PDA

View Full Version : Сложна история



n3v3r4z
01-29-2010, 20:22
Ами, не знам как да започна ... Има момиче от класа, което не мога да си избия от главата вече втора година. Много отдавна има закачки между нас двамата, но едва наскоро * всичко това стана през последните 2 седмици * тя разбра, че наистина я харесвам. Не, нямам намерение да ви питам идиотски въпроси като дали ме харесва! Това и сам мога да го преценя. Лично на мен тя не ми е казвала дали изпитва някакви чувства, но малко или много ми го е показвала, но не това е проблема. Проблемът е, че .. въпреки че не е безразлична към мен, тя не иска да сме нещо повече от приятели, именно защото сме от един клас и ако стане нещо ще бъде кофти и за двамата. В първия момент се почувствах наистина много тъпо ама много ! Честно казано не съм сигурен дали нямаше да се чувствам по-зле, ако ме беше отрязала директно ... В следствие на това имаше един ден, в който се чувствах наистина ужасно и странях от всички най-вече на даскало, за да не се скарам с някой, но, разбира се, всички пък решиха да дойдат да ме разпитват какво ми има, което още повече ме обърка. Много мислих тогава и бях реших повече да не се занимавам, за да не стане по-болезнено, но ... има едно НО! Това момиче почна да се закача отново, да ме привиква, да се занимава с мен така да го нарека .. и аз отново останах объркан и все още съм ... Наистина не мога да разбера нищо ! На моменти се държи прекрасно - закача се, разговорлива и на даскало и на скайп, а в следващия момент е пълна противоположност - не ми обръща внимание, на даскало не говорим много, в скайп се държи някак странно ... Просто вече не знам какво да правя. На моменти ми писва толкова много, че просто .. не знам .. но имайки в предвид, че сме от един клас я виждам почти всеки ден и .. всичко почва отначало .. Общо взето това е историята, която честно казано дори не знам защо я пиша тук ... Моля без злобни коментари! Ако някой чувства, че има нужда да коментира - с удоволствие бих прочел какво мисли, но ако смятате да си изливате злобата нека бъде другаде!


П.С. Да подчертая само, че не съм някакво просто, недорасло пишлеме, нито някой мухльо стоящ само пред компютъра и пишещ теми ей така за разнообразие! Напротив!

ivcheto0o
01-29-2010, 20:29
Може би и тя самта е объркана.Вие сте от един клас и наи-вероятно това е нещото което я спира.

Bixel
01-29-2010, 20:32
може би е имала проблеми и не й е било до тебе... кажи й че я харесваш много и ше топнеш чушлето =Р

sladyr4etoo
01-29-2010, 20:32
еми излезте само двамата някъде и виж какво ще стане..,ако се държи като в дскл повече не се занимавай :?

kombarka
01-29-2010, 20:40
Объркана е. Иста да е с теб, но я притеснява факта, че сте от един клас. Типично.. А какво да правиш? С нея не можеш да си нищо повече от приятел. Но все пак няма невъзможни неща.

balu4ka
01-29-2010, 20:58
Просто си дайте време.Намекни и /кажи и направо ,че няма нищо кофти в това хората да си споделят чувствата ,а до това не трябва да ви пука от мнението на останалите и тем подобни как да кажа простотии.Ако се харесвате мисля ,че трябва да дадете шанс на връзката си :)

loveUpeps4o
01-29-2010, 21:30
http://store.picbg.net/pubpic/F3/C8/6c64d72f0299f3c8.jpg

miss_kiss181
01-29-2010, 21:39
Просто си дайте време.Намекни и /кажи и направо ,че няма нищо кофти в това хората да си споделят чувствата ,а до това не трябва да ви пука от мнението на останалите и тем подобни как да кажа простотии.Ако се харесвате мисля ,че трябва да дадете шанс на връзката си :)
+1 Аз също съм избягвала връски с хора от класа, защото като стане нещо кофти и е супер сконфузно, но сега разбирам, че много съм изпуснала. Сега вече съм в университет, със сериозна връзка и нямам шансове за такива неща, така че не си пропилявай шансовете. Говори сериозно с нея, но гледай да сте само двамата. :grin:

peshost
01-30-2010, 10:39
Моето мнение е да изчакаш малко. Даже ще е хубаво да не й обръщаш много внимание. Тя ако наистина те харесва, не вярвам, да яспре просто това, че сте от един клас. Дори може да ви е като предизвиктелство, ако ест ти допада това.

