PDA

View Full Version : Как да ме забележи ?



hristova1
01-30-2010, 16:15
Здравейте всички!
Искам съвет за моя проблем.
Харесвам си едно момче ужасно много,но незнам как да отида при него да се запознаем.Колкото и глупаво да звучи ме е срам да отида и да му се представя.
Споделих и на мой приятелки че го харесвам даже едната е от неговия клас и казва че не е за мен защото пуши,пие,но мен това не ме притеснява.
По-важното е ,че ми каза ,че ако отида да му се се представя ще ме отреже.
Та както споменах той пуши и аз се бях съгласила да отида с неговата компания да пуша стига само и само да ме забележи,но уви той каза,че не може.
Как да го накарам да ме забележи поне малко или поне да се запознаем?
Дайте ми съвет ,моля :-) :-)

Linns
01-30-2010, 16:16
Като пишеш на кирилица..

britzy
01-30-2010, 16:27
:shock: :shock: :shock: Недей да пропушваш заради некаф сульо,тва с пушенето(и пиенето) верно нема значение,но ако наистина те отреже кфо ше стане,ше се отчаяш,но не знам :)

hristova1
01-30-2010, 16:30
mi bih napravila vsi4ko samo zadame zabeleji ...,no vse pak mersi :)

soul1199
01-30-2010, 16:32
i az se bqh suglasila da otida s negovata kompaniq da pu6a stiga samo i samo da me zabeleji,no uvi toi kaza,4e nemoje :S
Kak da go nakaram da me zabeleji pone malko ili pone da se zapoznaem?
Daite mi savet ,molq :-) :-)как така ти е забранил??

britzy
01-30-2010, 16:33
mi bih napravila vsi4ko samo zadame zabeleji ...
Разбирам те,но по-добре бутни некой грим,прическа,не почвай с пороци че после нема край(ей ше умра за цигара :lol: )) Разбираш ли,не се съсипвай ,защото ако е напразно? :-)

hristova1
01-30-2010, 16:34
Ne,4e mi e zabranil,no kazah na tva momi4e ot negoviq klas da mu kaje 4e iskam da hodq s nego da pu6a i toi i e kazal 4e nemoje ... :S :S :S

hristova1
01-30-2010, 16:36
Da no kato gledam toi mai nqma interes mn kum momi4eta...

britzy
01-30-2010, 16:36
Ne,4e mi e zabranil,no kazah na tva momi4e ot negoviq klas da mu kaje 4e iskam da hodq s nego da pu6a i toi i e kazal 4e nemoje ... :S :S :S
Може да иска да те спре да си навредиш хм????

britzy
01-30-2010, 16:37
Da no kato gledam toi mai nqma interes mn kum momi4eta...
А :shock:
Гей ли е? Е тогава немаш шансове,само ше се самоизмъчваш :?

hristova1
01-30-2010, 16:37
Mi toi neme poznava,kak 6te me spre?!
Daje do kolkoto razbrah si tursi kompaniq

hristova1
01-30-2010, 16:39
:D :D :D :D :D ne e gei , daje e jenkar ,no nego pokazva i pravq vsi4ko vuzmojno da me zabeleji,no... nestava

britzy
01-30-2010, 16:39
Mi toi neme poznava,kak 6te me spre?!
Daje do kolkoto razbrah si tursi kompaniq
Ее понякога хората знаят повече за другите,отколкото си мислиш че е

hristova1
01-30-2010, 16:40
Edna priqtelka mi kaza,4e kogato mejdu4asieto zastanem na vratata i toi gledal samo v men....ne vqrvam ,no vse pak mi go kaza za podkrepa moje bi dane se ot4aivam

britzy
01-30-2010, 16:41
:D :D :D :D :D ne e gei , daje e jenkar ,no nego pokazva i pravq vsi4ko vuzmojno da me zabeleji,no... nestava
Хъъм,значи преди време си бех набелязала един мноо готин,всичко точно,и едно момиче от моя клас го познаваше,та запозна ме с него,ама и той женкар,просто мега ужасен характер,така че намери си някой да не е такъв женкар,щот то става леко тъпо след време :D

И не карай некоя фр. да те запознава,ще е голяяяяма грешка :D

britzy
01-30-2010, 16:42
Edna priqtelka mi kaza,4e kogato mejdu4asieto zastanem na vratata i toi gledal samo v men....ne vqrvam ,no vse pak mi go kaza za podkrepa moje bi dane se ot4aivam
хах нищо не се знае :)

Hilary_
01-30-2010, 16:51
Като пишеш на кирилица..

