PDA

View Full Version : И аз искам най накрая



Bubbling
01-30-2010, 15:02
Явно и на мен ми дойде времето да пиша тема тук.Значи-април ще навърша 15.Знам,че това е банална вече тема,но никога не съм имала гадже,не съм се целувала.Попринцип знам,че не съм грозна.Не си прося комплименти,не се възприемам за красива,но според мен съм чаровна.Не е като да не ме поглеждат,защото нямам никаква визия.Единственото което е че имам няколко килогрмата повече,обаче не съм дебела.Нека минем към същинското.Никога не съм имала гадже и не съм се целувала.Всички около мен вече си намират някой,излизат с гаджетата си,обичат се,а аз се чувствам ужааасно самотна.Искам да изпитам тръпката от първата целувка и искам да намеря човека с когото ще ми е добре.Харесвах няколко момчета(единия го преживях доста тежко) но никой не проявява нищо повече от приятелство.Завършва с-,,харесвам те много като приятелка,но...дрън-дрън''А и сега идва Свети Валентин(кой попринцип не мисля,че трябва да се зачита за голям празник-все пак не е българси,но повечето не мислят така и са ПОЩУРЕЛИ!!!!!!)Как да се справя с всичко това?ИСКАМ НЯКОЙ ДО МЕН! :-# #-o
Не знаете колко много си мечтая за това.Искам накрая да разбера какво да е се целуваш с някой(много си мечтая за това).Все слушам как приятелите ми са се натискали с гаджето си.И АЗ ИСКАМММ!Искам да не съм сама.
Съвети?

fenastz
01-30-2010, 15:13
Свали някое килце и излез с мен, защото и аз си нямам гадже. :)

tfoitakuchka
01-30-2010, 15:18
О не, не говори така "имам някое друг кило" и т.н. Научи се да се харесваш такава каквато си, но не ти казвам да не се грижеш за себе си. Добии самочувствие и започни да работиш върху себе си.
Мисля, че ти трябва корай и самоувереност :)
Успех за напред

Linns
01-30-2010, 15:23
Ние как да помогнем ? За кое по-точно ?

Bubbling
01-30-2010, 15:24
Аз се харесвам!Това за килата го вметнах само.Не са чак толкова много,искам да кажа 2-3 НЕ ПОВЕЧЕ!

onestar
01-30-2010, 15:24
Или се приеми такава каквато си, или се погрижи за себе си и "коригирай" всичко, което не харесваш.

Аз пък много си обичам клишето... "За всеки влак си има пътници" :wink:

Bellatrix
01-30-2010, 15:26
Момчетата усещат, когато някое момиче отчаяно си търси гадже и това по един или друг начин ги отблъсква. Обикновенно всичко се нарежда именно в момента, в който си си казала: "О, ми майната му, хич не ми пука с гадже или без".
Ти ако искаш сваляй въпросните килца, ако искаш недей. Зависи от телосложението ти. На някои хора им отива да са по-пухкавки.
Гледай да се чувстваш добре в кожата си, да излизаш навън, да общуваш с хората и то само ще дойде другото.

SuNsHiNe6
01-30-2010, 15:55
Ще си намериш гадже, спокойно. Всичко с времето+ това най- хубавите неща стават точно, когато не си предполагала , че ще се случат :)

zero
01-30-2010, 15:58
От кой град си ?

Gubul3
01-30-2010, 15:58
И аз бях така до преди няколко месеца...С едно момче имахме големи драми и както и да е накрая тръгнахме.Получих си първата целувка.Мислих си,че го "обичам" ама след месец и 5 дена скъсахме,защото той не спираше да ме притиска и се чувствах като в затвор...Тъ...след като скъсахме се чувствах свободна и щастлива...И точно тогава се запознах с много хора иии едно от момчетата се оказа,че ме харесва,но както и да е...
Мисълта ми е,че ти трябват повече контакти...Тогава всичко ще е ок =;

nymphadora
01-30-2010, 16:01
:smt023
преди 1-2 години и аз имах такъв период,сега си спомням и се смея :D
спокойно,всичко ще се нареди,само не се отчайвай =D>

Kukumqvka
01-30-2010, 16:05
И аз съм няколко други килца излишни,но това не пречи да имаш това което желаеш да имаш! Вярвай малко повече в себе си , то не става само с искане
Искам,Искам,Искам ..просто го искаш нали? Направи нещо да го получиш ..

britzy
01-30-2010, 16:31
Хаха ем наистина има си време,не натирвай така нещата забързано
ПС по-ме кефи как се целуват момичетата и... :-D :D :D :D :D

soul1199
01-30-2010, 16:39
ще си намериш подходящия споко,тва,че нямаш гадже не е края на света,живота продължава,а й така или иначе ще имаш мн гаджета по-нататък,не се притеснявай :)

Sirius
01-30-2010, 16:50
Пиши едно лично. :wink:

ivcheto0o
01-30-2010, 16:54
Момчетата усещат, когато някое момиче отчаяно си търси гадже и това по един или друг начин ги отблъсква. Обикновенно всичко се нарежда именно в момента, в който си си казала: "О, ми майната му, хич не ми пука с гадже или без".
Ти ако искаш сваляй въпросните килца, ако искаш недей. Зависи от телосложението ти. На някои хора им отива да са по-пухкавки.
Гледай да се чувстваш добре в кожата си, да излизаш навън, да общуваш с хората и то само ще дойде другото.

