PDA

View Full Version : Проблем с момичетата



DragonSong
01-29-2010, 16:28
Значи проблемът ми е такъв: 1 седмица сабирах кураж да попитам 1 моми4е и кат я попитах тя каза незнам.по скайпа си писах с една неина пиятелка и тя ми каза 4е моми4ето ме харесва.след 3 седмици казване на незнам ме отряза.та вапроса ми е такав: Дали да и кажа 4е все оште я харесвам и ако си промени мнението да ми каже?

stili4a
01-29-2010, 16:32
След като нейната приятелка ти е казала, че момичето те харесва - действай. Кажи и колко много я харесваш, дрън-дрън и я целуни. Целувката ще ти даде отговор на това дали ще се получи или не.

stupid0boy
01-29-2010, 16:32
Страх те е да не те отреже пак?

aniie
01-29-2010, 16:33
Определено.. :) Поговори с нея,кажи и всичко което чувстваш...
Има резултат (поне в повечето от случаите..) Успех (:

w0sh
01-29-2010, 16:33
И как да действа?

Да нападне в метрото?

BloomF
01-29-2010, 16:37
След като те е одрязала е малко вероятно тоя път да се съгласи..

DevilWish
01-29-2010, 16:39
След като нейната приятелка ти е казала, че момичето те харесва - действай. Кажи и колко много я харесваш, дрън-дрън и я целуни. Целувката ще ти даде отговор на това дали ще се получи или не.
Taka e ;)

Faces
01-29-2010, 16:40
Братле чакал си 3 седмици за отговор евала за търпението :) А на въпроса ти...ами щом те е резнала заеби има и други не се хаби за нещо което няма да го бъде ;)

DragonSong
01-29-2010, 16:43
Страх те е да не те отреже пак?
da

ivcheto0o
01-29-2010, 16:44
Определено.. :) Поговори с нея,кажи и всичко което чувстваш...
Има резултат (поне в повечето от случаите..) Успех (:

stupid0boy
01-29-2010, 16:46
Не трябва да те е страх от нещо такова, въпреки че и мен ме е било страх, преди време.... Просто пробвай.... от това глава не боли... ако те отреже... Ще дойде време в което може и тя да ти се натиска и да те харесва... Тогава ще видиш к'во можеш да напраиш.... :o :o

onestar
01-29-2010, 16:56
Три седмици си й дрънкал по скайп колко много я харесваш и си я заливал с въпроси относно това дали споделя чувствата ти? Глупчо (със (не, без) извинение).

Питаш дали ако ОТНОВО й кажеш, че я харесваш и се опиташ да я "спечелиш" имаш шанс? Не, нямаш.

Триста пъти да й го кажеш, и още толкова да я попиташ дали споделя чувствата ти - винаги ще бъдеш отрязан.

Близо е до ума - СМЕНИ ТАКТИКАТА.

DragonSong
01-29-2010, 17:15
Три седмици си й дрънкал по скайп колко много я харесваш и си я заливал с въпроси относно това дали споделя чувствата ти? Глупчо (със (не, без) извинение).

Питаш дали ако ОТНОВО й кажеш, че я харесваш и се опиташ да я "спечелиш" имаш шанс? Не, нямаш.

Триста пъти да й го кажеш, и още толкова да я попиташ дали споделя чувствата ти - винаги ще бъдеш отрязан.

Близо е до ума - СМЕНИ ТАКТИКАТА.
Добре казано: Смени тактиката.. Идеи имаш ли?

antifashionshit
01-29-2010, 17:41
Три седмици си й дрънкал по скайп колко много я харесваш и си я заливал с въпроси относно това дали споделя чувствата ти? Глупчо (със (не, без) извинение).

Питаш дали ако ОТНОВО й кажеш, че я харесваш и се опиташ да я "спечелиш" имаш шанс? Не, нямаш.

Триста пъти да й го кажеш, и още толкова да я попиташ дали споделя чувствата ти - винаги ще бъдеш отрязан.