hristova1
01-30-2010, 17:06
Mi mojebi ti kato si po-golqma[predpolagam] ima6 pove4e opit v tiq ne6ta ,no drugiq problem e ,4e ako ne sa priqtelkite nqmam druga vuzmojnost.
A haraktera mu e kakto kazva6 ti mega ujasen harakter,no vse pak pekaleno mn go haresvam i ako ne go vidq v denq 1 put... nz kvo 6a pravq

britzy
01-30-2010, 17:10
Mi mojebi ti kato si po-golqma[predpolagam] ima6 pove4e opit v tiq ne6ta ,no drugiq problem e ,4e ako ne sa priqtelkite nqmam druga vuzmojnost.
A haraktera mu e kakto kazva6 ti mega ujasen harakter,no vse pak pekaleno mn go haresvam i ako ne go vidq v denq 1 put... nz kvo 6a pravq :o
Знам как е,повярвай ми,нопросто се отвратих от него като разбрах що за човек е,добре може и фр.да те запознае,нооо да не му казва нищо предварително за теб,щот те може такива работи да наговорят ,че да излезе,че си некфа маниачка и постоянно го следиш :razz:
Иначе,дано не се получи като при мен,тоест сега не го поглеждам даже по коридорите. :) :)

hristova1
01-30-2010, 17:17
Чесно казано и аз си помислих същото.
Ако започна постоянно да му се натискам и му досаждам самочуствието ще му се вдигне до небето и ще се прави на недостижим...
А ми изглежда тихичък и е точно моя тип :oops: :oops: :oops: :-)

britzy
01-30-2010, 17:20
Чесно казано и аз си помислих същото.
Ако започна постоянно да му се натискам и му досаждам самочуствието ще му се вдигне до небето и ще се прави на недостижим...
А ми изглежда тихичък и е точно моя тип :oops: :oops: :oops: :-)
Е,да,може и да изглежда,ноне винаги е така както изглежда,накарай някой да те запознае,пък нищо не губиш,само дано не му се вдигне супер много самочувствието,че тогава е коофти :)

hristova1
01-30-2010, 17:33
Ами ако се запознаем може веднага да си помислерче го харесвам и да истърси на другите от класа си и те ще разгласят на всички класеве и ... така става гадно.
А на мен т'ва момче за сега ми харесва повече външно,щото не съм общувала никога с него.
И мойте приятелки ме предупреждават,че не е за мен,но колкото и да се мъча да ги послушам ,и да го забравя-нестава! :( :(:(
Когато междучасета излезем само в него гледам и те го забелязват...
Немога да си го избия от главата и т'ва е... :( :( :( :(

britzy
01-30-2010, 17:35
Ами ако се запознаем може веднага да си помислерче го харесвам и да истърси на другите от класа си и те ще разгласят на всички класеве и ... така става гадно.
А на мен т'ва момче за сега ми харесва повече външно,щото не съм общувала никога с него.
И мойте приятелки ме предупреждават,че не е за мен,но колкото и да се мъча да ги послушам ,и да го забравя-нестава! :( :(:(
Когато междучасета излезем само в него гледам и те го забелязват...
Немога да си го избия от главата и т'ва е... :( :( :( :(
Ем ще ти мине,и нали знаеш че докато не бутнеш огъня,не може да си сигурна че пари :D
Ох не знам как да ти помогна,тва верно че ше каже на всички и супер гадно после те гледат и се подсмихват,ами ако искашпослушай приятелките си.BTW той на колко е?

hristova1
01-30-2010, 17:47
Ами и аз и той сме на 13 :d :d :d :d
Знам че е малко смешно на такава възраст да се вкарвам в някви филми,но го харесвам от мн време и при него е мн различно,щото колкото и просто да изглежда за ме поне е сложно,като съдим по мнението но приятелката ми,която МУ е била най-добра приятелка,но сега не са :( :(
И вече почти си го бях избила от главата,докато една друга приятелка не ми каза,че ме е гледал и аз глупачката и се хванах,но кво да правиш-приятелство :)

britzy
01-30-2010, 17:51
Ами и аз и той сме на 13 :d :d :d :d
Знам че е малко смешно на такава възраст да се вкарвам в някви филми,но го харесвам от мн време и при него е мн различно,щото колкото и просто да изглежда за ме поне е сложно,като съдим по мнението но приятелката ми,която МУ е била най-добра приятелка,но сега не са :( :(
И вече почти си го бях избила от главата,докато една друга приятелка не ми каза,че ме е гледал и аз глупачката и се хванах,но кво да правиш-приятелство :)
Хмм,ами питай я тази приятелка ,която му е била бфф ,там некфи подробности,ии може пък да излезе нещо,дано.
мен като ми се случи такова нещо бях на 16 :lol: :lol:
Така че не зависи на колко си.Като го видиш,го гледай право в очите или му се усмихни,нещо ей такова

