PDA

View Full Version : lubov ot raztoqnie



sweetykosity
01-30-2010, 15:13
kakvo mislite za lubovta ot raztoqnie...

Romance
01-30-2010, 15:23
Не е нещо невъзможно.

SmilezZz
01-30-2010, 15:24
Доста трудно се поддържа такава връзка..Да,наистина не е нещо невъзможно,но..
А и както са казали:
- "Невиждани очите се забравят"..Не знам дали наистина е така,но предполагам.. 8) ..
Едно е да си говориш с половинката по телефона,скайпа - друго си е на живо :)

П.С - Пиши на кирилица

sweetykosity
01-30-2010, 15:28
интересувам се заштото аз в момнта имам такава врузка много си го обичам а и тои мен но все нешто става и не можем да се видим и отначало аз бях спряла да го харесвам но сега избеднуж като започнахме да се чуваме по честоо и го заобичах ужасно много ии утре ште се видим наи накраиааа :D

YouDontKnowMe
01-30-2010, 15:36
Ами, мен ме кара да се чувствам самотна ^

Linns
01-30-2010, 15:41
Има успешни, има и неуспешни..
Тези връзки се крепят на доверие и истинска любов, едното харесване не прави от това връзка, изключено.. Поддържат се трудно, но за сметка на това любовта е по-силна.. Трябват два силни характера и една искрена любов..

onestar
01-30-2010, 15:42
^^ Мен също - усещаш липсата му, няма го щастието, усмивката, споделените мигове... то е просто виртуално.
Макар че, както вече казаха, не е невъзможно. Ако се виждате веднъж седмично (или на две седмици, например) това може да засили чувствата, също и тръпката преди всяка среща.

Но ако няма начин да се виждате и "връзката ви" е изцяло виртуална - няма смисъл. Единственото нещо, което "печелиш" са доза страдания, мисли, болка...

s1nny7o0
01-30-2010, 15:58
Не е невъзможна :) С приятеля ми живеем в различни градове,но това не е пречка за нас.Всяка седмица се виждаме,за по 2-3 дни,понякога и повече.За да оцелее една връзка от разтояние трябва да има,доверие и най-вече истиснка любов,а не просто привличане :)

YouDontKnowMe
01-30-2010, 16:03
Не е невъзможна :) С приятеля ми живеем в различни градове,но това не е пречка за нас.Всяка седмица се виждаме,за по 2-3 дни,понякога и повече.За да оцелее една връзка от разтояние трябва да има,доверие и най-вече истиснка любов,а не просто привличане :)
И при мен беше така. Изкарахме над 2 години (с малко чийтване от моя страна ) :D , но после писва. Ако нямаш доверие в другия , е кофти. Ако няма с кого да прекараш нова година/Св. Валентин/ Рожден ден и т.н. също е кофти .А и както каза SmilezZz - "Невиждани очите се забравят".

Linns
01-30-2010, 16:18
"Невиждани очи се забравят" - тва е изключително тъпа фраза, как можеш да забравиш човека който обичаш??? Тогава как несподелената любов не спира ей така!? Хората не се забравят от нищото.. Една истинска любов нито времето, нито разстоянието може да я заличи.. Изпитано и доказано ! Като не знаете стига с тия банални изречения..

sweetykosity, напиши заглавието на кирилица.

soul1199
01-30-2010, 16:30
^^ Мен също - усещаш липсата му, няма го щастието, усмивката, споделените мигове... то е просто виртуално.
Макар че, както вече казаха, не е невъзможно. Ако се виждате веднъж седмично (или на две седмици, например) това може да засили чувствата, също и тръпката преди всяка среща.

Но ако няма начин да се виждате и "връзката ви" е изцяло виртуална - няма смисъл. Единственото нещо, което "печелиш" са доза страдания, мисли, болка...

YouDontKnowMe
01-30-2010, 16:47
"Невиждани очи се забравят" - тва е изключително тъпа фраза, как можеш да забравиш човека който обичаш??? Тогава как несподелената любов не спира ей така!? Хората не се забравят от нищото.. Една истинска любов нито времето, нито разстоянието може да я заличи.. Изпитано и доказано ! Като не знаете стига с тия банални изречения..

sweetykosity, напиши заглавието на кирилица.
Истинска любов ...< Ето това е банално. Не го ли видя 2 седмици, вече ми писва да се измъчвам, че не е до мен, и лека - полека ми изчезва от мислите. Имам и други ангажименти, не ми е само "голямата любов" до главата. Мога да обичам човек, който ме кара да се чувствам добре , което се получава именно, когато е до мен през повечето време. Не мога да заобичам момче, което виждам веднъж на две седмици.

britzy
01-30-2010, 16:47
Много е гадна според мене и ся като завърша и с гаджето ше се разделим в други градове,даже обмислям аз в друга държава и ми ставаа гадно,трудно се поддържа за съжаление оабче се случва често :-# :-# :-# :-#

Hilary_
01-30-2010, 16:50
1 Писането на кирилица е задължително ..

2 Аз не мисля, че изобщо повечето хора оценяват любовта по принцип, камо ли от разстояние .. доста трудно постижима е .. :?

