PDA

View Full Version : Харесвам момиче- как да й го кажа?



torres40
01-29-2010, 09:25
zdr d.r TEEN
Zna4i haresvam edno momi4e str6no mnogo i mislq 4e i tq me haresva no ne znam kak dda i go kaja .Molq te otgovori mi stra6no mn q haresvam.Blagodarq predvaritelno. :)

II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
Тъй като си нов, няма да трия темата. При следващо нарушение няма да има компромис!
kalpazanka

sweetmims
01-29-2010, 10:52
например отиваш при нея и е гушкаш... земи и skype ....предложи и да идитие на кафе и и намекни че не ти е безразлична ....и такаа... :) :) :-P

LuxurySk0B
01-29-2010, 17:15
чрез казване

Clodin
01-30-2010, 12:47
Според мен не трябва направо да й го казваш, 'щото все пак не е ясно дали толкова те харесва, а може дори да я сплашиш!
Като за начало намери общи интереси, хобита, приятели. И ако си допаднете, можеш да я поканиш на уж "среща за учене" или да гледате някой научнообразователен филм на кино *ако го дават* или у дома. Не трябва да прибързваш с момичето, нещата ще станат постепенно. А ако не се получат нещата - явно просто не сте един за друг.

nyxu
01-31-2010, 06:58
Ами пофлиртувайте малко ии... ;)

reini334422
01-31-2010, 15:22
:-o ми..отиди,заговори я, вземи скаип, общуваите си :D и накрая.........

KadifWerewolf
02-01-2010, 01:28
Според мен не трябва направо да й го казваш, 'щото все пак не е ясно дали толкова те харесва, а може дори да я сплашиш!
Като за начало намери общи интереси, хобита, приятели. И ако си допаднете, можеш да я поканиш на уж "среща за учене" или да гледате някой научнообразователен филм на кино *ако го дават* или у дома. Не трябва да прибързваш с момичето, нещата ще станат постепенно. А ако не се получат нещата - явно просто не сте един за друг.
имам чувството, че гледаш твърде много американски филми

jujube
02-02-2010, 16:47
Пич както един мой приятел от мс бандата казва "Трябва да си перде " .Намираш общи интереси 1-2 дена флиртувате и казваш ! Вземи нещата в свой ръце ! Или ще стане работата или няма да стане !Ако не стане не се очайвай има и други риби в морето : )

yanSy2
02-05-2010, 11:33
i az imam takiva problemi ... no iskam da ti kaja ... trqbva da se opitash po nqkakuv stranen na4in da q zagovorish... naprimer:
- Izvinqvai, ti ot klasa na Katq li si ?
sled nqkolko dni q pitai dali ima impulse ili skype ...
i si obshtuvaite i nai - nakraq q pitai dali iska da otidete na kino...
sled tova q gushni i q celuni!!! :grin: :grin: :grin:

stoenski965
02-06-2010, 13:50
Прегърни е ... заговаряй е , прави и комплименти .. такива работи на мен ми помага дано и на теб да ти помогне