buuu
01-30-2010, 18:00
има 111111937834624736587364572452364 милярда теми търси малко му еба майката !!!! дразниш ма :-x

hristova1
01-30-2010, 18:02
Еи... вярно за тва с очите не се бях сещала... само,че ква съм притиснителна... ако се загледаме ще припадна сигорна съм :D :D
А аз иначе съм проучила всичко за него
А ти на колко си? :oops:

britzy
01-30-2010, 18:06
Еи... вярно за тва с очите не се бях сещала... само,че ква съм притиснителна... ако се загледаме ще припадна сигорна съм :D :D
А аз иначе съм проучила всичко за него
А ти на колко си? :oops:
Oх аЗ съм на 18(но това нема значение,чувствам се като на 10 :D )
А по темата наистина го гледай,обаче право в очите,честно ти казвам работи-преди ме беше срам да гледам в очите,но се заучава
Може да е страшно в началото,обаче така ще види че наистина го "гледаш" :)

hristova1
01-30-2010, 18:16
Бих го гледала с часове стига само да не ми се намръщи отсреща
И все пак ще се притесня сигорна съм на 100 %

britzy
01-30-2010, 18:24
Бих го гледала с часове стига само да не ми се намръщи отсреща
И все пак ще се притесня сигорна съм на 100 % :|
Ee не е казано да ти се задържи много погледа,просто направи такъв поглед,че да му привлечеш вниманието.Дано се получи :) :) :)

misslowe
01-30-2010, 18:55
Да пропушиу заредии .. момче ОМГ .. вземи се в ръце ..
повярвай стига да искаш няма да ти пукаа ..

А и пиши на кирилица няма да бъде никак лошоо

Paintbolista
01-30-2010, 19:51
Предложи му наркотици :grin: тогава може да му станеш любимка :D

kombarka
01-30-2010, 19:56
Приятелките ти са злобарки.

InloVeGirl27
01-31-2010, 08:07
Недей да пушиш или пиеш,само за да се правиш на важна или той да те хареса.Според мен,ако той те харесва-ще направи нещо по въпроса и ще ти го покаже! :)

LiRRRa
01-31-2010, 08:20
Момичеее, осъзнай се !
Недей да му ходиш по гъза на тоя женкар, така му вдигаш самочувствието до небето ! ;xx
Явно не те заслужава, а и явноо не проявява интерес към теб.
Но щом толкова го харесваш, прави му някакви предизвикателни погледи от време на време, минавай покрай него наперено и като цяло се прави на недостъпна и . . . виж какво може да стане. . . :?

НО [!] в никакъв случай не пропушвай заради него !! Това би било най-тъпата ти грешка . . .

hristova1
01-31-2010, 10:20
Аз бих нправила всичко заради него,но маи той ми се прави на недостъпен и точно т'ва ме дразни!
Какво ли не прамвя да ме забележи,то не са контенета,прически,гримове като включим и пушенето,но така виждам,че до никаде няма да стигна и се бях отказала до онзи момент когато една приятелка ми каза,че ме е гледал сяко междучасие,и аз взех та се хванах...,но незнам до колко е вярно може пък и да неме лъже...

ifilinnchica
01-31-2010, 11:44
не е за мен защото пуши,пие
това пък е много глупаво!!
на колко годинки сте с тоз твоя пичага ако не е тайна?? .. :?

ScarletBite
01-31-2010, 11:54
Какъв женкар на 13? :lol:
Наистина се вкарваш във филми.Горкото момче сигурно още не знае до тоалетната ли му се ходи или му се правят разни други неща, а ти... :lol:

hristova1
01-31-2010, 14:47
Ми той е на 13,но за възраста си не изглежда,че е на толкова!
А за т'ва,че пуши и пие мен неме притеснява...

LiRRRa
01-31-2010, 14:54
Там ти е проблема. . .
Престани да правиш всичко за него и да му ходиш по гъза, прави се ТИ на недостъпна и горделива, ама и се закачай по малко.
И определено не трябва да си готова на всичко за него, адски тъпо е. . . Ще се осъзнаеш, ама ще е късно.

britzy
01-31-2010, 15:16
Пушенетотук не са определящ фактор,но както казаха прави се ти на недостъпна,и не пуши for the love of God :-o


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

britzy
01-31-2010, 16:49
кak да разберете, че ви харесва

Това са едни от многото прости показания, може да има много повече момчета, които флиртуват с вас отколкото си мислите - дръжте си очите отворени.

