PDA

View Full Version : Нямам никакъв опит!



perfektencom
01-29-2010, 20:58
Значи пишем си с едно момиче,което е от един по голям град,който е до моя,на 14 сме и двамата,тя си има приятел,обаче ми пише че иска да къса с него,ии незнам кво да прая,до сега съм нямал гадже , нито знам как да се целувам ,ако си оговорим среща нито нищо,и другото ,което е,искам да и кажа че я харесвам ,обаче ме спира факта,като се сетя че нямам никакъв опит в срещи,целувки и т.н. , а иначе рзабирам от нея че не ъсм и безразличен , тъй че кажете своето мниение :(

onestar
01-29-2010, 21:05
Опитай...
Ако тя ти даде някакви знаци, ако скъса с приятеля си и ако ти си сигурен, че я харесваш - не се колебай.

Пък и... за всичко си има първи път. И тя е била неопитна (не че сега има кой знае колко опит). Ще се научиш, но отдаде ли ти се шанс, не го изпускай.

kuklichka_bg
01-29-2010, 21:08
Все някога трябва да се престрашиш. :)

perfektencom
01-29-2010, 21:10
мм значи ние си пишем само и то в един сайт,дори не и в скайп,как да и кажа примерно да си говоим по телефона (много съм притеснителен на тази тема,ще полудеяя ) :(

Bixel
01-29-2010, 21:14
скайп = фейл

ivcheto0o
01-29-2010, 21:14
срещнете се на живо,поговорете си :) Няма от какво да се притесняваш :)

perfektencom
01-29-2010, 21:20
съветите ви са добри,мерси :oops:

stelSs21
01-29-2010, 21:27
Казваш, че нямаш никакъв опит, но няма и да придобиеш такъв , ако общуваш с момичетата само по интернет, така че давай смело напред и щом искаш да си говорите по телефона просто докато си пишете и кажи ,,я си дай GSM-a`` и готово.Не се притеснявай за всичко си има първи път.Но ако питаш мен изчакай първо да зареже гаджето и тогава я покани на среща. :) Успех!

DNJ
01-29-2010, 21:30
Никой не се е родил научен, а със страх и бездействие няма да станеш по - уверен. Нищо не губиш ако опиташ. :)

miss_kiss181
01-29-2010, 21:32
Не трябва да се притеснява6 от такива неща. Все пак всички някога сме били неопитни и сме се притеснявали, но не си пропускай възможностите. Ако пробваш може да те заболи ако те отреже или ако се изложиш, но може и да преживееш нещо много хубаво. А ако не пробваш постоянно
ще се питаш какво ли си испуснал. Така че пробвай се пък каквото сабя покаже. :D

umri
01-29-2010, 23:59
За всичко си има първи път.

filmimilmi
01-30-2010, 01:36
Предполагам сайт за запознанства? Първо се поупражнявай с момиче, за което не ти пука. Избери си произволна кифла из страниците и почнете да си лафите за нещо. Може и с няколко наведнъж. Води си статистика кое ти трупа точки (какви лафчета, комплименти и т.н.). Това е една добра репетиция, за да се престрашиш на живо. Вярно, някой ще каже, че това е глупаво, но все пак ти нямаш опит на живо, пък дори и в онлайн зарибявките та все от някакво ниво трябва да почнеш.

misslowe
01-30-2010, 04:31
Опитай...
Ако тя ти даде някакви знаци, ако скъса с приятеля си и ако ти си сигурен, че я харесваш - не се колебай.

Пък и... за всичко си има първи път. И тя е била неопитна (не че сега има кой знае колко опит). Ще се научиш, но отдаде ли ти се шанс, не го изпускай.

+1

Hilary_
01-30-2010, 06:14
Никой не се е родил научен .. това не значи, че трябва да се страхуваш и да се отказваш .. давай смело и това е ..

