PDA

View Full Version : Скъсахме...не мога да го забравя



pink94
01-30-2010, 08:41
Здравейте извинявам се че досаждам с тази тема но няма с кой да споделя.
Ето и историята ми на кратко.
Преди година се запознах с едно момче 20 минути след като се запознахме вече бяхме гаджета.Адски много го обичах а и той ме обичаше.Всичко беше прекрасно до преди месец , когато започнахме да се виждаме все по рядко и по рядко.Телефонните разговори не продължаваха повече от 30 секунди за разлика от друг път и усещах че наближава края.Преди седмица се разделихме с уговорката че винаги ще сме най-добри приятели.Още си говорим по телефона пишем си по скайп и се виждаме.Общо взето всичко е както преди само че когато се видим не се държим за ръце и не се целуваме.Адски ми е трудно да свикна с мисълта че вече не сме гаджета.От една седмица постоянно плача и нищо не ям.Общо взето съм само на плач и повръщане.Отслабнах с 9 кг. за тази седмица.Не мога да го забравя.
Ако някой знае какво да направя за да престана да мисля за него постоянно нека пише.И още веднъж се извинявам за ненужната тема просто имах нужда да споделя.

ivcheto0o
01-30-2010, 08:47
по-добре не се виждаите,така само се нараняваш.След време пак се виждаите но в момента раната е прясна и няма да го преодолееш като го виждаш.Друго което може да направиш е да излизаш с приятели,да си намериш хоби,книги,просто прави нещо друго с което да си заета и да не мислиш за това.И времето лекува.

Stan4o123
01-30-2010, 08:47
Превзети истории...Вземи се стегни,а?!Кви са тия глупости...гледам си набор 94,какви любови,какви страдания си ни описала...ми както е започнало,така е и свършило...явно за момчето не е било особено задълбочено,като цяло.

kalpazanka
01-30-2010, 08:50
Не че не можеш, явно не искаш. И като изтръгваш нещо, нека е от корен- като се виждате и като си пишете по скайп, надали ще го забравиш лесно.

chocolatee
01-30-2010, 09:01
по-добре не се виждаите,така само се нараняваш.След време пак се виждаите но в момента раната е прясна и няма да го преодолееш като го виждаш.Друго което може да направиш е да излизаш с приятели,да си намериш хоби,книги,просто прави нещо друго с което да си заета и да не мислиш за това.И времето лекува.
+

me4o0
01-30-2010, 09:12
по-добре не се виждаите,така само се нараняваш.След време пак се виждаите но в момента раната е прясна и няма да го преодолееш като го виждаш.Друго което може да направиш е да излизаш с приятели,да си намериш хоби,книги,просто прави нещо друго с което да си заета и да не мислиш за това.И времето лекува.
+

+++
На същото мнение.

sunshinepp
01-30-2010, 09:14
малко преиграваш ми се струва . . :-o

няма да е последния бе момиче, не вярвам да си мислила да се жениш за него!

Всяко нещо си има хубаво начало, а края - зависи само от теб да го направиш не толкова лош .. :)

soul1199
01-30-2010, 09:32
сама се нараняваш :? стегни се и го остави

Assshley
01-30-2010, 09:48
Еми огромна грешка сте допуснали.Първо незнам каква може да е тази обич за 1 месец,но ако оставим това на страна грешката ви е там,че се опитвате да бъдете приятели.След връзка,в която единия е обичал толкова много е трудно,даже да не кажа невъзможно да има приятелство.При всички случеи единия от двамата още си дава напразни надежди и се наранява,в повечето случеи това е момичето.Просто прекрати контактите с него.Обърни нова страница в живота си.Прави нещо,което да те разсейва .. незнам.;//

balu4ka
01-30-2010, 11:39
Прекрати всякви взаймотношения с него ,нека се знае ,че края е бил неизбежен и всеки по пътя си ,кви са тея истории,повръщала ,не ядяла я се стегни,или вземи си удари един як шамар и се осъзнай ,като гледам си на 15 ,живота е пред теб има да срещаш и губиш още много .