sunshinepp
01-30-2010, 10:58
Според мене сам си го правиш объркано, всичко може да е много по-лесно :)

ScarletBite
01-30-2010, 11:16
П.С. Да подчертая само не съм някакво просто, недорасло пишлеме, нито някой мухльо стоящ само пред компютъра и пишещ теми ей така за разнообразие! Напротив!
А пък психолозите казват, че силното отричане на нещо е равно на потвърждаване... :smt019 :smt061


Сериозно сега.И аз съм на мнение, че не трябва да правите нищо, поне докато не завършите.Ако скъсате или се нараните взаимно, ще бъде ужасно да бъдете в един клас.А и, замисли се... ако сте нон-стоп заедно, ще си омръзнете ужасно бързо. :)

Lincheto
01-30-2010, 11:18
Хм.. един вид.. на моменти се държи добре..на моменти не..

Разговор. Ако не иска да сте нещо повече от приятели да предстане със закачките. И ти си имаш чувства.

nymphadora
01-30-2010, 12:20
Аз винаги съм имала предразсъдъци относно връзка със съученик-че ще си омръзнем бързо,че после ще е сконфузно и т.н
Но пък сега като се замисля-един път се живее,мамка му!По-добре да видите какво ще стане,вместо да се чудите после какво "би било".

fenastz
01-30-2010, 13:44
http://store.picbg.net/pubpic/F3/C8/6c64d72f0299f3c8.jpg

Най-великия пик !

Bellatrix
01-30-2010, 15:41
Това е глупост. Като се харесвате много, няма да скъсате за седмица и после да ви е тъпо.

И моето гадже е от моя клас + това е най-добрият ми приятел. Ми досега не съм видяла това, че сме от един клас да е създало каквито и да било проблеми.

nymphadora
01-30-2010, 15:57
Това е глупост. Като се харесвате много, няма да скъсате за седмица и после да ви е тъпо.

И моето гадже е от моя клас + това е най-добрият ми приятел. Ми досега не съм видяла това, че сме от един клас да е създало каквито и да било проблеми.


просто от любопитство-от колко време ходите?

soul1199
01-30-2010, 16:42
мисля,че и тя самата не знае,какво иска,според мене говори с нея по тоя въпрос

s1nny7o0
01-30-2010, 16:44
Наистина "гадже от класа" има някои предимства и недостатъци.Самата тя е объркана също като теб.Покани я на кафе,например,останете само двамата и се изяснете.Няма смисъл да се измъчвате...

n3v3r4z
01-30-2010, 18:05
Така като гледам има и против и за връзките между съученици ... Аз лично съм съгласен с Bellatrix и с това, че такава връзка си има и предимства и недостатъци, но определено не смятам, че това, че сме от един клас е някаква огромна пречка. В класа имаме двойка, която е заедно от повече от година, което, разбира се, не е показател, че всяка връзка би била трайна, но пък донякъде показва, че не е чак такава пречка даскалото. Както и да е де ... и да пиша тук изглежда, че без разговор нищо няма да се постигне. Благодаря за коментарите по темата :-D , а за тея, които нямаха какво да пишат освен простотии мога да им кажа само едно - айде ....... наздраве :smt006 8-) .

Utun
01-30-2010, 18:21
Абе, жените незнаят какво искат. Пример, реших да си пробвам късмета с едно момиче, отряза ме горе-долу мило, минаха един-два дена и оп - аз съм сваляния :D . Това често става. Уцели я в един такъв период на добро отношение, не бъди мн нахален. Ще стане.

ifilinnchica
01-31-2010, 11:54
Може би и тя самта е объркана.Вие сте от един клас и наи-вероятно това е нещото което я спира.