Linns
01-30-2010, 16:51
"Невиждани очи се забравят" - тва е изключително тъпа фраза, как можеш да забравиш човека който обичаш??? Тогава как несподелената любов не спира ей така!? Хората не се забравят от нищото.. Една истинска любов нито времето, нито разстоянието може да я заличи.. Изпитано и доказано ! Като не знаете стига с тия банални изречения..

sweetykosity, напиши заглавието на кирилица.
Истинска любов ...< Ето това е банално. Не го ли видя 2 седмици, вече ми писва да се измъчвам, че не е до мен, и лека - полека ми изчезва от мислите. Имам и други ангажименти, не ми е само "голямата любов" до главата. Мога да обичам човек, който ме кара да се чувствам добре , което се получава именно, когато е до мен през повечето време. Не мога да заобичам момче, което виждам веднъж на две седмици.
Любов от разстояние не е влюбване в нета, по телефона и т.н... Става въпрос за поддържане на такава любов.. Вие ревете тука за някви си две седмици, има хора дето с месеци не се виждат.. Е да на 15-16 е по-важно да се видите да се поцелувате, а не да ви е пълно сърцето с любов..

britzy
01-30-2010, 16:54
Аз като замина никога нема да видя приятелчето си,ужасно е ...

ivcheto0o
01-30-2010, 16:56
Има успешни, има и неуспешни..
Тези връзки се крепят на доверие и истинска любов, едното харесване не прави от това връзка, изключено.. Поддържат се трудно, но за сметка на това любовта е по-силна.. Трябват два силни характера и една искрена любов..

balu4ka
01-30-2010, 16:57
Не е невъзможна,самата аз имам такава връзка вече 7 месеца,обичаме се ,през какво ли не сме минали заедно,никои не е казал ,че е лесно напротив ,но нали любовта е компромиси и доверие :) .Някой път го губиш,но никога не е късно да го възвърнеш.Всичко опира до характер и търпение ,имаш ли го си струва ,а ако и за всичките тези компромиси и мигове в който си сама си струва дори и само за 5 часа в месеца е тогава не се отказвай ами се бори :)

YouDontKnowMe
01-30-2010, 17:03
"Невиждани очи се забравят" - тва е изключително тъпа фраза, как можеш да забравиш човека който обичаш??? Тогава как несподелената любов не спира ей така!? Хората не се забравят от нищото.. Една истинска любов нито времето, нито разстоянието може да я заличи.. Изпитано и доказано ! Като не знаете стига с тия банални изречения..

sweetykosity, напиши заглавието на кирилица.
Истинска любов ...< Ето това е банално. Не го ли видя 2 седмици, вече ми писва да се измъчвам, че не е до мен, и лека - полека ми изчезва от мислите. Имам и други ангажименти, не ми е само "голямата любов" до главата. Мога да обичам човек, който ме кара да се чувствам добре , което се получава именно, когато е до мен през повечето време. Не мога да заобичам момче, което виждам веднъж на две седмици.
Любов от разстояние не е влюбване в нета, по телефона и т.н... Става въпрос за поддържане на такава любов.. Вие ревете тука за някви си две седмици, има хора дето с месеци не се виждат.. Е да на 15-16 е по-важно да се видите да се поцелувате, а не да ви е пълно сърцето с любов..
Ами, разбира се, че когато си влюбен е важно да се "видите и да се поцелувате". Не само за 15-16 годишните, но и за всички. Не съм тръгнала да се омъжвам, в момента имам нужда от човек до себе си , от близост , имам нужда от някого , с когото мога да прекарвам повече време. Хората ,които не се виждат с месеци, имат сериозни намерения за бъдещето на връзката си . И аз бих се отнасяла по-сериозно, ако ми беше време за създаване на семейство (примерно) . Но не смятам да се насилвам да бъда "вярна" и да бъда с човек, който е далеч.
Ако обичаш някого , си готов на всичко , какво са за теб са 400км ... Но аз, лично , не бих издържала.(отново) Ревността ми би убила всичко.

Linns
01-30-2010, 17:08
^ Това вече е друго.. Всеки сам решава за себе си.. 8-)

XTREMEFREERIDE
01-30-2010, 17:38
Много сложна,трудна и почти непостижима.
За това се гордея със себе си и Него.
http://www.hiclub.bg/Article.asp?ArticleId=356382

InloVeGirl27
01-30-2010, 19:02
Косиии :-) :-) :-) :-) Моя любов! :smt007

С Вальо ще се виждате?Леле невероятно! Да ми се обадиш задължително после! Обичам те толкова много!!! :-) :-)

Romance
01-30-2010, 19:17
:-D

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-30-2010, 19:37
Съкс..да го няма любимия човек,да не можеш да го прегърнеш...да го погледнеш в очите..да го целунеш..не знам как някои хора живеят с такава връзка.. :-o

TheX
01-30-2010, 19:46
2 Аз не мисля, че изобщо повечето хора оценяват любовта по принцип, камо ли от разстояние .. доста трудно постижима е .. :?

- Оценяват я хората които са я почувствали,но останалите не значи,че не я ценим ;)
- Трудно се поддържа такава връзка.Гадно е когато любимия човек е много по рядко до теб.

TheSunshine01
01-30-2010, 20:58
Трудно е да се подържа такава връзка, наистина много трудно но не и невъзможно.

Трябва 2-та души да са наистина влюбени за да могат да подържат връзката си от разтояние.

cinderella_gugutka
01-30-2010, 23:55
еми аз не бих се занимавала,прекалено болезнено е...

krem4et0
01-31-2010, 08:03
Гледам, че авторката е регистрирана отдавна и би следвало да е добре информирана за реда и правилата в този форум. Писането на кирилица е задължително. Темата се заключва,а следващи такива директно ще се трият.