umri
01-30-2010, 11:41
Здравейте извинявам се че досаждам с тази тема но няма с кой да споделя.
Ето и историята ми на кратко.
Преди година се запознах с едно момче 20 минути след като се запознахме вече бяхме гаджета.Адски много го обичах а и той ме обичаше.Всичко беше прекрасно до преди месец , когато започнахме да се виждаме все по рядко и по рядко.Телефонните разговори не продължаваха повече от 30 секунди за разлика от друг път и усещах че наближава края.Преди седмица се разделихме с уговорката че винаги ще сме най-добри приятели.Още си говорим по телефона пишем си по скайп и се виждаме.Общо взето всичко е както преди само че когато се видим не се държим за ръце и не се целуваме.Адски ми е трудно да свикна с мисълта че вече не сме гаджета.От една седмица постоянно плача и нищо не ям.Общо взето съм само на плач и повръщане.Отслабнах с 9 кг. за тази седмица.Не мога да го забравя.
Ако някой знае какво да направя за да престана да мисля за него постоянно нека пише.И още веднъж се извинявам за ненужната тема просто имах нужда да споделя.
9кг ... трябва да издадеш книга как да отслабнем най-лесно.

onestar
01-30-2010, 12:22
Точно и аз това си мислех. Една седмица - девет килограма :-o страшна работа, то ако беше така нямаше да има пълен човек.

Къде са родителите ти? Не те ли виждат, че "не ядеш и повръщаш"?

Мм... запознала си се с едно момче и на 20 МИНУТА вече сте били гаджета? Как така бе, хора? Каква любов, какво нещо? Това е повърхностно, харесали сте си опаковките, без да обръщате внимание на продукта. Тц, тц... :?

Спри да се виждаш с него, спри да му пишеш в скайп, спри да му се обаждаш. На този етап - приятелство няма. Възможно е, но след време, когато се усети липсата на чувства.

Малка си. Живота ти тепърва започва.

Bixel
01-30-2010, 13:02
купи си врибратор

FantaMen
01-30-2010, 13:14
Eee Bixel разочарова ме мислех че ще кажеш да почва MP на новата Call of Duty.... и без това нов пач излезе :razz: :razz: :lol: :lol:


Това не става просто така за ден или два след време се забравя не прави грешката да скочиш в обятията на друг с целта да го забравиш по лесно... Намирай повече време за хобитата си и се разсеиваи със всякакви неща които ти дойдат на ум :)

Bixel
01-30-2010, 13:33
Eee Bixel разочарова ме мислех че ще кажеш да почва MP на новата Call of Duty.... и без това нов пач излезе :razz: :razz: :lol: :lol:
Щях ама напоследък почнаха много да хакват и стана тъпо ;<

bigsmile13
01-30-2010, 13:34
скъсали сте няма смисъл да си удряш главата в стената продължаваи напред без него.. дори и като приятел :)

ifilinnchica
01-31-2010, 12:02
Абе я се осъзнай!! Да не е пък единствен?? Спирай се с тези глупости, ще го преживееш. Не е нито първия, нито последния! Ще свикнеш. Не трябва да се затваряш в себе си и да се депресираш и повръщаш. И вземи хапни нещо, че както си тръгнала ще вземеш да станеш анорексичка!! .. :)

tfoitakuchka
01-31-2010, 12:48
Не, не прекратявай отношенията си с него. Но бъди по - отдалечена от него, не се виждайте твърде често и не мисли толкова за него. Намери си някакво хоби - спортувай .. ходи на фитнес .. или пък чети ( има толкова книги който могат да ти промият мозъка защо да стадаш за мъжете е напълно глупаво, но това не е от значение) излизай с приятели, развличай се, оплътнявай си времето .. излизай с други момчета и се разсейвай .. тая любов няма да продължава вечно .. е освен ако не спреш да си го втълпяваш :р