През зимата слагахме пластилин на парното "уж да умекне" и после не можеше да се почисти. Обръщали сме бюрото вертикално и сме го слагали пред вратата. Учителката отвааря и- шок. Качвали сме се на покрива на даскало, където играхме.. на волейбол :lol: Замеряли сме дирекцията със снежни топки, чупили сме врата, два чина, 1 табло, късали сме карта... Не ми се мисли колко щети сме причинили, но за всичко си плащахме после :D Ехх, как ми липсват тези години... Ако в новото даскало направя 1 от тези неща, отивам в ада :(

creet3
02-26-2010, 14:25
в осми клас се целихме със снежни топки в стаята,после вси4ко беше мокро вкю4ително и дрехите ни 8-)
ooo, то това при нас си е редовно... :D крещели сме си с директора в час и в коридора, просто ме изнервяше докато бях на даската... има и още доста неща, но не са за пред хора :)

creet3
02-26-2010, 14:42
аа сетих се нещо мн добро... веднъж с един приятел седим до пейките пред един кабинет и той се закачаше с едно момиче и аз се отдръпвам, като той не се усеща, през това време даскала ни по БЕЛ минава зад него, приятеля ми до удря по ръката и хилейки се казва: "тя сама си дигна краката..." :D :D :D

ELiTyYy
02-26-2010, 16:28
имаме една противна свиня в класа,която вечно тормо3им..понеже е супер интригантка...
та миналата година (11клас) ...а3 и още една съученичка се и3пишкахме в шише хаахаха... и тръгнахме да я гоним на двора да я полеем.... всички от класа тичаха след нас да ни правят клип.....а тя пищеше като луда направо...Голям смях беше... :lol: :shock: :lol: :lol:
...Малко е трудно се пишка в шише...все пак нямаме буб* ... хъх...
Та3и същата смотла сме я влачили и по коридорите и какви ли не глупости не сме правили с нея...но така е..като 3лобее по адрес на всеки :)

...в 11 клас пак...бяхме сложили ра3опакован пре3ерватив в дневника на първата страница..и нали има по него нещо като ..ва3елин ли се води не 3нам и а3..хах..ма3но такова...Глееедай как целия дневник станал с едно ма3но петно по средата...тогава директори,педалогични представители и..хахх
това са най-големите гадости...
другите са си съвсем нормални простотии и като гледам всеки клас ги прави...обръщане на стаята с главата на горе...абе като се сетя пак нещоо,ще добавя... хъх

LaffyTaffy
02-26-2010, 17:57
Пушила съм в час,2 пъти - по биология и английски 8-) .Иначе мн простотии сме правили, ама съвсем обикновенните (лепила,вода,счупени чинове и столове...)

BrainlessROCKBABY
02-26-2010, 21:30
А пробвали ли сте да целите съседните тераси с бутилки от минерална вода? :D

DieselBlood
02-26-2010, 22:32
А пробвали ли сте да целите съседните тераси с бутилки от минерална вода? :D

Вий в математическата сте калитари.До вас има сума ти блокове. :D :D

xXxSmilexXx
02-27-2010, 07:41
Края на 7ми клас .. С 2 фр донесохме кола в даскло и сипахме вътре водка :D така и никой не разбра . Всички си мислеха че пием кола .. после отидохме в задния двор на даскалото и се напушихме . :grin: :grin: :grin: :grin:

DieselBlood
02-27-2010, 09:14
А,сетих се.В 8ми клас карахме при математичката,която много мразихме.Предварително бяхме скрили един телефон,който имаше за мелодия един мощен кючек.Тя влиза,почва да дрънка нещо си и ние периодично презвъняваме на телефона и почва кючека.Математичката крещеше като луда,ама ние се праихме,че не знаем.Голяма гавра беше. :D :D :D

Sa6eks
02-27-2010, 09:59
Направих слънце с 15 БИГ тайгъра (тия дето са големите от 3 леа) пред дирекцията, после бях 5-6 пъти при маьор Илиев, изгониха ме от даскалото... После в другото даскало запалихме ел инстъалацията в 19:30 точно когат свършваме после така и не разбраха кой го е направил, и им е излезнало скъпичко :D Оф не ми се пише има още доста... Някой друг път.

