PDA

View Full Version : Такъв е живота!



х
01-29-2010, 09:58
Току що получих ново лично съобщение и влязох в този форум...нещо което не бях правила от години. Навяха ме много хубави спомени. Теенпроблем е нещо като информационен вечен дневник на страшно много хора. Регистрирах се преди 7 години, нз кога за последно съм влизала, но днес съм получила лично съобщение (разбрах от електронната си поща) с текст \"Верно ли си ходиш гола из къщи?\" мислих, мислих но не измислих кога и в каква връзка и преди колко години съм написала това :) разгледах форума и установих че темите, които вълнуват тийнеиджерите са същите, както и преди 7 години. Много ми е смешно и носталгично и дори не съм сигурна защо пиша вс това!
Та с тази тема изках да кажа, че едва ли някои се замисля, че след 7 години, когато вече е я семеен, я с деца, я някъде по светът, някои със същия проблем, като неговия навремето, ще прочете постът му и ще го разбере.
поздрави!
бъдете усмихнати :-)

machoka
01-29-2010, 11:10
Я, кой пише..

кво стана с теб бре, помня те като някакъв смътен спомен от преди много години в този форум, а май дори не сме си писали пряко.. още ли си в модните среди? )

а също така, какво стана и със сестра ти, отново култова потребителка на форума, която още се споменава )

иначе съм съгласен с всичко написано.

х
02-01-2010, 00:05
хей, благодаря на модератора, който ми е отключил и превел темата! Мноого ме зарадва това, но явно няма голям интерес към нея...
Ми с нас се случва какво ли не, както и с останалите дългогодишни потребители на форума. Сестра ми росската обиколи щатите и европа, завърши и сега незнам какво ще прави...май и тя незнае :Д Аз също съм дезориянтирана и може би това ми припомни форума. Преди когато бях объркана тук ми даваха правилните съвети за всичко! Сега чета старите теми и се смея :) Най-малката ни сестра е активен потребител и див тийн като нас :Р
Поста ми прозвуча доста тъпо, а дискусия около темата не се получи, май съм изгубила тренинг във форумите. :oops:
machoka, благодаря за проявения интерес!
поздрави!

machoka
02-01-2010, 15:41
абе изгубила тренинг... я се завръщай с нас тука, да сформираме една групичка на порастнали тийнове и да си правим хубаво )) поздрави разбира се и на сестрите, специално )
аа и си пиши на кирилица, че напоследък много ме домързява да превеждам 8-)

Mooo6no
02-01-2010, 15:54
ma4oka, ako prostosmyrtnite potrebiteli pi6at na latinica, prevejda6 li gi? Ma kato stava duma sa misssska e drugo, nali. 8-)

Иначе да, като си отворя профила от преди 4 години (скоро ги навърши) и се чудя к'ви простотии съм ги дрънкал. Тотално различен възглед имам за живота днес.

machoka
02-01-2010, 16:13
За стари потребители, които ме хвърлят в спомените от преди 3-4 години ги превеждам, да.. защо? )

а ти тогава беше голЕмо леке хАхА, ама сега си се очовечил де. така по-се ядва. :)

Mooo6no
02-01-2010, 16:29
Мерси, морални съднико на нацията, поправих се, най-вече благодарение на тебе...

х, вЕрно ли има семейни и с деца? o.0

bulgarche
02-01-2010, 16:50
Мерси, морални съднико на нацията, поправих се, най-вече благодарение на тебе...

х, вЕрно ли има семейни и с деца? o.0
Че то и статия имаше даже :)

х, ако знаеш колко хубаво е да видиш някой "познат" от "онези времена" :lol:

Pustinqchka
02-02-2010, 16:37
:)

antiWHAT
02-02-2010, 17:32
не е лигава темата... никак