Близо е до ума - СМЕНИ ТАКТИКАТА.
Добре казано: Смени тактиката.. Идеи имаш ли?
започни с 'използване на сивото вещество'. също и 'мислене на време' върши работа.

sunshinepp
01-29-2010, 17:56
ако приятелката й е права, че те харесва . . ще е много нелогично да те реже :-o или на мен така ми изглежда :( :-o

DragonSong
01-29-2010, 18:40
Три седмици си й дрънкал по скайп колко много я харесваш и си я заливал с въпроси относно това дали споделя чувствата ти? Глупчо (със (не, без) извинение).

Питаш дали ако ОТНОВО й кажеш, че я харесваш и се опиташ да я "спечелиш" имаш шанс? Не, нямаш.

Триста пъти да й го кажеш, и още толкова да я попиташ дали споделя чувствата ти - винаги ще бъдеш отрязан.

Близо е до ума - СМЕНИ ТАКТИКАТА.
Добре казано: Смени тактиката.. Идеи имаш ли?
започни с 'използване на сивото вещество'. също и 'мислене на време' върши работа.
Какво имаш напредвид с "използване на сивото вешество и "мислене на време" ? :?:

sunshinepp
01-29-2010, 19:04
Три седмици си й дрънкал по скайп колко много я харесваш и си я заливал с въпроси относно това дали споделя чувствата ти? Глупчо (със (не, без) извинение).

Питаш дали ако ОТНОВО й кажеш, че я харесваш и се опиташ да я "спечелиш" имаш шанс? Не, нямаш.

Триста пъти да й го кажеш, и още толкова да я попиташ дали споделя чувствата ти - винаги ще бъдеш отрязан.

Близо е до ума - СМЕНИ ТАКТИКАТА.
Добре казано: Смени тактиката.. Идеи имаш ли?
започни с 'използване на сивото вещество'. също и 'мислене на време' върши работа.
Какво имаш напредвид с "използване на сивото вешество и "мислене на време" ? :?:

за да го използваш трябва да го имаш в наличност . . :o

whitebunny
01-29-2010, 22:41
:-o не разбирам приятелката й казва че те харесва, каниш я, отказва ти (няколко пъти) разбирам че се прави на недостъпна, но да и е хрумвало че така може да си пропусне шанса и момчето, което харесва (в случая ТЕБ) да се откаже и да хареса друга тогава дали ще осъзнае огромната грешка която е допуснала :(

umri
01-30-2010, 00:28
Би и майката като те е отрязало. Не знаела... като не знае да търка храсталака сама вкъщи.

yozii
01-30-2010, 00:34
амии .. може да се е появил някой по- добър от теб .. а също ии както казаха по-горе погледни я в очите и и кажи какво чувстваш .. надявам се досега да не си и дрънкал само по скаайп .. и след това я целунии .. ако ти отвърне .. значи има шанс .. ако не .. бошвер .. опитай бе човек - от опит глава не боли :!:

DragonSong
01-30-2010, 09:18
амии .. може да се е появил някой по- добър от теб .. а също ии както казаха по-горе погледни я в очите и и кажи какво чувстваш .. надявам се досега да не си и дрънкал само по скаайп .. и след това я целунии .. ако ти отвърне .. значи има шанс .. ако не .. бошвер .. опитай бе човек - от опит глава не боли :!:
Първият път кат я попитах не беше по скайп а след даскало...

soul1199
01-30-2010, 09:28
Три седмици си й дрънкал по скайп колко много я харесваш и си я заливал с въпроси относно това дали споделя чувствата ти? Глупчо (със (не, без) извинение).

Питаш дали ако ОТНОВО й кажеш, че я харесваш и се опиташ да я "спечелиш" имаш шанс? Не, нямаш.

Триста пъти да й го кажеш, и още толкова да я попиташ дали споделя чувствата ти - винаги ще бъдеш отрязан.

Близо е до ума - СМЕНИ ТАКТИКАТА.именно :)