BebYlzZz
03-02-2010, 16:20
госпожата диктуваше някав текст и всички си пишем никои не говори и изведнъж в тишината някои се изцепва КО РЕЧИ :D и целия клас туш на земята :grin: :grin: :razz:

IbiZaA
03-02-2010, 18:15
^^^

:lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

lovey0u
03-02-2010, 18:38
донесохме си хляб и тостер и си пекохме филийки в час :D

iLovePussyJuice
03-02-2010, 20:44
аз цял живот простотии правя, но не се гордея с това 8-)

DieselBlood
03-02-2010, 21:53
донесохме си хляб и тостер и си пекохме филийки в час :D
Това е нищо.Ние отидохме до близката фурна и купихме 5-6 топли хляба.От магазина купихме 1 кило кремверши и 1 буркан лютеница и си влязохме в стаята да си ядем.И изведняж влезе госпожата,барабар с класната и директорката и направо бяха шокирани от гледката.После целия клас трябваше да дава обяснение. :D :D :D :D :D

SoStarstruck
03-02-2010, 21:57
Края на 7ми клас .. С 2 фр донесохме кола в даскло и сипахме вътре водка :D така и никой не разбра . Всички си мислеха че пием кола .. после отидохме в задния двор на даскалото и се напушихме . :grin: :grin: :grin: :grin:И ние имахме подобен случай в 7ми клас,само че без напушването. 8-) Попринцип си сипваме водка в шише от вода и бира в шише от спрайт примерно и така. :grin: А иначе щуротии всякакви,но просто ме е срам да ги споделя всичките. 8-)

Като малки много се пръскахме с вода,цялата ни класна стая беше подгизнала по едно време. Веднъж едни съученички подпалиха чина .. 8-) И всякакви такива изцепки.

anity92
03-07-2010, 09:25
бяхме 8-ми клас май (не си спомням добре) и имахме труд и техника и правихме плодова салата и нещо ни дойде музата и започнахме да се мацаме със сметаната която беше останала и после госпожата ни караше да чистим коридора защото беше целия в сметана :lol: като си спомня какви времена бяхаа...


а в 7-ми клас изкъртихме вратата на госпожата по литература 8-) тя беше някфа шматка и вратата се беше изкарала и нашия клас реши че трябва да я строши 8-)

anity92
03-07-2010, 09:48
аз се сетих за още нещо :-D ... 9-ти клас точно към края на годината беше много горещо и решихме да се пръскаме с шишета ... аз имах от минерална вода и с един пергел му пробихме капачката ;д и започнах да пръскам наляво надясно ама който ми падне и след 5 минути гледаш как почти цялото даскало тича да си пълни шишета и да се мокрим :lol: после лелките започнаха да ни се карат защото направихме всичко мазало (rofl) .. целия коридор беше мокър и тях нали ги мързи да почистят и ни гониха с един маркуч да може да не влизаме в даскало да си пълним шишетата с вода 8-) 8-) :razz: ... обаче ние нали сме си тарикати и отидохме отзад в стола на даскало там където готвят за бабичките и дядовците 8-) и от там си пълнихме вода ;д ... след това толкова много ни хареса че две момчета отидоха и донесоха 10 литрова туба с вода и ни мокриха :lol: (дори и по-големите се включиха) ...смятайте кфа простотия сме измислили че и на тях да им хареса ;д после естествено заместник директорката ни видя и ни наказа да събираме шишетата от двора които бяхме захвърлили :lol: и тогава имахме час по изобразително изкуство и аз влизам цялата мокра няква и госпожата заедно с целия клас ме гледат като полезни изкопаеми и се хилят ;д ... абе този ден никога няма да го забравя :smt007 супер забавен беше :grin:

