PDA

View Full Version : G-точката



gandalfepi4
01-30-2010, 15:23
Някой някога изобщо да е имал вземане-даване с тази ерогенна зона или е само мит?

Как се стимулира и заслужава ли си да се търси?

Bellatrix
01-30-2010, 15:49
Лол, къв мит бе!? Моя човек я намира абсолютно всеки път.

Ми ако е с пръст - стимулира се с кръгови движения.
Ако е с пишка (ама тогава трябва да пробвате няколко различни пози, за да видите на коя точно твоята приятелка чувства Г-наслади) - нормалните си движения и в един ритъм докато свърши.

playboyche
01-30-2010, 15:51
неее няма Г точка това е мит история не слушай кфи приказки ти разправя баба ти за Г точката ... лъжа са .... няма такова нещо :lol: :lol:

TwEEtyNkA
01-30-2010, 17:20
неее няма Г точка това е мит история не слушай кфи приказки ти разправя баба ти за Г точката ... лъжа са .... няма такова нещо :lol: :lol:

:razz: :razz: :razz:
иначе хем питаш дали е мит,хем как се стимулира :D

vaseto0o
01-30-2010, 17:36
Аве тук че до нас имало заровени некви мангизи, чудя са дали да ги изровя, ааа как да го изровя с лопата или мотика :-o

gandalfepi4
01-30-2010, 17:43
боже наистина ](*,)

не бе хора не съм такъв кроманьонец просто изках да разбера дали некви хора могат да я използват като сигурен източник на удоволствие.

с мойта от време на време като правиме секс уж я стимулирам ама за кратко само. после не мога да г намера същото място ко ще да правя и ми иде да се гръмна направо :(

та затова питам. да разбера техниката ми ли куца някъде или и при други се получава само от дъжд на вятър :)

misslowe
01-30-2010, 18:29
неее няма Г точка това е мит история не слушай кфи приказки ти разправя баба ти за Г точката ... лъжа са .... няма такова нещо :lol: :lol:

+ 1

LoWePinK
01-30-2010, 18:32
Едва ли е от дъжд та на вятър просто пробвайте нови пози по различни .. тогава може и да стане :) :) :P

playboyche
01-30-2010, 18:37
боже наистина ](*,)

не бе хора не съм такъв кроманьонец просто изках да разбера дали некви хора могат да я използват като сигурен източник на удоволствие.

с мойта от време на време като правиме секс уж я стимулирам ама за кратко само. после не мога да г намера същото място ко ще да правя и ми иде да се гръмна направо :(

та затова питам. да разбера техниката ми ли куца някъде или и при други се получава само от дъжд на вятър :)
момче това е може би единственият и най-гомият источник на удоволствие а ти питаш може ли да го използвам като такъф наистина за годините си мисля че ти трябва още време преди да се занимаваш със секс

playboyche
01-30-2010, 18:42
бе пробвали сме кво ли не само дето на глава не съм заставал ма не и не само от време на време става и при това за малко :(

има ли неква изпитана стратегия нещо? според вашия опит искам да се поуча щото наистина много нерви тва
абе човек виж ней-удобната поза е : тя е по гръб ти си в/у нея краката й са в/у раменете ти и шибаш тфа е или с пръсти но то нестава постоянно то е само за началото научи се и с пишка да го прайш ..... :lol: аа тфа е ако не стане потърси пози или виж тфа http://translate.google.bg/translate?hl=bg&langpair=en%7Cbg&u=http://bestsexpositions.com/ ще ти е полезно :) :)

gandalfepi4
01-30-2010, 18:46
боже наистина ](*,)

не бе хора не съм такъв кроманьонец просто изках да разбера дали некви хора могат да я използват като сигурен източник на удоволствие.

с мойта от време на време като правиме секс уж я стимулирам ама за кратко само. после не мога да г намера същото място ко ще да правя и ми иде да се гръмна направо :(

та затова питам. да разбера техниката ми ли куца някъде или и при други се получава само от дъжд на вятър :)
момче това е може би единственият и най-гомият источник на удоволствие а ти питаш може ли да го използвам като такъф наистина за годините си мисля че ти трябва още време преди да се занимаваш със секс


на 20 съм :? просто като пецам жената става само от време на време да се "активира" и после не мога да я намера пак ко ще на главата си да застана! секви техники сме пробвали не знам кво ми куца и затова търса съвети :)

golqmumnik
01-30-2010, 18:47
При някои жени тази чувствителна уж зона изобщо я НЯМА.Това говори личния ми опит.А ако я има се стимулира лесно с два пръста

gandalfepi4
01-30-2010, 18:49
бе пробвали сме кво ли не само дето на глава не съм заставал ма не и не само от време на време става и при това за малко :(

има ли неква изпитана стратегия нещо? според вашия опит искам да се поуча щото наистина много нерви тва
абе човек виж ней-удобната поза е : тя е по гръб ти си в/у нея краката й са в/у раменете ти и шибаш тфа е или с пръсти но то нестава постоянно то е само за началото научи се и с пишка да го прайш ..... :lol: аа тфа е ако не стане потърси пози или виж тфа http://translate.google.bg/translate?hl=bg&langpair=en%7Cbg&u=http://bestsexpositions.com/ ще ти е полезно :) :)

позата-пробвана
ефект-не
сайта-не го знаех, благодаря, но повечето сме ги пробвали уви пак така :(

valko88
01-30-2010, 19:55
http://www.disabled-world.com/img/sex/g-spot.jpg

doublet
01-30-2010, 20:23
^
\:D/

krem4et0
01-31-2010, 08:57
Има, но при мен стимулирането й се доближава с усещане за пишкане.