• Помни дребни неща, които сте казали в обикновен разговор. Може да ви изненада. Може да сте го казали когато е бил наоколо и две седмици по-късно той го споменава...

• Гласът му се променя когато ви говори сред други хора. Той може да каже "Здрасти" на всеки, включително и на вас, но "Здрасти"-то отправено към вас и малко по-различно.

• Гласът му става по-мек когато си говорите само двамата.

• Понякога се втречва право във вашите очи.

• Погледът му се "омекотява" когато ви види. Променя се леко и изглежда по-спокоен в ъгъла на очите. Трудно забележимо е, но все пак забележимо....
(Вие вече може да сте наясно с това на някакво подсъзнателно ниво - именно това ви е накарало да се замислите дали ви харесва...)

• Когато е близо до вас или говори с вас, очите му се "въртят" около лицето ви и се спират отново на вашите. (Все едно че разглежда цялото ви лице - и после пак очите ви.)

• Гледа устните ви.

• Приятелите му ви разпитват разни неща - ако не сте се запознали - те може да ви попита за името. Или може да ви попитат какво мислите за "него".

• Ако приятелите му ви обръщат внимание след като той се е взирал във вас - това значи че може би е говорил за вас.

• Казва ви, че миришете хубаво...
(Тук няма скрито послание - това е в добрия смисъл...)

• Може да се държи странно когато е около вас или да изглежда нервен. Поведението му просто се променя когато сте около него.
Ако обикновено е тих, може да стане шумен или обратното. Смяната в поведението е показанието.





Тва ми е на-изчерпателният отговор,дано хелпне 8-)

hristova1
01-31-2010, 18:15
Там ти е проблема. . .
Престани да правиш всичко за него и да му ходиш по гъза, прави се ТИ на недостъпна и горделива, ама и се закачай по малко.
И определено не трябва да си готова на всичко за него, адски тъпо е. . . Ще се осъзнаеш, ама ще е късно.
Ами никога до сега не съм общувала с него даже и едно "Здрасти" не сме си казва ли,а ми се иска от там да започнем точно с това "Здрасти".
А,ако тръгна да се закачам или да флиртувам няма да забележи сигорно
:? :?
Знам,че е тъпо да правя всичко за него ама... друг начин невиждам... :oops: javascript:emoticon(':oops:')

hristova1
01-31-2010, 18:22
кak да разберете, че ви харесва

Това са едни от многото прости показания, може да има много повече момчета, които флиртуват с вас отколкото си мислите - дръжте си очите отворени.

• Помни дребни неща, които сте казали в обикновен разговор. Може да ви изненада. Може да сте го казали когато е бил наоколо и две седмици по-късно той го споменава...

• Гласът му се променя когато ви говори сред други хора. Той може да каже "Здрасти" на всеки, включително и на вас, но "Здрасти"-то отправено към вас и малко по-различно.

• Гласът му става по-мек когато си говорите само двамата.

• Понякога се втречва право във вашите очи.

• Погледът му се "омекотява" когато ви види. Променя се леко и изглежда по-спокоен в ъгъла на очите. Трудно забележимо е, но все пак забележимо....
(Вие вече може да сте наясно с това на някакво подсъзнателно ниво - именно това ви е накарало да се замислите дали ви харесва...)

• Когато е близо до вас или говори с вас, очите му се "въртят" около лицето ви и се спират отново на вашите. (Все едно че разглежда цялото ви лице - и после пак очите ви.)

• Гледа устните ви.

• Приятелите му ви разпитват разни неща - ако не сте се запознали - те може да ви попита за името. Или може да ви попитат какво мислите за "него".

• Ако приятелите му ви обръщат внимание след като той се е взирал във вас - това значи че може би е говорил за вас.

• Казва ви, че миришете хубаво...
(Тук няма скрито послание - това е в добрия смисъл...)

• Може да се държи странно когато е около вас или да изглежда нервен. Поведението му просто се променя когато сте около него.
Ако обикновено е тих, може да стане шумен или обратното. Смяната в поведението е показанието.