SlaDk0b0nb0nChe
03-07-2010, 13:49
аз се сетих за още нещо :-D ... 9-ти клас точно към края на годината беше много горещо и решихме да се пръскаме с шишета ... аз имах от минерална вода и с един пергел му пробихме капачката ;д и започнах да пръскам наляво надясно ама който ми падне и след 5 минути гледаш как почти цялото даскало тича да си пълни шишета и да се мокрим :lol: после лелките започнаха да ни се карат защото направихме всичко мазало (rofl) .. целия коридор беше мокър и тях нали ги мързи да почистят и ни гониха с един маркуч да може да не влизаме в даскало да си пълним шишетата с вода 8-) 8-) :razz: ... обаче ние нали сме си тарикати и отидохме отзад в стола на даскало там където готвят за бабичките и дядовците 8-) и от там си пълнихме вода ;д ... след това толкова много ни хареса че две момчета отидоха и донесоха 10 литрова туба с вода и ни мокриха :lol: (дори и по-големите се включиха) ...смятайте кфа простотия сме измислили че и на тях да им хареса ;д после естествено заместник директорката ни видя и ни наказа да събираме шишетата от двора които бяхме захвърлили :lol: и тогава имахме час по изобразително изкуство и аз влизам цялата мокра няква и госпожата заедно с целия клас ме гледат като полезни изкопаеми и се хилят ;д ... абе този ден никога няма да го забравя :smt007 супер забавен беше :grin:

ooo вие ако сте го правили за пръв път в 9ти клас... :D ние още от 6 клас :D миналата година и ние тка правихме... даже един път целия клас отидохме в друго даскало и там даййй .. ;д нашия клас с още няколко класа и са мокрихме ;х

elitoinlove
03-07-2010, 18:54
Бе хора, вие големи щуротии вършите . :D И на мене ми се иска времето прекарано в училище да бъде такова като вашето... В нашето даскало учителите са много строги и през часовете не ни дават да гъкнем, камоли пък да вършим такива дивотии... Просто ви завиждам...

kuklichka_bg
03-07-2010, 21:32
И ние така сме се пръскали с вода.Накрая толкова беше зле положението,че спряха водата в даскало и гледаш как навсякъде по коридорите тече вода.Едно момче направо с кофите пръскаше....ех спомени 8-)

mimeto15
03-10-2010, 17:25
heheh :D:D:D,ami nai golqmata e,az gonq edna li4nost postoqnno na mejdu4asiqta :) :d

danibebi
03-10-2010, 18:56
На един съученик му плюхме в чантата ,скачахме върху нея после сложихме пръст от цветята .
нарисувахме средни пръстове по някои от страниците :lol: - 7 клас

Сложихме лук в чантата на едно момиче - 7 клас :lol:

Пърдяща възглавничка на стола на учителка -7 клас

Всички си навихме алармите на телефоните посредата на часа по математика - 7 клас


хяхяхях 8-)

като каза чанта се сетих как веднъж метнахме една раница от 4 етаж на даскало .. а като каза пърдяща възглавничка се сетих как на един глупак му намазахме секундно лепило на стола .. после няма да разказвам как рева :lol: ама беше преди много години .. :-D

ревал е :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: е това ме разсмея :lol:

L0ST
03-10-2010, 19:40
На един съученик му плюхме в чантата ,скачахме върху нея после сложихме пръст от цветята .
нарисувахме средни пръстове по някои от страниците :lol: - 7 клас

Сложихме лук в чантата на едно момиче - 7 клас :lol:

Пърдяща възглавничка на стола на учителка -7 клас

Всички си навихме алармите на телефоните посредата на часа по математика - 7 клас


хяхяхях 8-)

като каза чанта се сетих как веднъж метнахме една раница от 4 етаж на даскало .. а като каза пърдяща възглавничка се сетих как на един глупак му намазахме секундно лепило на стола .. после няма да разказвам как рева :lol: ама беше преди много години .. :-D

ревал е :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: е това ме разсмея :lol:

ХАХА :D още утре давам идеята и може до петък да я осъществим :grin: :D

anonymous682486
03-10-2010, 19:59
еее я се оправете тъпи хора сте,много сте глупави правите неща които са незаконни :o :o :o а не ви интересуват тия неща :x :x :x така че се оправяите иначе ще ви правя самотници :-D :-D :-D :-D :-D

justunique
03-10-2010, 20:39
...

drogba333
03-11-2010, 08:52
еее я се оправете тъпи хора сте,много сте глупави правите неща които са незаконни :o :o :o а не ви интересуват тия неща :x :x :x така че се оправяите иначе ще ви правя самотници :-D :-D :-D :-D :-D
скапи кола ве мамино син4е 6е те.... и де4кото

Abigoria
03-11-2010, 17:40
Одобрявам Простотии, които не са свързани с унищожаване на училищната собственост или с накърняване на достойнството на учители/ съученици ;)

justunique
03-11-2010, 18:03
...

