PDA

View Full Version : Как да му покажа, че го харесвам?



sunnykristi
01-29-2010, 18:40
Знам, че на повечето темата ще им се стори тъпа, но за мен е важно да разбера. Харесвам едно момче 8-клас(aз съм 7-ми). Попринцип сме приятели, цяло лято бяхме заедно. Та въпроса ми е как по-точно да му покажа, че го харесвам пък след това може и да му кажа. Но първо плс давайте съвети как да му покажа,че го хар. И съжалявам, ако ви е втръснало от такива теми.

buuu
01-29-2010, 18:49
емии дръж се 'по различно' с него .. смис обръщай му повече внимание .. бъди по често с него ..накарай го да се чувства специален..единствен :) то рецепти за тва няма ..трябва да ти идва отвътре ..щом го харесваш :wink: а и щом го познаваш отпреди няма да имаш никакви проблеми :wink: правете повече неща заедно а и ако знаеш интересите му може и на теб да ти допадне нещо :P покани го да излезете на кафе или кино ..покажи му че не ти е безраличен.. абе бъди с него колкото може повече.. в скайпа пращай мечки целувки ..ако ти отговори ще е на добре :oops: прави ги и на живо ..смис мечките като за начало 8-) а целувките като за начало по бузката ..тоий надяям се не е тъп и ше разбере намеците .. ии опааа готова тфойта :lol: 8-)

bloodymirror
01-29-2010, 18:54
Ами да.. говори си често с него,старай се да си доста често с него,но не прекалявай! Пращай му в скайпа прегръдки,целувки,дори и на живо!!! Ако и той ти прати,искай си ги,но всичко това,само ако имаш смелост.

kombarka
01-29-2010, 18:56
Погледи, жестове... ти си знаеш най-добре.

dqvolcheto9
01-30-2010, 20:35
Еми аз на това момче ,което си харесвам му намекнах,че си го харесвам ,той ме погледна едно странно и се усмихна.Праща ми прегръдки и аз си ги исках естествено :D

fc
01-30-2010, 20:57
Като за начало забрави мнението на @buuu
Гледай големите каки как се свалят с момчета и се учи от тях. Аз не съм ти кака, по скоро батко, но мога да ти дам съвет, като за начало. Момчето, което харесваш е 8-ми клас, тоест е доста неопитен и не знае за какво му е пишката в гащите. Усмивката ти е най-силното оръжие за следващите 100 години. Където го видиш, усмивка, поздрав и го подминаваш, следващия път проведете кратък разговор. Трябва всичко да изглежда непринудено, не го следи! Говори спокойно, високо и не заеквай! Не бъди винаги с него, ти все пак си заето момиче и не може да му отделяш цялото си внимание ( Това е привлекателно за нас мъжете) Примерно като се шегува нещо го удари по рамото и му кажи "Ужасен си!" Както и очаквам, няма да загрее отново пича, че си заинтересована или няма да знае какво да прави като тебе. За това ще трябва най-вероятно ти да го накараш да изпиете по един горещ шоколад, след училище...
Нещо много важно, много глупави потребители в форума ще ти кажат "Не се обличай разголено, не бъди курва, уважавай себе си" Ти си момиче и оръжието в живота ти е външния ти вид. Гледай винаги да изглеждаш привлекателно. Не се притеснявай, ако се наведеш и прашката ти да се види от два километра, всяко едно момиче го е правило и е знаело, че се е виждала :) Все пак това е целта, да бъде забелязана. Научи се да караш мъжете да си те фантазират гола.

RoseDawn
01-30-2010, 21:09
Нещо много важно, много глупави потребители в форума ще ти кажат "Не се обличай разголено, не бъди к***а, уважавай себе си" Ти си момиче и оръжието в живота ти е външния ти вид. Гледай винаги да изглеждаш привлекателно. Не се притеснявай, ако се наведеш и прашката ти да се види от два километра, всяко едно момиче го е правило и е знаело, че се е виждала :) Все пак това е целта, да бъде забелязана. Научи се да караш мъжете да си те фантазират гола.

Момичето е седми клас,от сега ако се учи как да накара мъж да си я фантазира,звучи перверзно и педофилско! В 7-8 клас ще ходят по кафенца, разходчици, целувки, прегръдки, егати съблазняването fc!

cinderella_gugutka
01-30-2010, 23:48
еми след като го харесваш то би трябвало да ти идва отвътре....

Hilary_
01-31-2010, 06:33
Нещо много важно, много глупави потребители в форума ще ти кажат "Не се обличай разголено, не бъди к***а, уважавай себе си" Ти си момиче и оръжието в живота ти е външния ти вид. Гледай винаги да изглеждаш привлекателно. Не се притеснявай, ако се наведеш и прашката ти да се види от два километра, всяко едно момиче го е правило и е знаело, че се е виждала :) Все пак това е целта, да бъде забелязана. Научи се да караш мъжете да си те фантазират гола.

