PDA

View Full Version : Пада ли си по мен



gret4ety
01-29-2010, 18:13
Здравейте всички :) Аз съм 8 клас и вчера накарах една приятелка да ме запознае с брат и който е 12 клас. Запознахме се, той ми даде скайпа си и си писахме. Той не ми обръщаше много внимание обаче чух от приятелката ми че тя чула от нейна приятелка която е разбрала от гаджето си, който е фр с това момче че той харесвал някакво момиче от даскалото което уча във 8 клас :shock: Трябва да съм аз нали :-)

nymphadora
01-29-2010, 18:15
обаче чух от приятелката ми че тя чула от нейна приятелка която е разбрала от гаджето си, който е фр с това момче

аха ясно.

П.С ЯЗЕ ОТДЕ ДА ЗНАМ ДАЛИ СИ ТИ? :lol:

0nem0retIme
01-29-2010, 18:17
обаче чух от приятелката ми че тя чула от нейна приятелка която е разбрала от гаджето си, който е фр с това момче

аха ясно.

П.С ЯЗЕ ОТДЕ ДА ЗНАМ ДАЛИ СИ ТИ? :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ебати тъпия въпрос,чесно.

ivcheto0o
01-29-2010, 18:22
обаче чух от приятелката ми че тя чула от нейна приятелка която е разбрала от гаджето си, който е фр с това момче

аха ясно.

П.С ЯЗЕ ОТДЕ ДА ЗНАМ ДАЛИ СИ ТИ? :lol:

от държанието му би могла да разбереш.И тои е 12 клас едва ли ще са праи на интересен,ако те харесва ще разбереш

antifashionshit
01-29-2010, 18:23
обаче чух от приятелката ми че тя чула от нейна приятелка която е разбрала от гаджето си, който е фр с това момче
:razz:
U ROCK
:razz:

BlackKeys
01-29-2010, 18:33
обаче чух от приятелката ми че тя чула от нейна приятелка която е разбрала от гаджето си, който е фр с това момче

:D :D :lol:

Иначе-може и да си ти, идея си нямам.

w0sh
01-29-2010, 18:38
Добра логика.

Аз чух от приятел, който е свако на вуйчото на един приятел на това момче, че това не вярно.

sunshinepp
01-29-2010, 18:40
ако беше ти, не мислиш ли , че щеше отдавна да е разбрал, че си приятелка на сестра му и да се свърже с теб както може :lol:

Иначе много добре обясняваш родата . .
и
откъде е тръгнала клюката :lol: :-P

SoStarstruck
01-29-2010, 18:49
обаче чух от приятелката ми че тя чула от нейна приятелка която е разбрала от гаджето си, който е фр с това момче

аха ясно.

П.С ЯЗЕ ОТДЕ ДА ЗНАМ ДАЛИ СИ ТИ? :lol: Ненененен,това просто ме уби. :razz: :razz: Как си й личи на момичето че в 8ми клас..

Мила,бъди реалистка: Дори не ти е обърнал внимание. Едва ли харесва точно теб..

kombarka
01-29-2010, 18:55
Амааа разбира се, че си ти. Не ставай смешна! :-) :-)

anonimchetou
01-29-2010, 18:57
абе хорааааааа ВИЕ МЕ ОТКАЗАХТЕ ДА ВЛИЗАМ В РАЗДЕЛ ЛЮБОВ!! "ДАЛИ МЕ ОБИЧА" , "ДАЛИ СИ ПАДА ПО МЕН" КВИ СА ТЕЯ ТЪПИ ВЪПРОСИ ? ! АЗ ОТ КЪДЕ ДА ЗНАМ ДАЛИ БРАТА НА ПРИЯТЕЛКАТА ТИ КОЯТО КАЗА НА НЕЙНА ДРУГА ПРИЯТЕЛКА НА ПРИЯТЕЛЯ И И ТОЙ КАЗАЛ НА ИВАН А ИВАН НА ПЕШО.. НАПРАО ВЕЧЕ ЛОШО МИ СТАВА ОТ ТАКИВА БОЗАВИ ТЕМИ.. КВО ПИТАШ НАС ?! НИЕ ОТ КЪДЕ ДА ЗНАЕМ! ЖАЛ МЕ Е ЗА ТОЗИ РАЗДЕЛ ЧЕ ВСЯКА ВТОРА ТЕМА Е ТАКАВА.. ПОДОБНА НА ТАЗИ ЖАЛКО Е! СМЕШНО Е! КАКТО ДА Е ! ИЗНЕРВИХ СЕ.. !АКО СЪМ БИЛА ПО ГРУБА НЕ СЕ ИЗВИНЯВАМ. КРАЙ

Kukumqvka
01-29-2010, 19:06
Не знам.. в края на месеца звездите не ми говорят :(

buuu
01-29-2010, 19:07
яяя пак кажи от кой си разбрала :razz:

Slave4You
01-29-2010, 19:21
Колко паралелки сте 8 клас в твоето училище? Една? А колко момичета сте? Две? Искам да кажа, че момчето може да познава още момичета от 8 клас.. все пак;)
Но все пак си говори често с него, прекарвай повече време наживо с него(защото скайп мн лъже..) и по поведението му би трябвало да разбереш.. Да не пуснеш вдругиден тема той се държи така така и така, прави това това и това.. Харесва ли ме? :D

britzy
01-29-2010, 19:41
Добра логика.

Аз чух от приятел, който е свако на вуйчото на един приятел на това момче, че това не вярно.
:razz: :razz: :razz: :razz:

gergan4etooooo
01-29-2010, 19:45
Ти си мила, повярвай, ти си! \:D/
:lol: :lol:

gret4ety
01-29-2010, 20:12
Йеии мерси много за подкрепата :-) Само да ви кажа че темата беше ебавка да не ме помислите за някой изрод :) Просто ми е мн тъпа вечер и нямаше какво да правя :lol:

nymphadora
01-29-2010, 21:00
^ е то след тая тема само по тоя начин можеш да замажеш положението :wink:

и прати много поздрави на гаджето на приятелката на брата на една от братовчедките на твойта приятелка :-)

DNJ
01-29-2010, 21:05
Йеии мерси много за подкрепата :-) Само да ви кажа че темата беше ебавка да не ме помислите за някой изрод :) Просто ми е мн тъпа вечер и нямаше какво да правя :lol:
И това е начинът да си я разнообразиш (ако е така, както казваш) ...страшен кеф.

hamilcar
01-30-2010, 06:09
Йеии мерси много за подкрепата :-) Само да ви кажа че темата беше ебавка да не ме помислите за някой изрод :) Просто ми е мн тъпа вечер и нямаше какво да правя :lol: