PDA

View Full Version : Бившия ми .. с нея?



tfoitakuchka
01-30-2010, 15:12
Здравейте всички ..
Имам малък проблем и търся решение или поне съвет, тъй като приятелите ми не могат да ми дадът. Проблема е, че преди около 2 седмици си имах приятел. Запознахме се на един рожден ден - аз, моята компания с него и неговата компания. Та една от най - добрите ми приятелки също се запозна с него и той показа някакви симпатии към нея. После той изведнъж се влюби в мен, както аз в него и нещата потръгнаха. Но на скоро се разделихме (той пожела) и 3/4 дена след като скъса с мен, той тръгна с въпросната моя приятелка. Аз не разбрах от тях, а от една обща приятелка. Те го пазели и още го пазят в тайна от мен, та да не буда аз наранена, защото той ме зарязал. Проблема е, че тя ми е ПРИЯТЕЛКА и тръгва с него 3/4 дни след като той ме отряза, а аз и споделях чувствата, мъките и притесненията си. Нашата обща приятелка казва, че тя много се страхувала как ще реагирам, но не и личи. Незнам какво да правя и как да се държа с нея. В момента съм много дистанцирана от нея защото ме нарани и наистина незнам как да се чувствам. Моля ви за съвет...

YouDontKnowMe
01-30-2010, 15:25
Ами, не й се ядосвай. Човек не избира в кого да се влюби. Макар, че би било по-честно да ти го каже в очите. Поговори с нея, изяснете се , но не й се сърди, на всеки може да се случи. Въпреки, че тя е предала доверието ти.
От теб зависи дали пак ще сте приятелки.

onestar
01-30-2010, 15:29
Ако наистина ти беше приятелка не би тръгнала с бившето ти гаджето, едва 4 дни след раздялата ви.

Сама си направи изводите.

И... притисни я, накарай я да си признае. Ако не го направи, ако те излъже - кажи й, че знаеш. Само не знам дали след това ще може да се наречете "приятелки"... това го решавате вие двете.

Bellatrix
01-30-2010, 15:30
Ако тя наистина го харесва много, влюбена и тн, нямаш право да я обвиняваш. В крайна сметка чувствата не питат. Такива неща се случват. Но по абсолютно всяка вероятност не оставай приятелка с нея. Това е чиста проба мазохизъм. Така само дето няма да си способна да го забравиш и само ще ти се припомня, че те е оставил заради друга.

Dimana99
01-30-2010, 15:31
Не я закачай. Напълно нормално е да е да го иска :)

XcwetiX
01-30-2010, 15:41
Така става..момчетата развалят приятелството ..! А момичета се побъркваме по тях..Той ще я зареже и вие пак ще се сдобрите.Но въпроса тук е дали искаш зад гърба си човек,който е готов толкова бързо да те предаде!

chereshkaa
01-30-2010, 16:07
ей...ядосвай се повече на момчето отколкото на приятелката си :)

Kukumqvka
01-30-2010, 16:10
Да бе влюбил се в теб,за него си била просто занимавка ..
И не мисля,че това момиче ти е голяма приятелка.
Няма какво да направиш,просто се примири :)

soul1199
01-30-2010, 16:37
и мислиш,че ти е приятелка?каква приятелка само!ако ти беше казала поне или пък да те пита дали имаш нещо напротив ок щеше да си личи,че й пука поне замалко,заебавай ги и двамата и толкова

s1nny7o0
01-30-2010, 16:39
И двамата не заслужават,вниманието ти :) Съветът ми към теб е да ги игнорираш :wink:

DevilWish
01-30-2010, 16:40
Moмчето е тъпак.Искало е и двете да ви пробва ;) А тя е толкова 'добра' приятелка, че се крие от теб.Имах подобна случка, сега не съм приятелка с това момиче ;) Говори с нея и й кажи, че сте приятелки, за да си споделяте и я питай има ли нещо, което трябва да ти каже ;)

ivcheto0o
01-30-2010, 16:50
и мислиш,че ти е приятелка?каква приятелка само!ако ти беше казала поне или пък да те пита дали имаш нещо напротив ок щеше да си личи,че й пука поне замалко,заебавай ги и двамата и толкова

tfoitakuchka
01-30-2010, 17:13
Благодаря на всички :)

Gllory
01-30-2010, 17:18
Ако наистина ти беше приятелка не би тръгнала с бившето ти гаджето, едва 4 дни след раздялата ви.

Сама си направи изводите.

И... притисни я, накарай я да си признае. Ако не го направи, ако те излъже - кажи й, че знаеш. Само не знам дали след това ще може да се наречете "приятелки"... това го решавате вие двете.

perla333
01-30-2010, 17:20
Според мен момчето е излизало с теб, за да се сближи с нея. Наскоро една приятелка скъса с гаджето, и той има-няма седмица по-късно отиде при друга. Оказа се, че той харесвал онова момиче, но понеже тя не била наясно със себи, той опитал да я забрави - с моята приятелка. И когато малко работите между приятелката ми и момчето застудяли, оная разбрала че го харесва. Той заряза приятелката ми и сега е с другата..

