PDA

View Full Version : Сърдити..



cherrygloss
01-29-2010, 17:41
Ами.. от къде да започна..
Първо най-добрите ми приятели се скара мн гадно с мен и сега въобще не искат да ме погледнат.По цял ден си седя сама(имам и други приятели,но не ми се излиза с тях) и ми е ужасно гадно.Питах ги защо и те казаха че не знаят било им скучно с мен а това не е вярно.Нямам идея какво да правя :o Съвсем полудях в къщи и много искам да се сдобрим но те не искат :( Чувствам се.. ужасно!

onestar
01-29-2010, 17:56
Хората не се сърдят просто така. :?

А причината, която са ти казали е глупава, защото ако наистина са ти били истински приятели, дори цял ден прекаран в мълчане заедно, би бил приятен.

Има причина - търси я. Върни лентата назад, все ще намериш някоя поне малко логична хипотеза за случващото се.

Питай тях. Но ги питай (как да кажа) различно, по - оригинално и предизвикващо, така че да ти кажат.

justunique
01-29-2010, 18:10
..

cherrygloss
01-29-2010, 18:29
Хмм.. аз знам , че не име скучно.Има ли сме такива моменти заедно, познаваме се от 6 години и винаги сме били неразделни.Сега изведнъж не знам какво стана.. ще им мине.. все някога :(

Gretii95
01-29-2010, 20:21
Хмм.. аз знам , че не име скучно.Има ли сме такива моменти заедно, познаваме се от 6 години и винаги сме били неразделни.Сега изведнъж не знам какво стана.. ще им мине.. все някога :(

Естествено ,че ще им мине споко!Поговори с тях! Айде успех мила :-)

tonie__
01-29-2010, 21:56
добре де,що си сигурна,че не им е скучно?станала си скучна,досадна,точка.пробл ма явно е в теб,постарай се да се промениш

cherrygloss
01-30-2010, 06:34
добре де,що си сигурна,че не им е скучно?станала си скучна,досадна,точка.пробл ма явно е в теб,постарай се да се промениш
Е може би.. :(

Hilary_
01-30-2010, 08:32
ооо да ти минава централно за такива "приятелки" .. като им е скучно да си наврът нещо някъде за да им стане по - забавно .. :-x Изобщо не им се връзвай .. намери си нова компания .. след като не те ценят да се упраат .. :-x :? :?

AFT
01-30-2010, 11:28
Само аз ли не си представям как най-добрите ми приятели ме зарязват, защото съм им станала скучна? В коя вселена това е възможно? Просто ги зарежи и си намери истински приятели, не дечковци.

ysmivka
01-30-2010, 14:18
Сигурна ли си че не си ги обидила с нещо и сега да си търсят просто повод да те отстранят? Може това да е причината. Както казаха и другите намери си нова компания и не се занимавай с тях явно е че те не те заслужават. :?

DeinStern
01-30-2010, 16:10
Според мен е малко безсмислено да ти се сърдят, защото си била скучна... Според мен причината изобщо не е в теб, освен ако нааистина не си ги обидила несъзнатело с нещо. Изчакай известно време и ще видиш какво ще ти кажат... успеххх :-)

KaRaMeLcHe7
02-06-2010, 14:52
После има да се молят. Няма да бъде лесно. Нищо, че по всяко време искаш ти това, което искат те . :)

sunstreet
02-06-2010, 15:37
Говори отново с тях! Ако и този път те отрежат, просто изчакай момента, в които те ще дойдат при теб ( ако са ти били истински приятелки ще го направят) и им кажи - скучни сте.....нека се оправят после :P

nIkEnCeTy_bE
02-06-2010, 18:25
Ооо такива 6 годишни приятелства .. с мойта уж най добра приятелка се познаваме от 10 години .. и накрая зарад цигарите и надутите звезди така да се изразя .. сложи край на нашето приятелство .. сега сме отново в едно даскало но нищо .. така че излизай с други приятели, намери си други приятели .. ще съжеляват, че така са те зарязали. Има заменими хора :)