PDA

View Full Version : Поредната тема "Какво да правя"



Priroda
01-29-2010, 10:15
Ами-и...дойде и моят ред да поискам съвет. Историята е следната. В даскало има едно момиче. Тя е златна, така да се каже. Работата е там, че първоначално с нея бяхме доста добри приятели. Споделяхме си, имаме общи интереси. Един ден се бяхме събрали компанията да отидем на кино и по пътя се заговорихме. Малко след това дойде един съученик и я заговори и я откъсна от нашия разговор, но, когато изостанех малко тя се оглеждаше за мен. Много сме си говорели с нея, поинтересува се за хобито ми, аз за нейното и така и постепенно започнах да я възприемам като нещо повече от приятелка. Не съм й го казал и до ден днешен. Напоследък обаче тя се държи млако по-студено с мен. Оня ден отидохме на караоке с компанията и тя седеше и прегръщаше другите момчета повече от мен. Не мога да кажа, че страни, но определено нещо не е както трябва. Например, една друга приятелка си ме гушка, колкото си гушка и др момчета. Като си тръгнахме от караокето, нещата се стекоха така, че тя дойде до мен и ме хвана под ръка, но ме пусна почти веднага и отиде при друго момче. Идеята ми е, че искам да съм с нея, мамка му! Но не знам какво да направя. Моля ви, помогнете! Чувствам се страшно задръстен в момента... Не мога да си я изкарам от акъла

balu4ka
01-29-2010, 10:17
как му се викаше на тва ,аа даа КУРВА ?

misslowe
01-29-2010, 10:18
Ами-и...дойде и моят ред да поискам съвет. Историята е следната. В даскало има едно момиче.

Извинявай обаче вече .. като видя така започващ текст .. и ми се повдигаа .. :?

Ke6o
01-29-2010, 10:19
Ами щом сте близки приятели, ти предлагам да поговориш с нея, но като сте само двамата. Примерно покани я в парка (примерно), седнете на някоя пейка и поговорете. Кажи и какво чувстваш. Според мен се държи така, за да види как ще реагираш... знам ли... ?

Успех :)

П.С. Абе, човека иска съвет, защо веднага започвате да се заяждате... пфф.. :-x :x

Valento
01-29-2010, 10:22
Ами-и...дойде и моят ред да поискам съвет. Историята е следната. В даскало има едно момиче. Тя е златна, така да се каже. Работата е там, че първоначално с нея бяхме доста добри приятели. Споделяхме си, имаме общи интереси. Един ден се бяхме събрали компанията да отидем на кино и по пътя се заговорихме. Малко след това дойде един съученик и я заговори и я откъсна от нашия разговор, но, когато изостанех малко тя се оглеждаше за мен. Много сме си говорели с нея, поинтересува се за хобито ми, аз за нейното и така и постепенно започнах да я възприемам като нещо повече от приятелка. Не съм й го казал и до ден днешен. Напоследък обаче тя се държи млако по-студено с мен. Оня ден отидохме на караоке с компанията и тя седеше и прегръщаше другите момчета повече от мен. Не мога да кажа, че страни, но определено нещо не е както трябва. Например, една друга приятелка си ме гушка, колкото си гушка и др момчета. Като си тръгнахме от караокето, нещата се стекоха така, че тя дойде до мен и ме хвана под ръка, но ме пусна почти веднага и отиде при друго момче. Идеята ми е, че искам да съм с нея, мамка му! Но не знам какво да направя. Моля ви, помогнете! Чувствам се страшно задръстен в момента... Не мога да си я изкарам от акъла
Почти във всяка тема с почти същото положение като твоето съветвам - Разговор , разговора помага в такива ситуации , попитай какво става защо се държи така с теб , и няма да е лошо тактично да и покажеш че имаш по-силни от приятелски симпатий , това е моя съвет...
другото което ме дразни е , защо се изказа така за нея "гушка другите повече от колкото мен , нима за всеки човек има определено количество прегрътки , разбери че в момента те има за приятел ... но за какъв приятел не е ясно .. поговори с нея ...