Shely
01-30-2010, 06:19
скайп = фейл
Съгласен

Stan4o123
01-30-2010, 08:44
То опитът не е кой знае какво...всеки човек е различен,затова и опита с предишен,не гарантира,че прилагайки знанията си с нов,ще доведе до положителни отзиви...все пак самочувствието,че знаеш какво правиш е хубаво нещо.

chocolatee
01-30-2010, 08:59
Никой не се е родил научен! Нищо не губиш, ако опиташ. А пък, ако не опиташ.. ще те е яд, че си имал шанс, но си го изпуснал. Първо изчакай да скъса с приятеля си и тогава действай.. Успех.. :)

pink94
01-30-2010, 09:27
Значи пишем си с едно момиче,което е от един по голям град,който е до моя,на 14 сме и двамата,тя си има приятел,обаче ми пише че иска да къса с него,ии незнам кво да прая,до сега съм нямал гадже , нито знам как да се целувам ,ако си оговорим среща нито нищо,и другото ,което е,искам да и кажа че я харесвам ,обаче ме спира факта,като се сетя че нямам никакъв опит в срещи,целувки и т.н. , а иначе рзабирам от нея че не ъсм и безразличен , тъй че кажете своето мниение :(
не се доверявай толкова много на момиче с което само си пишете тя може да си те лъже а ти да и вярваш оговорете си среща първо като приятели и ако тя не те прецака и дойде на срещата ви тогава мисли за нещо повече :)

soul1199
01-30-2010, 09:35
Опитай...
Ако тя ти даде някакви знаци, ако скъса с приятеля си и ако ти си сигурен, че я харесваш - не се колебай.

Пък и... за всичко си има първи път. И тя е била неопитна (не че сега има кой знае колко опит). Ще се научиш, но отдаде ли ти се шанс, не го изпускай.

Assshley
01-30-2010, 09:50
То да ти кажа и аз не бях научена като започнах да се занимавам с първото момче,което харесвам.Не се впрягай толкова.Ако си сигурен,че може да стане нещо просто слушай сърцето си .. то ще ти подскаже какво да правиш.Не е толкова сложно. 8-)

ScarletBite
01-30-2010, 11:11
Предполагам сайт за запознанства? Първо се поупражнявай с момиче, за което не ти пука. Избери си произволна кифла из страниците и почнете да си лафите за нещо. Може и с няколко наведнъж. Води си статистика кое ти трупа точки (какви лафчета, комплименти и т.н.). Това е една добра репетиция, за да се престрашиш на живо. Вярно, някой ще каже, че това е глупаво, но все пак ти нямаш опит на живо, пък дори и в онлайн зарибявките та все от някакво ниво трябва да почнеш.
И после да се окаже, че възлюбената му се познава с някоя от тези импулс-кифли... :lol:

sladyr4etoo
01-30-2010, 11:14
срещнете се на живо,поговорете си :) Няма от какво да се притесняваш :) в нета нищо не става :?

buuu
01-30-2010, 11:17
ем аз ли да те науча :lol:

Gubul3
01-30-2010, 16:19
Никой не се е родил научен .. това не значи, че трябва да се страхуваш и да се отказваш .. давай смело и това е ..
+1

filmimilmi
01-30-2010, 17:38
Предполагам сайт за запознанства? Първо се поупражнявай с момиче, за което не ти пука. Избери си произволна кифла из страниците и почнете да си лафите за нещо. Може и с няколко наведнъж. Води си статистика кое ти трупа точки (какви лафчета, комплименти и т.н.). Това е една добра репетиция, за да се престрашиш на живо. Вярно, някой ще каже, че това е глупаво, но все пак ти нямаш опит на живо, пък дори и в онлайн зарибявките та все от някакво ниво трябва да почнеш.
И после да се окаже, че възлюбената му се познава с някоя от тези импулс-кифли... :lol:
Много повърхностно прегледа мнението ми. Има хиляди импулс кифли, също така може да си направи и друг профил и т.н. ...

ifilinnchica
01-31-2010, 11:53
Все някога трябва да се престрашиш. :)