PDA

View Full Version : Приятелите - интерестно !



sg399mi
01-29-2010, 17:24
Искам да ви помоля всичките да се поразтърсите и да намерим пожелания за приятелите/приятелките си . Нещо от сорта на


"Kulna se popadne li w beda edin ot nas, da mu podam ruka i w losh za mene chas ... Kulna se w Dqwola i w Boga da storq az za teb kakwoty mogaa! ОБИЧАМ ТЕ ! "



Чуйте нямам предвит обикновенни спомени а нещо такова което описва любовта и свързаността м/у 2 ма приятели.. :) Ще бъде забавно :)

elito0o0o0
01-30-2010, 10:35
А защо ти не се ``поразгъзиш`` малко и не си направиш пожеланието??

Мързел неземен..

justunique
01-30-2010, 10:37
...

SmilezZz
01-30-2010, 11:11
ама то и без това има много теми по въпроса 8)

AFT
01-30-2010, 11:17
Ако толкова обичаш и цениш някой, би трябвало сам да можеш без чужда помощ да изразиш чувствата си към него. Тея споменчета са за хлапета.

cveteto64
01-30-2010, 12:06
Ако толкова обичаш и цениш някой, би трябвало сам да можеш без чужда помощ да изразиш чувствата си към него. Тея споменчета са за хлапета.
Аз пък съм от хората, който знаят какво и колко силно чувсвтат, но не могат да го изразят като спомен, пожелание или каквото и да било и затова си търся готови неща, които се доближават до моите мисли и чувства..

maybelinee
01-30-2010, 12:32
Разликата между мен и другите не е голяма .. Просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма !!

TheOnee
01-30-2010, 13:00
Разликата между мен и другите не е голяма .. Просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма !! :smt023

sg399mi
01-30-2010, 20:44
Ама вижте сега не съм ви карала да пишете негативни коментари .. пък и това, че неможете да се сетите нищо не значи, че аз съм мързелива.. Напротив.. ако бях нямаше да се занимавам с вас за да намеря нещо интерестно ! Знам какво да кажа на приятелите си и съм им го казвала милиони пъти..Направих тази тема за да е интерестна и както е ясно на по - умните явно не съм намерила такава тема за да правя същата ! Аре като знаете, че има ми покажете и ще ви се извиня лично ;) .. Баси хората сте.. ;)

danibebi
01-31-2010, 16:26
Дам,,темичката е готина и без това аз трябва да измисля какво да напиша на най-добрата ми фр,, защото и идва рд-то :) а иначе ето текст от песен,, който отговаря..


Недей да вярваш, че си тук
че си сама че няма друг
защото ти не знаеш колко имаш
ето пак до теб е тя
с протегната ръка
твоята добра приятелка

Тя за тебе е приятелка-
ти за нея всичко
когато сърцето ти се чувства пак самичко
когато сълзите не спират и радоста избяга
тогава до теб един човек остава
едно момиче, което много те обича
и винаги добра приятелка ще те нарича
една душа, която винаги ще е до тебе
в щастие в нещастие и във всяко време

Недей да вярваш, че си тук
че си сама че няма друг
защото ти не знаеш колко имаш
ето пак до теб е тя
със протегната ръка
твоята добра приятелка

Недей мисли, че си сама и че сама живееш
че никои не чува когато ти се смееш
че никои не вижда в тебе добротата
радостта на лицето ти болката и тъгата
защото тя е до тебе и ти за нея си най
и това е причина да си усмихната до край
и да бъдеш просто такава каквато си
за да може като другите ти да не си..



Недей да вярваш, че си тук
че си сама че няма друг
защото ти не знаеш колко имаш
ето пак до теб е тя
със протегната ръка
твоята добра приятелка

:) :grin:

KaRaMeLcHe7
02-06-2010, 14:50
А защо ти не се ``поразгъзиш`` малко и не си направиш пожеланието??

:razz:

sg399mi
07-19-2010, 21:08
А защо ти не се ``поразгъзиш`` малко и не си направиш пожеланието??

:razz:


АААААААХАХА спуках се от смях :-| :?

sasheto0o
07-19-2010, 22:00
Където и да си .. каквото и да правиш .. дали ще плачеш или ще се смееш .. дали ще те обича някой или ще те мрази друг .. аз за теб винаги ще бъда ТУК .. ;**** [[hh]]

sasheto0o
07-19-2010, 22:02
Вярвам ти...Защото откровено,ти нищичко не ми спести. Душата ти,макар и наранена, с много нежност, ми дари едно приятелство, безценно.... И знам, не би ме наранил... Може би ще си отидеш...И знам, че дълго след това само болката стаена,ще ми напомня за една приятелска ръка, която протегна в миг на самота и все така ще вярвам още в теб... И знам, че не греша.... :-) :-)

WaterLilly
07-19-2010, 22:08
Е нали уж авторката не искаше обикновени спомени? Нищо няма да ти стане, ако посетиш гугъла.

TheNewReligion
07-19-2010, 23:15
А защо ти не се ``поразгъзиш`` малко и не си направиш пожеланието??

Мързел неземен..
Абсолютно. 8-) Освен това, ако ще съчинявам пожелание за някого, ще е нещо лично и няма да е на латиница и "копи-пейст". Лека вечер.

