PDA

View Full Version : притеснявам се за първия път



fireball121
01-29-2010, 20:35
значии много се притеснявам от секса...харесвам си едно момиче, ама тя не е девствена, а аз съм...ако успея с нея и се получи нещо, рано или късно ще се наложи да правя секс...дори да не е с нея все някога ще трябва да го направя...размера на пениса ми мисля че е добре 16-17 см, на 15 години съм..тялото ми също не е лошо и не се притеснявам толкова от това...просто всички ми казват че първия път ще свърша едва ли не за секунди...някой приятели пък ми казват че първия път са издържали около 10 мин...просто не знам на какво да вярвам, а ако го направя с отворено момиче ще трябва да я задоволя максимално за да не се изложа...кажете ми на какво трябва да наблегна...мислех си да вкарам любовна игра...целувки по цялото тяло...да и правя орална любов, обаче просто не знам..дайте ми съвети как да го направя максимално добре за да не се изложа...

Bukmop
01-29-2010, 21:02
значии много се притеснявам от секса...харесвам си едно момиче, ама тя не е девствена, а аз съм...ако успея с нея и се получи нещо, рано или късно ще се наложи да правя секс...дори да не е с нея все някога ще трябва да го направя...размера на пениса ми мисля че е добре 16-17 см, на 15 години съм..тялото ми също не е лошо и не се притеснявам толкова от това...просто всички ми казват че първия път ще свърша едва ли не за секунди...някой приятели пък ми казват че първия път са издържали около 10 мин...просто не знам на какво да вярвам, а ако го направя с отворено момиче ще трябва да я задоволя максимално за да не се изложа...кажете ми на какво трябва да наблегна...мислех си да вкарам любовна игра...целувки по цялото тяло...да и правя орална любов, обаче просто не знам..дайте ми съвети как да го направя максимално добре за да не се изложа...

Никой не го интересува колко ти е голям .. Моят 1ви път беше с отворено момиче с доста опит с Durex Classic свърших за около час а момичето пощуря от кеф и свърши 2 пъти защото без да знам съм направил 9-те пъти ;)

x3eme
01-29-2010, 21:07
Никой не го интересува колко ти е голям .. Моят 1ви път беше с отворено момиче с доста опит с Durex Classic свърших за около час а момичето пощуря от кеф и свърши 2 пъти защото без да знам съм направил 9-те пъти ;)
"никой не го интересува колко ти е голям"
Заблуда,ако някоя ти го е казала е било за да не те засегне.Леко с тия 9 пъти бате,аман от неизживяни фантазии.Нито презервативите са от значение за тоя "първи път".
И не,не си търся с кой да се заяждам,ма ми писна да чета едни и същи псевдохлаби на половин България.

draid
01-29-2010, 21:08
Според мен е много по-дорбе да е с момиче което има опит, защото всичко ще се получи много по лесно. Ако и двамата не сте го правили ще си е цяла мъка първия път. Относно свършването, не е казано че трябва да стане за 10 сек. или за 10 мин. аз лично изкарах бая първия път, даже се зачудих колко съм изкарал, но важното е да си напълно спокоен. Иначе до това какво да правиш... любовната игра си е задължителна, пръстчета, езиче, нежни думи и т.н. за първият ти път (ако е с опитно момиче ) предлага мда и отделиш повечко внимание с ласки, че после дори и да свършиш по бързо да не се притесняваш. И кажи и че нямаш опит и т.н. ако е по опитна тя знае какво да прави и ще те води.


Нито презервативите са от значение за тоя "първи път".

С презерватив се свършва колкото и да е по-бавно.

Bukmop
01-29-2010, 21:08
Никой не го интересува колко ти е голям .. Моят 1ви път беше с отворено момиче с доста опит с Durex Classic свърших за около час а момичето пощуря от кеф и свърши 2 пъти защото без да знам съм направил 9-те пъти ;)
"никой не го интересува колко ти е голям"
Заблуда,ако някоя ти го е казала е било за да не те засегне.Леко с тия 9 пъти бате,аман от неизживяни фантазии.Нито презервативите са от значение за тоя "първи път".
И не,не си търся с кой да се заяждам,ма ми писна да чета едни и същи псевдохлаби на половин България.


Еееее колко бързо развали всичко нали целта е да накараме маняка горе да не се притеснява де :-D

fireball121
01-30-2010, 16:47
мерси за отговорите, но бих се зарадвал ако още хора споделят мнението си :)

m1nik
01-30-2010, 19:02
Момичето ако не е курва, а си е твоето си момиче, както според мен трябва да те разбере както и да сгафиш.
И нито ще си толкова притеснен нито нищо..просто любовна игра, Дюрекс, пък и лубрикант ако искаш..не се притеснявай толкова 10-10 все пак щи е за пръв път.
Ти от притеснение няма да можеш да се насладиш на момента. По ведро :)

playboyche
01-30-2010, 19:10
значии много се притеснявам от секса...харесвам си едно момиче, ама тя не е девствена, а аз съм...ако успея с нея и се получи нещо, рано или късно ще се наложи да правя секс...дори да не е с нея все някога ще трябва да го направя...размера на пениса ми мисля че е добре 16-17 см, на 15 години съм..тялото ми също не е лошо и не се притеснявам толкова от това...просто всички ми казват че първия път ще свърша едва ли не за секунди...някой приятели пък ми казват че първия път са издържали около 10 мин...просто не знам на какво да вярвам, а ако го направя с отворено момиче ще трябва да я задоволя максимално за да не се изложа...кажете ми на какво трябва да наблегна...мислех си да вкарам любовна игра...целувки по цялото тяло...да и правя орална любов, обаче просто не знам..дайте ми съвети как да го направя максимално добре за да не се изложа...
Няма как да "вкараш любовна игра" без нея секса не е интересен и не е пълноценен ..... :? наблягай на любовната игра

Hilary_
01-31-2010, 06:13
Ех много притеснения бе .. повече от едно момиче .. :D
Виж .. много по - лесно ще ти е и спокойно ако го направиш не с коя и да е, а с твоето момиче (ако имаш такава .. ) тогава дори и да сбъркаш нещо някъде няма да се притесняваш толкова .. а колкото до любовната игра .. задължително я включи! Ии не мисли толкова за това, че ще свършиш бързо .. от притеснение може да стане обратното .. :-o

Homie
01-31-2010, 06:22
хм...за 1 момиче е по-притесниително тя да ви е 1-ва,от колкото вие се притеснявате ако сте ни 1-ви.Мисля че трябва да се успокоиш и да оставиш всичко на момента и ще бъде прекраснно :)