Извод : Момчето е използвач. Използвал те е. Щеше да е по-добре ако не те беше залъгвал, а направо те беше помолил да го уредиш с приятелката ти.
"Приятелката" ти не ти е истинска приятелка. Ако ти беше истинска приятелка, щеше да дойде при теб и да ти каже нещо от рода на: "Харесвам бифшия ти още от преди да тръгнете. Сега когато те заряза ми предложи..и аз искам да опитаме. Но ако ти не искаш ще се откажа от него" (звучи малко като от любовен сериал, но една истинска приятелка щеше да се интересува от чувствата ти и нямаше да тръгва с бифшия ти след няма и 5 дни)

Моя съвет е: Поговори с "приятелката" си. Изяснете се. Помоли я да не те лъже и да ти каже истината. След това сама реши дали ще бъдете още приятелки и й кажи какво мислиш за ситуацията.
Момчето не струва - по-добре не се занимавай с него.
Най-важното е да решиш какви ще бъдат от сега на татък отношенията с "приятелката" ти - дали още ще бъдете приятелки или не.

buuu
01-30-2010, 18:37
бившияяяя с неяяяя ??!?!?! :smt119 ми ся ко ше праим ?!?! :shock: :-&

sunshinepp
01-30-2010, 18:38
бее я ги оставяй . . голямата работа нали не си лудо влюбена в тоя ?!?

buuu
01-30-2010, 18:40
ми не мноо ясно [-o<

sunshinepp
01-30-2010, 18:42
ми не мноо ясно [-o<

а бее слънчицее май ти е мноого лигаво :-D

buuu
01-30-2010, 18:49
:-P

Muccia
01-31-2010, 10:04
Момиче,помисли малко.. :-o

Той ти е БИВШ! Не е твоя собственост(той никога не е и бил)Щом не е с теб има право да излиза/ходи с който иска.Ти за него си вече минало..пък и от самата тема горе-долу стана ясно че не сте били кой знае колко време заедно 8-)

Не мисля че е редно да се цупиш на приятелката си..Какво очакваш?Той да не си намери никога повече друга ли?Щом си пасват да се вземат 8-)

Най-добрият вариант според мен е да забравиш краткотрайната си тръпка и да вървиш напред :) Миналото затова е минало ... защото То никога няма да се върне или повтори.Остави го там където му е мястото и просто се радвай.че си имала възможността да изживееш хубави мигове :-)

Paintbolista
01-31-2010, 10:52
Това ми е толкова познато.Но хвани поговори с него ,да ти обесни всичко какво е що е .

ScarletBite
01-31-2010, 10:54
Ами, не й се ядосвай. Човек не избира в кого да се влюби. Макар, че би било по-честно да ти го каже в очите. Поговори с нея, изяснете се , но не й се сърди, на всеки може да се случи. Въпреки, че тя е предала доверието ти.
От теб зависи дали пак ще сте приятелки.
+++

LiRRRa
01-31-2010, 10:58
Той предполагам те е използвал от самото начало, за да се добере до нея. . . Той е използвач и идиот. Явно. . .
А тя не ти е никаква приятелка.
Не защото е тръгнала с него, чувствата не питат, просто се е влюбила в него и /явно/ и той в нея, за това няма смисъл да ги обвиняваш. . .
Но не е дошла при теб, не ти е споделила чувствата си към него, не те е попитала дали ще имаш нещо против /а би трябвало/. . . И на всичкото отгоре го крие в тайна от теб. . .

Това не я прави твоя приятелка ни най-малко. :?

Zarity
01-31-2010, 11:32
Ако найстина се обичат,приеми го.Няма какво да направиш. :?

tfoitakuchka
01-31-2010, 12:22
Не ме разбирайте погрешно :) Не става въпрос за момчето, а за приятелката ми. Аз нямам чувства към него и да прави сте - той може да има която пожелае. Въпроса е, че се чувствам наранена от постъпката на приятелката ми.
Мерси за съветите. Страшни сте :-)

justonegirlwithonehope
01-31-2010, 12:26
Не ти е никаква приятелка, аз поне не бих приела такова приятелство от някой ..

sladur4etyYy
01-31-2010, 14:16
никаква приятелка не ти е тая. а и щом толкова бързо след вашата раздяла са тръгнали, значи най- вероятно още докато си ходила с него, зад гърба ти той и ''приятелката'' ти са се забивали. ;] аз бих отишла и директно да я питам ''имаш ли нещо да ми казваш'' и като почне да ти пелтечи там ''за какво става дума'', да й кажеш ''ами например за тва, че ходиш с еди кой си. май ти е убягнало да ми го споменеш, а?''. след което просто спри да се занимаваш с нея. щом един път те е предала, ще го направи още 100.

LiRRRa
01-31-2010, 14:58
никаква приятелка не ти е тая. а и щом толкова бързо след вашата раздяла са тръгнали, значи най- вероятно още докато си ходила с него, зад гърба ти той и ''приятелката'' ти са се забивали. ;] аз бих отишла и директно да я питам ''имаш ли нещо да ми казваш'' и като почне да ти пелтечи там ''за какво става дума'', да й кажеш ''ами например за тва, че ходиш с еди кой си. май ти е убягнало да ми го споменеш, а?''. след което просто спри да се занимаваш с нея. щом един път те е предала, ще го направи още 100.

+1

mimsitu
01-31-2010, 15:33
Ако наистина ти беше приятелка не би тръгнала с бившето ти гаджето, едва 4 дни след раздялата ви.

Сама си направи изводите.



+ :(

playboyche
01-31-2010, 15:54
Ами, не й се ядосвай. Човек не избира в кого да се влюби. Макар, че би било по-честно да ти го каже в очите. Поговори с нея, изяснете се , но не й се сърди, на всеки може да се случи. Въпреки, че тя е предала доверието ти.
От теб зависи дали пак ще сте приятелки.
+1

BloomF
01-31-2010, 16:03
Много кофти е постъпила, но няма смисъл да се карате. Останете си приятелки, но имай едно наум за нея.