Вси4ко с времето си.Има толкова хора които са сами да не са умрели ?!?!То и аз не харесвам цялата истерия покраи Св.Валентин

Hilary_
01-30-2010, 17:04
Единственото което е че имам няколко килогрмата повече,обаче не съм дебела.
така .. това ама изобщо да не те въкнува .. след като не си дебела, нито някоя анорексичка значи си точно такава каквато трябва да бъдеш! Който не те харесва да си .... в ... (;

Всички около мен вече си намират някой,излизат с гаджетата си,обичат се,а аз се чувствам ужааасно самотна.
Това обичат се малко ще го пропусна .. :lol:
"Всички около мен" ти всички ли си? За всички ли се приемаш? Като всички ли трябва да бъдеш? Отговори си сама на тези въпроси ..

Не знаете колко много си мечтая за това.
ха .. всяко момиче си е мечтаело за това (или поне повечето) така, че спокойно .. знаем какво е .. :lol:

Все слушам как приятелите ми са се натискали с гаджето си.И АЗ ИСКАМММ!
Така .. искаш, защото еди кои си са се натискали а? Случайно да не останеш по - назад .. :? това с искането, защото и другите са така е изключително глупаво .. не се влияй от другите до нищо хубаво не води .. :? Колкото до натискането .. хах какво разбираш под това? Ако разбираш обарване и ваденето на сливици повярвай ми НЕ искаш това, нито да се отнасят с теб така .. + това днешните момчета (малките) искат едно нещо .. :? Няма ги вече принцовете на бели коне .. :lol:

Съвети?
Спри да мислиш само за това как искаш да си с някой .. всичко си идва с времето! По - добре да изпиташ нещо красиво отколкото да е за една вечер на някой купон с някой си .. просто, защото "другите правели така" .. :?

perla333
01-30-2010, 17:08
С тебе си приличаме. Разликата е, че аз през май навършвам 16 :P И че не бързам толкова в любовта. И аз като повечето хора изказали се в темата смятам, че за всеки влак си има пътници. Пук и си още едва на 14 (и половина) За къде бързаш толкова?! Не мога да разбера защо толкова много искаш да си имаш гадже..Сега му е времено да правиш глупави неща, да играеш още на стражари и апаши (което ще е по-забавно ако имате момчета за стражари :-D ) и ако те питат защо правиш така да кажеш "Че още навлизаш в побертета" Не бързай толкова. И аз миналата година точно на св.Валентин ми стана гадно, че съм сама, но не е болка за умиране.
Радвай се на детството си докато можеш. Не бързай да пораснеш. - това е моя съвет за теб и за всички на по 13 и 14 години във форума.

TheGirlNextDoor
01-30-2010, 17:42
:smt023
преди 1-2 години и аз имах такъв период,сега си спомням и се смея :D
спокойно,всичко ще се нареди,само не се отчайвай =D>

и аззз :lol:

и към авторката..както ти казаха не се впрягай за всичко има време..ти ще навършиш 15 не 80.. :?
Недей да го мислиш толкова много ще стане когато най-малко очакваш.. :) а и след толкова мечти за 1вата целувка и т.н. гледай после да не останеш разочарована,че не е както си си го представяла 8-)

InloVeGirl27
01-30-2010, 19:07
Не се притеснявай-не си единствена! Тоест аз съм имала връзки досега,но напоследък от една година насам се чувствам ужасно самотна! Вс около са влюбени,а аз седя отстрани и чакам някой,който ме обича да падне от небето! Много тъпа работа! Обаче за всяко нещо си има време...

misslowe
01-30-2010, 19:16
Гледай са .. сигурно ще кажат че , ти искаш съвет .. а аз ти обяснявам глуп0стии ..

По темата : във основата стой товаа , че вместо да киснеш по форумите и пред компа трбва може би да излезеш и да се запознаеш с някой който ти допада - БЕЗ СРАМ .. !! :? такаче това зависи от теб нйе няма как да те уреедим с някой .. 8-) пък и щом казваш че си чаровна и не ти липсват комплиментии кв'о чакаш .. принца ли ,, ?? мии ти си на 15 няма да дойде толкова раноо ..