Не знам кой е глупавия да съветва такива простотии една седмокласничка .. :razz: :razz: Не стига, че станаха прекалено много малките парантии пък дай и още да ги насърчаваме .. :lol: "Оръжието на живота е външния вид" .. точно никога! Ако идеалът ти за външен вид е к*рва те съжалявам!!! Външния ли вид поражда чувства а? Или самия човек .. :? Аз не казвам да не се поддържа, но това с прашките е повече от жалък опит да се привлече внимание .. да не говорим колко зле изглежда!!! :? А и btw аз не съм го правила .. и кво? Да не би да нямам гадже? :?

Колкото до авторката: Какво очакваш? Да ти дадем списък с какво трябва и какво не трябва да правиш? Някой каза преди мен ако го харесваш сама ще си почувстваш .. щом те привлича това момче отвътре ти идва да се държиш с него по различен начин, да ми обръщаш повече внимание, иска ти се да го прегърнеш, целунеш, да прекарваш много повече време с него .. покажи му тези неща и ако не е кретен ще забележи!!!

kombarka
01-31-2010, 09:48
Нещо много важно, много глупави потребители в форума ще ти кажат "Не се обличай разголено, не бъди к***а, уважавай себе си" Ти си момиче и оръжието в живота ти е външния ти вид. Гледай винаги да изглеждаш привлекателно. Не се притеснявай, ако се наведеш и прашката ти да се види от два километра, всяко едно момиче го е правило и е знаело, че се е виждала :) Все пак това е целта, да бъде забелязана. Научи се да караш мъжете да си те фантазират гола.

Мдам.. пък аз те подкрепям. Малко си преувеличил за това за прашките, но.. :D
Може би момичетата са свясни и не го правят, но това не значи, че момчетата не го искат. Външния вид е 90% от цялостното първо впечатление, да не кажа дори повече. На тази възраст момчетата не търсят сериозна връзка, просто не знаят какво искат. Като цяло, за да грабнеш вниманието на момче трябва да го впечатлиш. Естевствено, че няма да отидеш при него и да цитираш Шекспир или да разсъждаваш върху финансовата криза.. трябва той самият да поиска да те заговори. Не говоря за к*рвенски работи.. просто винаги да бъдеш в перфектно състояние и добро настроение. И това не си го измислям- много момчета са ми го казвали :)

buuu
01-31-2010, 09:58
Като за начало забрави мнението на @buuu
Гледай големите каки как се свалят с момчета и се учи от тях. Аз не съм ти кака, по скоро батко, но мога да ти дам съвет, като за начало. Момчето, което харесваш е 8-ми клас, тоест е доста неопитен и не знае за какво му е пишката в гащите. Усмивката ти е най-силното оръжие за следващите 100 години. Където го видиш, усмивка, поздрав и го подминаваш, следващия път проведете кратък разговор. Трябва всичко да изглежда непринудено, не го следи! Говори спокойно, високо и не заеквай! Не бъди винаги с него, ти все пак си заето момиче и не може да му отделяш цялото си внимание ( Това е привлекателно за нас мъжете) Примерно като се шегува нещо го удари по рамото и му кажи "Ужасен си!" Както и очаквам, няма да загрее отново пича, че си заинтересована или няма да знае какво да прави като тебе. За това ще трябва най-вероятно ти да го накараш да изпиете по един горещ шоколад, след училище...
Нещо много важно, много глупави потребители в форума ще ти кажат "Не се обличай разголено, не бъди к***а, уважавай себе си" Ти си момиче и оръжието в живота ти е външния ти вид. Гледай винаги да изглеждаш привлекателно. Не се притеснявай, ако се наведеш и прашката ти да се види от два километра, всяко едно момиче го е правило и е знаело, че се е виждала :) Все пак това е целта, да бъде забелязана. Научи се да караш мъжете да си те фантазират гола.


смешник :razz:
къв е идеалът ти за момиче ? някфа секс точилка,курва ли ко? и ко означаа тва -да те фантазира гола ? ти тъп ли си ?????! :lol: отношенията в техния случай тряя се развият по детски а не се едно са на магистралата ! съжалявам та че мислиш по тоя начин ! за да му покаже че го харесва вместо да си показва прашките и циците и нз си ко още може да си говори с него или да правят нещо заедно ! супер изтъркано е на някое момиче да му се виждат прашките и темподомни лиготии ..да не говорим и че е грозно !!!! ако ти очаквашнякое момиче да ти покаже че те харесва по тоя начин ..ем евала ти прая пич ходи на село !