lovey0u
03-11-2010, 18:09
донесохме си хляб и тостер и си пекохме филийки в час :D
Това е нищо.Ние отидохме до близката фурна и купихме 5-6 топли хляба.От магазина купихме 1 кило кремверши и 1 буркан лютеница и си влязохме в стаята да си ядем.И изведняж влезе госпожата,барабар с класната и директорката и направо бяха шокирани от гледката.После целия клас трябваше да дава обяснение. :D :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol: :razz:

nosunshine
03-12-2010, 12:43
Ахм..емм аз и още 1 приятел скачаме на предно или задно салто, ту от прозореца на 1вия етаж, ту от футболната врата...И от лостовете : 8-)

Бее....където видим за удобно скачаме кат щури :grin: .

basscho
03-12-2010, 12:52
В нашата класна стая ламперията е опърлена цялата с дезодорант и запалка гори всичко наред :D . Хвърляме редовно столове през прозорците има няколко на борчетата пред даскало, защото сме на 4тия етаж. :D Счупихме лаптопа на учителя по АЕ, докато ни представяше презентация. Ние бяхме насгодили бюрото така, че съвсем малко да мръдне и да падне от катедрата..и само като се падна целия клас туш. Не мога да ви опиша физиономията на учителя :D

w0lf
03-12-2010, 15:40
Наредихме кула от чинове и столове. Вдигна се шум когато я съборихме но пък беше забавно, особено да гледаш как за 30 секунди всичко е подредено, всички са си по местата и си подсвиркват. Няма изобщо да споменавам нещата които сме чупили, повреждали, унищожавали защото са много. Иначе това с правенето на гадни номера на съученици е адски тъпо, това че с човека не си допадате не ви дава право да го унижавате и да го правите обект на подигравки, особено в тази възраст когато и най-малкото е достатъчно за да смахнат всякакво самочувствие и едва ли не да му провалите цялото детство.

YeahXx
03-13-2010, 12:19
Един път всички бяхме си навили алармите на телефоните в час по Химия.. :D

Пърдяща лазглавница на стола на госпожата по Математика.



На Именния ден на класната няхме взели кофата с водата за дъската и я намокрихме яко.. :D :D

YourBrutalNightmare
03-13-2010, 14:25
Какво ли не сме правили .... кабърки по столовете на учителите, хвърляне на чатни от третия етаж на първия, замерване със снежни топки ( при което замерване счупихме 4 прозореца в рамките на 10 минути :lol: ), пушене в клас ( госпожата гледаше ей така --> :smt103 ), мокрене на целия дневник (после го сушихме със сешоар), слагали сме на стола на господина ни по английски червено червило (сетете се защо точно червено :razz: ) ...
Просто не мога да изредя всичко :-D

CryToDie
04-03-2010, 12:42
По математика изкарахме гъбата за дъската от кофата с вода, но не я изстихкахме и после господина кат я вдигна навсякъде стана вода :D -6. клас

Пак по математика: Един съученик излезе на дъската да реши задачата, а ние изкарахме пълнителя от химикалката му и сложихме мастилото на стола му и после той кат седна целия му гъз стана в мастило :D И после му прахме панталоните :D -6.клас

С телефоните се редуваме да пускаме животински звуци по музика - 5. 6. 7. клас

Скрихме раницата на един зубър и цял ден седя без раница :D А като я свалихме я настъпахме целия клас :D -7. клас

Дръпнах стола на един съученик, а той взе че падна :D -7. клас

Сложихме пърдяща възглавница на стола на учителя по БЕЛ :D -7. клас

И от първи клас насам който излиза на дъската, остава без химикал (освен ако не бърка в кошчето да го вземе) :D

Един излиза до тоалетната (в час) и чука по всички врати на етажа :D А учителят като го пита къде е бил, отговаря че е бил по голяма нужда :D

Крием тебеширите на учителя математика, за да не пишем в час :D

Една ядеше хамбургер бърху бюрото и без да иска оцапа дневника с кетчуп :D После го три :D

Като се сетя и за други пак ще пиша
:)

