PDA

View Full Version : Гел за лице



darka1
01-30-2010, 13:00
За какво служи и как се нанася ? :oops:

Dopeass
01-30-2010, 13:17
Служи са почистване. Можеше просто да обърнеш някой гел за лице и да прочетеш кво пише.
Мокриш лицето, слагаш си малко гел на ръцете, масажираш лицето с него и изплакваш.

titinkaa
01-30-2010, 13:43
Вчера видях в аптеката гел с гранули вътре,който след нанасяне не се отмива с вода

darka1
01-30-2010, 14:13
Еми аз си взех този на Билка и отзад не пишеше как се нанася, но аз го нанесох точно така - с лек масаж ... а не трябва ли да се втрива в лицето или не е нужно ?

Carmen_Kass
01-30-2010, 14:55
Еми аз си взех този на Билка и отзад не пишеше как се нанася, но аз го нанесох точно така - с лек масаж ... а не трябва ли да се втрива в лицето или не е нужно ?

На мокро лице,леко разтъркваш.Не е нужно да натискаш,да травмираш кожата...Сипваш малко в ръката и нанасяш на лицето,разтриваш и изплакваш.Нещо като все едно си миеш ръцете с течен сапун....Оф,дано да си разбрала от обяснението ми.

darka1
01-30-2010, 15:23
Еми аз си взех този на Билка и отзад не пишеше как се нанася, но аз го нанесох точно така - с лек масаж ... а не трябва ли да се втрива в лицето или не е нужно ?

На мокро лице,леко разтъркваш.Не е нужно да натискаш,да травмираш кожата...Сипваш малко в ръката и нанасяш на лицето,разтриваш и изплакваш.Нещо като все едно си миеш ръцете с течен сапун....Оф,дано да си разбрала от обяснението ми.

разбрах те :)