DinViesel
07-20-2010, 07:56
http://www.google.bg/#hl=bg&source=hp&q=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81 %D0%BA%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0% D0%BD%D0%B8%D1%8F&aq=1&aqi=g10&aql=&oq=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8 1%D0%BA%D0%B8&gs_rfai=&fp=1

то се иска висше да се ползва гугъл..

sg399mi
07-20-2010, 10:38
http://www.google.bg/#hl=bg&source=hp&q=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81 %D0%BA%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0% D0%BD%D0%B8%D1%8F&aq=1&aqi=g10&aql=&oq=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8 1%D0%BA%D0%B8&gs_rfai=&fp=1

то се иска висше да се ползва гугъл..

Ттцтцц.. леко ако търсех пожелания за рожден ден и от преди 10 години щях да търся там ;) .. След като съм постнала тема тук явно съм търсила другаде но не съм намерила. :?

nefchi_bs
07-20-2010, 11:09
Най-добрите приятели идват тогава,когато всички останали си отиват.

Защото приятелите ни са онези странни близки,който питат как е минал денят ни и с нетърпение чакат да чуят отговора...

DinViesel
07-20-2010, 11:28
http://www.google.bg/#hl=bg&source=hp&q=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81 %D0%BA%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0% D0%BD%D0%B8%D1%8F&aq=1&aqi=g10&aql=&oq=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8 1%D0%BA%D0%B8&gs_rfai=&fp=1

то се иска висше да се ползва гугъл..

Ттцтцц.. леко ако търсех пожелания за рожден ден и от преди 10 години щях да търся там ;) .. След като съм постнала тема тук явно съм търсила другаде но не съм намерила. :?


http://www.google.bg/#hl=bg&source=hp&q=%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8 %D1%8F+%D0%B7%D0%B0+%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%B4%D0%B5 %D0%BD+%D0%B4%D0%B5%D0%BD&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=1

DinViesel
07-20-2010, 11:31
странно как пък за 2 секунди намерих над 20 страници с пожелания за рожден ден

unknown7
07-20-2010, 11:34
странно как пък за 2 секунди намерих над 20 страници с пожелания за рожден ден

Нямаше ли предвид момичето, че НЕ търси пожелания за рожден ден а ти точно това и предлагаш :D


Напълно те разбирам какво търсиш :)

Падаме,ставаме и продължаваме!.. Мачкаме,газиме и приятелството си пазим!Обичам те защото си лъча светлина в моят ден , човека без когото НЕ МОГА, ти си тази с която чашата ми на щастие е наполовина пълна,а не наполовина празна .. ОБИЧАМ ТЕ..BFF..


*********************

Разликата между мен и другите не е голяма .. Просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма !!

DinViesel
07-20-2010, 11:35
Имам много приятели, някой до гроб, други абсолютно неспособни да пресекат улицата.

*****

Приятелите идват и си отиват, но враговете се натрупват.

*****

Привилегия е да говориш за приятелството глупости, и да уважаваш глупостта на приятелството.

*****

Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях.

*****

Истинския приятел е някой, който мисли, че си здраво яйце, въпреки че знае, че си леко напукан

*****

Има трима верни приятели: стара съпруга, старо куче и пари в брой.

*****

Дай ми само един приятел, които посреща нуждите на всичките ми настроения.

*****

Любовта е сляпа. Приятелите се опитват да не отбелязват това.

*****

Добри приятели, добри книги и заспала съвест: Това е идеалът за живота.

*****

Приятелство се ражда в момента, когато един човек каже на друг: Моля, Ти също? Мислих си, че само с мен е така

*****

Парите не могат да купят приятели, но можеш да си намериш повече врагове.

*****

Истинския приятел ти забива нож отпред, не в гърба.

*****

Брака е някакъв вид приятелство, общоприет от полицията.

*****

Имам много Най-добри приятели. Някой от тях едва познавам!

*****

Отнема много време да се превърнеш в стар приятел.

*****

Не трябва да се отделяме един от друг, или несъмнено трябва да разделим.

*****

Приятелите са начина на Господ да се извини за нашите семейства.

*****

Стар приятел ще ти помогне да вървиш напред. А добър приятел ще ти помогне да преместиш труп

unknown7
07-20-2010, 12:13
ОБЕЩАВАМ ТИ,ЧЕ ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО СИ САМОТНА,ЩЕ ТИ ПОДАРЯ НАДЕЖДА ИЛИ ЩЕ ТИ ДАМ ОТ МОЯТА.ОБЕЩАВАМ ТИ,ЧЕ В ДНИТЕ,ПРОПИТИ С ДЪЖД И СКУКА ЩЕ БЪДА ТВОЕТО НАСТРОЕНИЕ И ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ТУК ->ЗА ТЕБ ЩЕ ДАМ ПРИЯТЕЛСТВОТО,А ТИ МИ ОБЕЩАЙ,ЧЕ ЩЕ ГО ПАЗИШ!

Оценявам деня, в който ти дойде и остана. Обичам те Всичко което съм преживяла със теб независимо какво е било и какво ще бъде занапред остава завинаги в мен

Ти беше до мен,когато нямаше никой друг.Ти беше до мен във всеки един тежък момент,Ти беше до мен и ми показа,че има светлина в живота ми и тази светлина си ТИ!Сега ти връщам жеста и обещавам,че всеки път ще съм до теб,когато имаш нужда!Обичам те [~H