Jessie
04-07-2010, 22:44
Сега се сещам за две неща. :D :-D


Когато бях 5-6 клас ... с момче и момиче от класа бяхме излезли да "играем" ... И засякохме още две съученички. И заедно отидохме в даскало. И втези въпросните две момичета викат: "Не можете да се качите на покрива на малката сграда!" /щото даскалото ни е в 2 сгради/. И ние, глупачетата, взехме, че се качихме. Е, видяха ни хора и на другия ден - при директорката всичките петима. :razz: Голям рев беше, от страх да не ни изключат ... Ужас ... :lol:


Пък другото стана преди около година-две ... Пребих една пачавра, с 3 годинки по-малка, в тоалетните. После си ходела съм тях със синини кръв. :-D

nefchi_bs
04-08-2010, 09:01
Единствената глупост която продължаваме да правим целия клас е да бягаме от час и после да си извиняваме отсъствията в дневника..

DaemonBoy
04-08-2010, 09:21
А кви простотий.

Писали сме си оценки в дневника
Хаквали сме на даскала компа че да не вземем урок
Заразявали сме цялата компютърна зала с вируси
Представяли сме се за друк клас :lol: Има и още, но сега не се сещам

Alex4o0o
04-08-2010, 09:51
Правих свирка в кенефа :lol:
Хвърлихме чантата на едно момче от 3 етаж.
Казах на господина по английски че е гей.
Напихме се голямото и после по математика си представете кво беше :lol:
Изцапахме с шоколад белия панталон на една тъпанарка (тозно отзад) :lol: :lol:

Да,веднъж ме водиха при директорката щото ми се виждал гъза :?

MaGuSs
04-08-2010, 11:19
От рязане на вена до скачане от втория етаж.Беше лудо :lol:

Порязах си вената на лявата ръка на едно стъкло.Е така :D счупих го...
Имаше доста кръв ,но са отървах :) Беше гадно...

А скачането събраха се доста хора :lol: :lol:

vavi13
04-08-2010, 12:43
5 клас
Гръмнахме 20 смърдящи бомбички в училище после 3 дни бяхме ваканция.
Пълнихме презервативи с вода и замеряхме учителите :) :D
Наводнихме кабинета по музика.
7 клас
С изкуствен сняг напръскахме панталона на химичката.
Бащата на една съученичка имаше говорещ папагал. Тя го донесе в даскало и го научихме да казва Секс за пари Секс за пари
Замеряхме даскала по Т и Т с домати и яйица.
Заляхме класната с водка.
Намазах косата на едно момиче с кисело мляко.
Изключиха ме за побойС изкуствен сняг напръскахме панталона на химичката.

dark_angel3
04-08-2010, 14:14
Правих свирка в кенефа :lol:
Хвърлихме чантата на едно момче от 3 етаж.
Казах на господина по английски че е гей.
Напихме се голямото и после по математика си представете кво беше :lol:
Изцапахме с шоколад белия панталон на една тъпанарка (тозно отзад) :lol: :lol:

Да,веднъж ме водиха при директорката щото ми се виждал гъза :? Да ти ръкопляскат ли ? :?

uBuTo
04-08-2010, 14:46
7 клас, ах седми клас! :smt007 Велика простотия беше! :D С един приятел бяхме пуснали една черна кокошка в даскалото - гледай смях! :grin: Бяхме свалили пердетата с корнизите направо и се бяхме увили с тях и ходим по коридорите и тропаме с корниза и се прайм на Зевс. :D Бяхме внесли една въздушна пушка в даскалото и на 4-тия етаж на тератите и стреляме във форума! :D

LiquidFunk
04-09-2010, 04:29
Спускане с чекмедже по парапета на стълбите.Може би 5ти клас нз ма беше фън

DaemonBoy
04-09-2010, 07:14
ААа пеем си в час Sex sex sex on the beach :lol:
Имитираме други учители в час на класа
Бе кви ли не глупости, то нашия клас кви ли не сме.Като започнеш мутри, футболисти, нинджи, фитнес манияци

Cybershot
04-09-2010, 08:08
При нас е пълна анархия.
Не мога да изброя нищо, защото ако колегите от ГДБОП следят форума ще загазиме .

sugargirl94
04-09-2010, 10:25
Воден бой.Нямаше нито един ученик които да беше сух ! Няма малки големи... всеки пръска наред...после ни забраниха да влизаме в даскало и си купувахме минерална вода само и само д асе пръскаме -края на 5ти клас Беше незабравимо :grin:

Плюла съм на стола на една съученичка и тя после седна-6ти клас :booooomb:

