PDA

View Full Version : Отряза ме..



JackSparrow
01-29-2010, 21:18
Здравейте всички!

Има едно момиче от новия ми клас, което много харесвам. Винаги съм се държал добре с нея. Тя също издаваше признаци, че ме харесва. Казах й за моите чувства към нея, но тя се разплака и каза че е много объркана. Бил съм й повече от приятел, но ме е почувствала като повече от приятел. И от дума на дума, иска да си останем просто приятели.

Не, не и не. Няма да се оставя!! Моля ви за помощ, защото няма да издържа 5 години да я виждам всеки ден. Но не искам и да ставам досаден, за да не я изгубя и като приятел.

Плийс хелп!! :(

ivcheto0o
01-29-2010, 21:24
Еми тя си ти го е казала...Няма какво друго да направиш освен да се примириш да бъдете просто приятели,и наистина ако не я оставяш на мира може и приятелството ви да не го бъде...Пък и едва ли след 5 години ще мислиш по този на4ин

stelSs21
01-29-2010, 21:29
Еми тя си ти го е казала...Няма какво друго да направиш освен да се примириш да бъдете просто приятели,и наистина ако не я оставяш на мира може и приятелството ви да не го бъде...Пък и едва ли след 5 години ще мислиш по този на4ин

+

onestar
01-29-2010, 21:39
Задоволи се с приятелството й, ако не искаш и него да изгубиш.

miss_kiss181
01-29-2010, 21:44
Миии за сега като че ли е по-добре да оставиш нещата, както са си в момента. Момичето си ти го е казала, че е объркана и т.н. Така че остави я да премисли нещата и тя сама ще реши, какво ше е най-добре за нея, но в никакъв случай не ставай досаден. А относно 5-те години заедно, едва ли ше мислиш така и след 1 год, даже :)

ScionOfStorm
01-29-2010, 21:57
Няма да се учудя ако след месец-два тя затича след теб, сериозно.

Иначе тая ситуация е много тънка, но по-скоро свири отбой, за да се запазиш като приятел. Бъди около нея и се навъртай, доколкото ти позволяват твоите собствени чувства...но без да нахалстваш.

tanch3t093
01-29-2010, 23:12
Задоволи се с приятелството й, ако не искаш и него да изгубиш.
1+

umri
01-29-2010, 23:46
Здравейте всички!

Има едно момиче от новия ми клас, което много харесвам. Винаги съм се държал добре с нея. Тя също издаваше признаци, че ме харесва. Казах й за моите чувства към нея, но тя се разплака и каза че е много объркана. Бил съм й повече от приятел, но ме е почувствала като повече от приятел. И от дума на дума, иска да си останем просто приятели.

Не, не и не. Няма да се оставя!! Моля ви за помощ, защото няма да издържа 5 години да я виждам всеки ден. Но не искам и да ставам досаден, за да не я изгубя и като приятел.

Плийс хелп!! :(
Мога да ти кажа една тествана тактика от мен лично и наблюдавана при други случаи - просто я забрави. Избягвай я лекичко, пренебрегвай я, намери си приятелка, която и да е. Ще видиш как ще цъфне изведнъж влюбена, осъзнала грешките си как може да е изпуснала такова момче и тн. В момента и да се вреш нищо не можеш да постигнеш.

vikitolove
01-30-2010, 07:03
спокойно,дишай,нищо никога не е толкова страшно колкото изглежда,погледни от хубавата страна
5 години :shock: човек това е страшно много време за тези 5 години можеш да и покажеш чувствата си,а може и да срещнеш някоя друга,която ще те грабне веднага и която ще искаш повече от съученичката си,няма смисъл да тъгуваш само по едно момиче цял живот :-D
но като за начало и показвай чувствата си по един или др начин,но се съопразявай и с нея,все пак ако не искаш да загубиш приятелството й трябва да внимаваш да не я обидиш или нараниш и т.н.
с две думи покажи й чувствата си и бъди себе си :)
Успех! :wink:

Hilary_
01-30-2010, 07:07
Еми тя си ти го е казала...Няма какво друго да направиш освен да се примириш да бъдете просто приятели,и наистина ако не я оставяш на мира може и приятелството ви да не го бъде...Пък и едва ли след 5 години ще мислиш по този на4ин
Съгласна съм с адашката .. 8)

kalpazanka
01-30-2010, 07:42
Покажи й, че за теб животът продължава- както те посъветваха по-горе, не прекъсвай контактите си с нея, намери си гадже и ще видиш как тя ще започне да ти се умилква.
Знаеш ли да не би тя да си има приятел и да не иска да прекрати връзката си?

sunshinepp
01-30-2010, 08:32
емии гадно ама щом ти е казала само приятели, значи оставяш така нещата докато тя не те пожелае . . :-o ако си в състояние да я чакаш докато и скимне, че те икскаа . . :)

stanimir4etooo
01-30-2010, 08:40
Тя ти е казала ,че е объркана,значи след като е на ясно може да реши да пробва с теб.. ! Сега можеш само да чакаш.. ! :) И едва ли 5 години ще я харесваш (ще си влюбен в нея).... :D :D :D

Stan4o123
01-30-2010, 08:49
Ами прати я в графа "майната й"...за какво ти е и приятелството?!Затова нямам близки приятелки момичета,влюбвам се в тях...освен ако не са грозни или малоумни...

fenastz
01-30-2010, 08:54
Няма таквоз нещо момиче-приятел. :? А това, че сте в един клас, те осъжда на пет години страдание...

soul1199
01-30-2010, 09:37
Задоволи се с приятелството й, ако не искаш и него да изгубиш.

Utun
01-30-2010, 09:40
Жените не знаят какво искат, сто на сто след седмица ще те потърси тя :grin: . Случвало ми се е и на мен. Дори да не те порърси, знай че има голям шанс да си промени мнението. Ако е реагирала така особено...

Functional1Neighbour
01-30-2010, 10:45
Забелязала съм,че с повечето момичета стоят така нещата-има някъкво момче в случая ти,държиш се добре с нея,оценяваш я,стараеш се да и е приятно с тебе,а тя в тоя момент започва да те счита само за приятел като през това време или малко след това си пада точно по онзи,който я третира като парцал... :?

sladyr4etoo
01-30-2010, 11:20
Задоволи се с приятелството й, ако не искаш и него да изгубиш.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-30-2010, 11:21
Като не искаш да ставаш досаден,не й са ври...кат не та иска,начи не та иска..аман.. :-x

JackSparrow
01-30-2010, 11:23
няма приятел в момента. еми благодаря за отговорите и подкрепата. :)

BlueParadise
01-30-2010, 11:40
Щом не искаш да се даваш пробвай за последен път НО бъди още по-убедителен ... а и ако ти го каже същото...вече наистина е време да се примириш