* да се учи от каките ли ?!? :lol: :lol: всеки си има собстжен стил и нчин по който да се хареса на дрте за ко тряя да копира от тях и да им подражава като те не са каки ми ..курви ! :lol:

** ти си глупавия потребител :wink: ако тва да ходи разголено и да е курва означава че уважава себе си и се харесва на дрте..ем пикая ви на уважението :lol: тя още повече така ще си изгуби достойнството ! :o

*** ооооххх :lol: :lol: :razz: иди да ти напишат рецепта за някфи ефективни хапчета че те боли главата май

SmilezZz
01-31-2010, 10:02
Ами общувай повече с него,обръщай му повече внимание,говри за неговите интереси - абе намерети си обща тема за разговор..Накратко - намекни му,че го харесваш..Ако и той изпитва нещо към тебе - ще стане работата.. :wink: :D

fc
01-31-2010, 11:04
@buuu, научи се да пишеш.
Hilary,

"Оръжието на живота е външния вид" .. точно никога! Визията ти е единственото нещо, което имаш точно ти. Няма нищо смешно, жалко в това. Напълно нормално си е! Смешното в ситуацията е това, как ниското ти самочувствие и ниското ниво на знание се усеща във всеки един твой пост.

А и btw аз не съм го правила .. Лъжа

Ако идеалът ти за външен вид е к*рва те съжалявам!! Защо винаги говорите за курви не ми е ясно? Знаеш ли каква е разликата между теб и една курва?

justonegirlwithonehope
01-31-2010, 11:14
Дръж се по-различно към него, гледай постоянно да сте заедно или просто му кажи за чувствата си и ако той има някакви пробвайте, ако не си останете добри приятели и това е .. няма смисъл да мислиш планове, да нагласяш нещата и прочие.Щом се отнася за любов всичко трябва да става импулсивно и непринудено, а не замислено и наизустено :)

soul1199
01-31-2010, 12:45
намекни му,усмихвай му се,излизайте по-често само двамата

buuu
01-31-2010, 14:29
@buuu, научи се да пишеш.
Hilary,

"Оръжието на живота е външния вид" .. точно никога! Визията ти е единственото нещо, което имаш точно ти. Няма нищо смешно, жалко в това. Напълно нормално си е! Смешното в ситуацията е това, как ниското ти самочувствие и ниското ниво на знание се усеща във всеки един твой пост.

А и btw аз не съм го правила .. Лъжа

Ако идеалът ти за външен вид е к*рва те съжалявам!! Защо винаги говорите за к**ви не ми е ясно? Знаеш ли каква е разликата между теб и една к***а?


няма пък ща дРаЗнЯ :-P :lol:

aguilera
01-31-2010, 14:34
smile smile smile и пак smile !!! В усмивката се крие ключът към сърцето! :grin: :grin: :P :P

fc
01-31-2010, 19:21
@buuu, научи се да пишеш.
Hilary,

"Оръжието на живота е външния вид" .. точно никога! Визията ти е единственото нещо, което имаш точно ти. Няма нищо смешно, жалко в това. Напълно нормално си е! Смешното в ситуацията е това, как ниското ти самочувствие и ниското ниво на знание се усеща във всеки един твой пост.

А и btw аз не съм го правила .. Лъжа

Ако идеалът ти за външен вид е к*рва те съжалявам!! Защо винаги говорите за к**ви не ми е ясно? Знаеш ли каква е разликата между теб и една к***а?


няма пък ща дРаЗнЯ :-P :lol:
Мила, ако това целиш си далеч от успеха. По никакъв начин не ми влияеш.

kypo
01-31-2010, 19:25
шоу хим йор смол титис 8-)

buuu
02-01-2010, 13:05
@buuu, научи се да пишеш.
Hilary,

"Оръжието на живота е външния вид" .. точно никога! Визията ти е единственото нещо, което имаш точно ти. Няма нищо смешно, жалко в това. Напълно нормално си е! Смешното в ситуацията е това, как ниското ти самочувствие и ниското ниво на знание се усеща във всеки един твой пост.

А и btw аз не съм го правила .. Лъжа

Ако идеалът ти за външен вид е к*рва те съжалявам!! Защо винаги говорите за к**ви не ми е ясно? Знаеш ли каква е разликата между теб и една к***а?


няма пък ща дРаЗнЯ :-P :lol:
Мила, ако това целиш си далеч от успеха. По никакъв начин не ми влияеш.


не целя това просто ме дразниш с коментара си

charodeykata
02-11-2010, 20:28
obra6tam se kam fc za savet. molq te kaji mi az kakvo da pravq. ne sam 8-mi klas a sam na 21 gofini.no imam podobem. haresvam edin maj. toi e na 25 godini i mi e zabolekar. mislq 4e dori sam vlubena v nego. no ne znam kakvo da pravq. za sega si govorim samo ob6ti ne6ta. ne vijdam da proevqva nqkakav interes kam men. no oi si ima priqtelka ot 3 godini. moje da e zarai tova. no 6te otka4a ako ne znam dali moje da se polu4i ne6to mejdu nas. haresaha mi savetite ti i mi kaji kak da go spe4el. ne iskam se otkazvam ot nego. molq te kaji mi kakvo da pravq :(