Включвала съм пожарната аларма и после ме водиха при замесник директорката.Бях с тапи за уши и само гледах тъжно и клатех глава-6ти клас :oops:

Един съученик направи дупка в стената по математика- 7ми клас

Най-редовно нося домашна ракия в шише от NES TEA -7ми клас

Направих коментар за педалската блуза на господина по Рисуване докато той беше зад мен-7ми клас

Имахме парти за коледа в даскало и сички постоянно ходеха до кенефа-там криехме бирата( и цигарите)-7ми клас :smt006

Точно на тфа коледно party бяхме надраскали стената в женската съблекалня със сребрист спрей за коса(мой) (с огромни букви бяхме написали ''7а the best'' 8-) )-7ми клас


Все се намира кой да предложи цигара на госпожата по музика(тя естествено никога на забелязва)-7ми клас :razz:

Хвърляли сме тетрадки през прозореца (гледката е много яка !! )-7ми клас

Една съученична си беше поправяла отсъствия и класната после вика ''Кви са тия буболечки бе :-x ''




Има още доста изцепки 8)

dark40
04-09-2010, 11:38
мятали сме чанти през прозорците,счупвали сме врати също така и чинове ,дори има и докоментирани кадри http://www.vbox7.com/play:b95b9834&start=166 и въобще не се гордеем с това :-D

SemperFidelis
04-09-2010, 13:31
Целели сме госпожа с сок от 10 ст.
Чупели сме прозорци.
Били сме се.
Нарушавали сме часовете и си правим каквото искаме и се забавляваме (то така и така нищо не се научава ).
Играли сме карти в часовете, гледали сме филми в часовете.


Много неща са не ми се пише толкова...

vampirediaries
04-09-2010, 14:13
Общо взето правим почти същите неща като вас:
-пърдящи възглавнички
-счупени прозорци
-счупени врати
-целене със сняг по прозорците
-веднъж г-жата по безопасност на движението беше написала отсъствията с молив,а пък то почти целият клас не беше влязал в час и после едно момче ги изтри на всички.Ама после класната разбра и много вика. :(

SmilezZz
04-09-2010, 14:47
Не си спомням много неща..
Само:
- Миналата година счупихме две врати..Едната беше без да искаме,но другата нарочно
- пръскахме се из целия коридор с вода и всички наоколо се пазеха да не ги измокрим
- Да се гоним навсякъде ( из коридорите,из двора и т.н.

Tempest
04-14-2010, 21:02
един съученик си беше написал анализ на творба.. ето сайта, от който е взел анализа.. а реакцията на класа след определени думи, изрази и анализи... е неописуема

LINK (http://toshko.net/?p=965)

Jus7DreamBoy
04-14-2010, 21:13
един съученик си беше написал анализ на творба.. ето сайта, от който е взел анализа.. а реакцията на класа след определени думи, изрази и анализи... е неописуема

LINK (http://toshko.net/?p=965)


:razz: :razz: :razz: :razz: някой беше замерил госпожата с стол .... бяхме счупили и 1 камера ...

Лия
03-27-2014, 13:54
Айде и аз да се изтипосам. В 4 клас напълнихме балони с вода и почнахме да се целим в двора на даскалото (и разбира се, идеята беше моя :D). Беше супер забавно! После се наговорих с няколко момчета от класа (че те не бяха клюкари като момичетата) да отидем по-рано на даскало и да намажем стола на г-жата с лепило (е, не от тва ц200, ами с обикновено течно лепило, но все пак си имаше резултат :D) и го намазахме преди да дойдат другите. После г-жата ни заплаши, че ще отиде да види на камерите кой го е сторил, обаче ние от съображение за сигурност сложихме раниците си на други чиново и си сложихме маски, които купихме специално за това :D И даскалката така и не разбра кой го е направил, а ние си се хилим, като идиотчета там. Един ден пък (тва беше в 6 клас) с едни пичове се уговорихме и вкарахме немската овчарка на единия в даскалото. Пуснахме я да тича по целия коридор :D Голям цирк ви казвам :D После един съученик се беше скрил и искаше да нахлупи кошчето върху един друг. И вратата на класната стая се отваря и тоя си мисли, че влиза другото момче, обаче влиза госпожата. Той обаче не вижда, че е госпожата и така и нахлупи кошчето пълно с боклуци върху главата, че даскалката чак падна :D Ееее, голям смях ви казвам. В седми клас чупехме саксии и лепихме цветята по дъската. След тва нарочно плюхме в раницата на един. С приятелки сме бягали от час... Пък един път един от нашия клас се обажда на госможата като непознат номер и вика "Жулиета, обичам те!" :D Олеле, като се сетя какви неща сме правили...

