PDA

View Full Version : поредната тема



fakesmiles
01-29-2010, 16:25
...

johnnybravo
01-29-2010, 16:28
С 1 сант ако се е смъкнал не е нищо сериозно, освен ако пишката не мy е 5/6 санта :lol:

anyfany2
01-29-2010, 16:30
Ами, аз бих си купила.. да, ужасно нездравословно е, но разсъжденията ми са като твоите..
Случват се и такива неща.. Само без паника.. С Ескапел - няма да имаш проблем..
Всичко хубаво ! :-) :-) :-)

MC_JAMAL
01-29-2010, 16:33
съжалявам за поредната такава тема, и мен ме дразнят, но съм притеснена.ситуацията:прав их секс с едно момче и след като свърши и си го извади, ми се стори че презервативът леко се е смъкнал от члена му(говорим за някви сантиметри,малко) въпросът ми е възможно ли е да е изтекла сперма, тъй като след като свърши, беше още малко в мен? чудя се да си купя ли ескапел? знам че е страшно нездравословно, но е по-добре от това да се налага да правя аборт, който едва ли ще мога да платя, камо ли пък да го направя без наще да знаят ..

Другия път му сложи два, ако пак се смъкват, завържиги :D

nezabelejimata
01-29-2010, 16:39
Ааа мацка по хубаво cи купи щото има някав минимален шанс тайче... :)

YouDontKnowMe
01-29-2010, 16:47
Спокойно, според мен няма проблем.

fakesmiles
01-29-2010, 16:57
Ами, аз бих си купила.. да, ужасно нездравословно е, но разсъжденията ми са като твоите..
Случват се и такива неща.. Само без паника.. С Ескапел - няма да имаш проблем..
Всичко хубаво ! :-) :-) :-)

мерси :) лошото е, че ще съм извън града, само с наще и не мога да се измъкна :( докато се върна и си взема от аптеката ескапел ще са минали 60 и няколко часа, това намалява ли ефективността на хапчето ?

BigFakeSmile
01-29-2010, 18:11
Ами, аз бих си купила.. да, ужасно нездравословно е, но разсъжденията ми са като твоите..
Случват се и такива неща.. Само без паника.. С Ескапел - няма да имаш проблем..
Всичко хубаво ! :-) :-) :-)

мерси :) лошото е, че ще съм извън града, само с наще и не мога да се измъкна :( докато се върна и си взема от аптеката ескапел ще са минали 60 и няколко часа, това намалява ли ефективността на хапчето ?


Да. На листовката пише, че е най-добре да се вземе в първите 12 часа, най-ефективно е. Но ако наистина няма друг начин, вземи го тогава

ef4etyYy
01-29-2010, 19:02
Ааа пич по хубаво и купи щото има някав минимален шанс тайче... :) шматкооо я погледни кой е писал темата бре :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: убиваш ме, честно :razz:

нездравословно е, ама пък е по-сигурно ;)

britzy
01-29-2010, 19:30
Ами, аз бих си купила.. да, ужасно нездравословно е, но разсъжденията ми са като твоите..
Случват се и такива неща.. Само без паника.. С Ескапел - няма да имаш проблем..
Всичко хубаво ! :-) :-) :-)
Ба*ти рекламАТА дето направи ти.
Аве никъф ескапел,вие луди ли сте ве,смъкнал се бил,ам целият ли ?не-ем тогава,вие биология май не сте подушвали,нема да питаМ учили ли сте ,ужас,мега неграмотни хора

kalpazanka
01-30-2010, 04:48
Не вярвам да има опасност. Щом си се шашнала, значи са ти били опасните дни от МЦ. Занапред, за да избягваш подобни ситуации, просто се въздържай в опасните дни или го карай да свършва отвън (нищо че е с презерватив- току-виж се скъсал).

gLoRiToO
01-30-2010, 06:37
Абе какви глупости приказвате бе хораа,имало шанс и незнам си какво :-x .НЕ се трови със никакви хапчета,щом презерватива не е бил скъсан няма проблем,това смъкване,за което казваш се е получило като си го е извадил и няма страшно.При мен се е случвало да остане в мен презерватива,но тъй като отвора му е извън мен,спермата изтича навън.Така че това че е бил леко смъкнат не трябва да те тревожи! 8)

t0d1t0
01-30-2010, 06:51
не,аз бях с вас и нищо не видях. Няма смисъл да се притесняваш...