Valento
01-29-2010, 10:23
как му се викаше на тва ,аа даа к***а ?
На това не се казва к***а , а просто приятелско отношение към приятелите и .. ти само гаджето ли си гушкаш ... куца си куца ...

valdesbg
01-29-2010, 10:24
Е със зашити усти ли сте?

Друг е въпорса защо ТОЧНО това момиче ти е откраднало сърцето, ама.. :) Ще стане скандал, ако започна. Мързи ме да го водя.

GossipGirl89
01-29-2010, 10:24
Разговор му е майката - по друг начин няма как да разбереш защо се държи студено, харесва ли те и т.н. Щом сте си близки не ви пречи да седнете, да поговорите и да си изясните нещата :)

titinkaa
01-29-2010, 10:29
Еми разговаряте,иначе с друго няма да стане,и гледай да е по скоро че да не я изпуснеш

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-29-2010, 10:31
Добре де...сам казваш,че сте били близки приятели,че сте си споделяли,че сте в една компания...ти я познаваш най-добре! ГОВОРИ С НЕЯ!!!Няма да стане нищо кой знае какво...освен това може да те отбягва,защотото има същите опасения като твоите...притеснява се да не загубите приятелството си или да я отхвърлиш...вариантите са много,изходът 1- РАЗГОВОР

dirtyyy
01-29-2010, 10:31
мисля,че и тя те харесва.

balu4ka
01-29-2010, 10:32
как му се викаше на тва ,аа даа к***а ?
На това не се казва к***а , а просто приятелско отношение към приятелите и .. ти само гаджето ли си гушкаш ... куца си куца ...

Хм, не но едно е натискане едно е отбягване и едно е ходене да прегръщаш всеки втори :) .

soul1199
01-29-2010, 10:40
Добре де...сам казваш,че сте били близки приятели,че сте си споделяли,че сте в една компания...ти я познаваш най-добре! ГОВОРИ С НЕЯ!!!Няма да стане нищо кой знае какво...освен това може да те отбягва,защотото има същите опасения като твоите...притеснява се да не загубите приятелството си или да я отхвърлиш...вариантите са много,изходът 1- РАЗГОВОР

Priroda
01-29-2010, 10:42
Благодаря ви много за съветитеи за критиките! За курва съм 100% сигурен, че не е. Душичка е момичето. За Валенто: Не си ме разбрал правилно. Не искам да кажа, че има точна цифра прегръдки, а че си личи че се е отдръпнала.
Нещо което забравих да кажа е, че когато погледите ни се засекат, тя задържа ввоя върху моя доста време. Не знам дали това е от значение, но да си го кажа.

smil4eto
01-29-2010, 10:45
Еми разговаряте,иначе с друго няма да стане,и гледай да е по скоро че да не я изпуснеш :wink: :smt023 успех

ivcheto0o
01-29-2010, 10:46
Добре де...сам казваш,че сте били близки приятели,че сте си споделяли,че сте в една компания...ти я познаваш най-добре! ГОВОРИ С НЕЯ!!!Няма да стане нищо кой знае какво...освен това може да те отбягва,защотото има същите опасения като твоите...притеснява се да не загубите приятелството си или да я отхвърлиш...вариантите са много,изходът 1- РАЗГОВОР

loliii
01-29-2010, 10:46
как му се викаше на тва ,аа даа к***а ?
Глупости. Това, че се държи мило с приятелите си, прегръща ги и т.н., не означава, че е курва! Хората стават все по-разкрепостени и се държат с приятелите си от компанията като с най-близките си хора. Нормално е, ако не си забелязал/а.

По темата : Следващия път, когато седне до теб, хване те за ръката или нещо подобно я хвани и не я пускай. Кажи й, че така сте си добре и да не шава много-много. 8-) Намекни й. Не я оставяй постоянно да ти бяга. Покажи й, че я харесваш. Ако тя те харесва ще разбере намека. Ако не станалото-станало. Ще я забравиш и това е.

aniie
01-29-2010, 11:16
Еми разговаряте,иначе с друго няма да стане,и гледай да е по скоро че да не я изпуснеш


+