girlwithblueeyes
03-27-2014, 14:09
Ехаа колко забавно . Толкоз ли беше забавно че чак вдигна тема от преди 2 години за да го напишеш тва .:lol:

Лия
03-27-2014, 16:36
Ехаа колко забавно . Толкоз ли беше забавно че чак вдигна тема от преди 2 години за да го напишеш тва .:lol:

Еми да, забавно беше. :D Само не мога да те разбера какво се заяждаш и какъв ти е проблема, че съм споделила... Не ти ли писва да спориш?! :/

girlwithblueeyes
03-28-2014, 06:53
Ауу ама много ли забавно беше . Каква е тая мания е вдигате теми от преди 2-3 години не разбирам:lol:

Лия
03-28-2014, 14:48
И какво като вдигаме теми от 2-3 години, на теб нещо пречи ли ти това, та се обаждаш? о.о Нищо няма да стане, ако ги пораздвижим малко тия теми. ;)

girlwithblueeyes
03-28-2014, 14:53
Някой трябва да ти раздвижи на теб мозъка че вътре няма нищо . Като искаш да раздвижваш теми пиши в такива от преди седмица или месец а не от 2 години .

Лия
03-28-2014, 16:31
Еми за твое сведение за годините си, съм умна. И така де, само не разбрах на теб какъв ти е проблема, че пиша в стара тема? Щом темата не е заключена значи може да се пише в нея. Какво, да се ограничавам заради сульо и пульо ли? :D

girlwithblueeyes
03-28-2014, 18:18
Не съм те питала дали си умна или не :lol: тва че темата не е заключена нищо не значи .

Лия
03-28-2014, 18:38
Еми по моята логика щом не е заключена значи може да се пише в нея. А като гледам ти си просто обикновен потребител и нямаш право да ми казваш къде да пиша ;)

girlwithblueeyes
03-29-2014, 08:31
То и пък и твоето е една логика .

YSMF
03-29-2014, 08:37
Страшно "смешни" неща си правила. Напълно заслужено повдигна темата :?

girlwithblueeyes
03-29-2014, 08:43
На мен ми е по интересно са вкарали куче в училище освен ако кучето не е било невидимо :lol:

The Cheetah
03-29-2014, 08:50
Айде и аз да се изтипосам. В 4 клас напълнихме балони с вода и почнахме да се целим в двора на даскалото (и разбира се, идеята беше моя :D). Беше супер забавно! После се наговорих с няколко момчета от класа (че те не бяха клюкари като момичетата) да отидем по-рано на даскало и да намажем стола на г-жата с лепило (е, не от тва ц200, ами с обикновено течно лепило, но все пак си имаше резултат :D) и го намазахме преди да дойдат другите. После г-жата ни заплаши, че ще отиде да види на камерите кой го е сторил, обаче ние от съображение за сигурност сложихме раниците си на други чиново и си сложихме маски, които купихме специално за това :D И даскалката така и не разбра кой го е направил, а ние си се хилим, като идиотчета там. Един ден пък (тва беше в 6 клас) с едни пичове се уговорихме и вкарахме немската овчарка на единия в даскалото. Пуснахме я да тича по целия коридор :D Голям цирк ви казвам :D После един съученик се беше скрил и искаше да нахлупи кошчето върху един друг. И вратата на класната стая се отваря и тоя си мисли, че влиза другото момче, обаче влиза госпожата. Той обаче не вижда, че е госпожата и така и нахлупи кошчето пълно с боклуци върху главата, че даскалката чак падна :D Ееее, голям смях ви казвам. В седми клас чупехме саксии и лепихме цветята по дъската. След тва нарочно плюхме в раницата на един. С приятелки сме бягали от час... Пък един път един от нашия клас се обажда на госможата като непознат номер и вика "Жулиета, обичам те!" :D Олеле, като се сетя какви неща сме правили...

#dajivee6naraba