Paintbolista
01-30-2010, 20:10
Здрасти. Аз сам нов тука и не сам тинейджър. Доста сам по голям от тебе и ще ти кажа така. Харесаи си някое момче направи така да излезете няколко пати, ама гледай от първия пат да не му налетиш на целувки :) гледай да е на 3-4 път а стигне ли се да излезете 4 пати значи си те харесва. Гледай да се забавлявате някак си , а не да се разхождате и да тъпеете, и всичко ще стане после от съмосебеси. Успех и ще чакам да ми се похвалиш как е била първата ти целувка

fc
01-30-2010, 20:17
Смяташ, че ти трябва някой човек до теб, за да се чувстваш щастлива?Не е вярно това. Ти си социално програмирана да мислиш така, гледаш какво правят другите и се водиш по техния акъл, а не по своя.

nikoss1161
01-30-2010, 20:57
Абе какъв е тоя св.Валентин :D Аз си празнувам Трифон Зарезан..Сега сериозно...Аз също съм на 14....Също никога не съм имал гадже и също никога не съм се целувал....И аз имам килца в излишък....Това не трябва да ти е постоянно в главата.В някой от горните постове видях, че беше написано нещо за повече контакти....Права e. Излизай с приятели весели се, за да не мислиш за това и като му дойде времето ще стане. По-добре е да си намериш някой, който наистина да те обича (не че има голяма обич на 14), а не да е някой ей така само за
да се каже, че си имала приятел и след 2 седмици да се разделите (доста момичета постъпват така, без да се замислят, че момчето може да има някакви чувства)...

ScarletBite
01-30-2010, 21:07
Подобри външния си вид (тълкувай като отслабване) и излизай повече. :)


Ако обаче си кандидат-типа кифла, просто си направи регистрация в импулс или аха и качи снимки с нацупени устни, обработени с фотошоп.Ще си намериш гаджок точно за два часа. :-D

perla333
01-30-2010, 21:27
С тебе си приличаме. Разликата е, че аз през май навършвам 16 :P И че не бързам толкова в любовта. И аз като повечето хора изказали се в темата смятам, че за всеки влак си има пътници. Пук и си още едва на 14 (и половина) За къде бързаш толкова?! Не мога да разбера защо толкова много искаш да си имаш гадже..Сега му е времено да правиш глупави неща, да играеш още на стражари и апаши (което ще е по-забавно ако имате момчета за стражари :-D ) и ако те питат защо правиш така да кажеш "Че още навлизаш в побертета" Не бързай толкова. И аз миналата година точно на св.Валентин ми стана гадно, че съм сама, но не е болка за умиране.
Радвай се на детството си докато можеш. Не бързай да пораснеш. - това е моя съвет за теб и за всички на по 13 и 14 години във форума.

Абе какъв е тоя св.Валентин :D Аз си празнувам Трифон Зарезан..Сега сериозно...Аз също съм на 14....Също никога не съм имал гадже и също никога не съм се целувал....И аз имам килца в излишък....Това не трябва да ти е постоянно в главата.В някой от горните постове видях, че беше написано нещо за повече контакти....Права e. Излизай с приятели весели се, за да не мислиш за това и като му дойде времето ще стане. По-добре е да си намериш някой, който наистина да те обича (не че има голяма обич на 14), а не да е някой ей така само за
да се каже, че си имала приятел и след 2 седмици да се разделите (доста момичета постъпват така, без да се замислят, че момчето може да има някакви чувства)...

Не разбрах защо ме цитира..но не ме интересува особено..
И ако чак толкова бързаш да си намериш гадже - разшири си кръга на приятели..Не мога да ти кажа дали действа, но по-опитните такива съвети дадоха и мисля, че ще ти свършат работа..

go71n
01-30-2010, 21:30
даваш снимка , ние ти казваме във визията ти ли е проблема или в мисленето ти.. ; )

hristova1
01-30-2010, 22:18
Здрасти! :)
Аз бих те посаветвала да не се отчаиваш от тва че нямаш патнйор до себе си!
Всичко е въпрос на време спорет мен.
С течение на времето ще намериш подходящия за теб и всички ще ти завиждат.
Не е казано,че някой трябва да те хареса външно.
Можеби ще се намери и за теб някой готин батко,който ще те оцени! :)

TheX
01-30-2010, 22:34
Не мога да разбера тва Хилари ли ви ги втълпи тея неща,че при тийновете няма любов?!? Замислете се бе деба това няма никаква логика :lol:

Bixel
01-30-2010, 23:16
най-добре дай снимка да ти кажем дали ста'аш или ниста'аш

misslowe
01-31-2010, 05:54
Не мога да разбера тва Хилари ли ви ги втълпи тея неща,че при тийновете няма любов?!? Замислете се бе Д**а това няма никаква логика :lol:

:grin: :D :grin: +1

lilincituuuu
01-31-2010, 06:04
Не мога да разбера тва Хилари ли ви ги втълпи тея неща,че при тийновете няма любов?!? Замислете се бе Д**а това няма никаква логика :lol:

:grin: :D :grin: +1
++ :?

FrostHammer
01-31-2010, 06:22
Много ти пука аз съм почти на 18 и не съм имал гадже,много ми дреме и не съм загорял като на баба ми тигана да пускам теми в форума :D :D Скоро да не пуснеш тема как,си разочарована от любовта ;)

CoNviCt
01-31-2010, 06:52
купи вестник позвънете и викаш на рубрика услуги 8)

ifilinnchica
01-31-2010, 11:49
всичко с времето си!!