Тва ми е на-изчерпателният отговор,дано хелпне 8-)

Много ми помогна с тези примери :) благодаря!
И все пак за т'ва с пушенето вярно маи беше тъпа идея и даже още тогава съжалих,че накарах една фр да го попита дали може да ходя да пуша с него.

chereshkaa
01-31-2010, 18:24
Добре ти знаеш, че той не те харесва и няма интерес към теб?Тогава не го занимавай мн мн ... намери си друг ... :)

hristova1
01-31-2010, 18:30
Добре ти знаеш, че той не те харесва и няма интерес към теб?Тогава не го занимавай мн мн ... намери си друг ... :)

Той е точно моя тип и едва ли ще намеря нещо по-добро от тва!
Харесвамго от прекалено мн време и някакси съм свикнала с него...
За сега искам поне да се заповнаеме,упознаем,пофлир туваме (поне от моя страна) пък на там ще му мисля... :) :) :)

britzy
01-31-2010, 18:37
Хей радвам се че помогнах,дори ии малко,надявам се всичко да потръгне,стискам палци успееех :-) :-) :-) :-)

chereshkaa
01-31-2010, 18:43
Добре ти знаеш, че той не те харесва и няма интерес към теб?Тогава не го занимавай мн мн ... намери си друг ... :)

Той е точно моя тип и едва ли ще намеря нещо по-добро от тва!
Харесвамго от прекалено мн време и някакси съм свикнала с него...
За сега искам поне да се заповнаеме,упознаем,пофлир туваме (поне от моя страна) пък на там ще му мисля... :) :) :)
Да обаче ..така както го описваш ...ако тръгнете все пак той рано или късно ще те нарани ..
а по тфа как да те забележи-прически,грим,флиртовете с други момчета от неговата компания също вършат работа 8-)

hristova1
01-31-2010, 18:43
Хей радвам се че помогнах,дори ии малко,надявам се всичко да потръгне,стискам палци успееех :-) :-) :-) :-)

Наистина ми даде много идеики и примери благодаря още веднъж!
Утре ще видим кво ще стане :) дано да мине както си го представям,от каде да знаеш може да се престраша и да направя първата крачка... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

britzy
01-31-2010, 18:45
Хей радвам се че помогнах,дори ии малко,надявам се всичко да потръгне,стискам палци успееех :-) :-) :-) :-)

Наистина ми даде много идеики и примери благодаря още веднъж!
Утре ще видим кво ще стане :) дано да мине както си го представям,от каде да знаеш може да се престраша и да направя първата крачка... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Дано,ще се радвам всичко,което те посъветвах да покаже резултати,не се страхувай,смело :-)

LoWePinK
01-31-2010, 18:49
Ще ти кажа нещо наистина е тъпо да пропушваш и пиеш ... ДА ти кажа и аз съм така само че обратното моя не харесва пушенето и мрази момичета особено да пият ... разбирам те но ако не си струва после ще съжаляваш ... :-o :-o

hristova1
01-31-2010, 18:50
Добре ти знаеш, че той не те харесва и няма интерес към теб?Тогава не го занимавай мн мн ... намери си друг ... :)

Той е точно моя тип и едва ли ще намеря нещо по-добро от тва!
Харесвамго от прекалено мн време и някакси съм свикнала с него...
За сега искам поне да се заповнаеме,упознаем,пофлир туваме (поне от моя страна) пък на там ще му мисля... :) :) :)
Да обаче ..така както го описваш ...ако тръгнете все пак той рано или късно ще те нарани ..
а по тфа как да те забележи-прически,грим,флиртовете с други момчета от неговата компания също вършат работа 8-)


Ми чесно казано той е най-хубавия от компанията му и ако тръгна да се закачам или флиртувам с тях.. те ша го вземат на сериозно можеби
Но утре на даскало ако се престраша може да врътна 2,3 погле да някоя въздушна целуфка :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D

hristova1
01-31-2010, 18:53
Ще ти кажа нещо наистина е тъпо да пропушваш и пиеш ... ДА ти кажа и аз съм така само че обратното моя не харесва пушенето и мрази момичета особено да пият ... разбирам те но ако не си струва после ще съжаляваш ... :-o :-o

Той харесва такива такива момичета-купонджиики дето пушат и пият и аз за тва се бях съгласила :(

hristova1
01-31-2010, 19:00
Хей радвам се че помогнах,дори ии малко,надявам се всичко да потръгне,стискам палци успееех :-) :-) :-) :-)

Наистина ми даде много идеики и примери благодаря още веднъж!
Утре ще видим кво ще стане :) дано да мине както си го представям,от каде да знаеш може да се престраша и да направя първата крачка... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Дано,ще се радвам всичко,което те посъветвах да покаже резултати,не се страхувай,смело :-)

Утре ако те вълнува щи разказвам...,ако стане нещо щото с моето притиснение и вълнение... нз как ще успея

fc
01-31-2010, 19:09
Някой беше написал няколко примера за държанието на момче когато харесва дадено момиче. Добре, но не търси тези неща след като те е виждал един-два пъти или даже не сте си говорили! А пък ако е от най-готините момчета на училището, най-вероятно се е научил да не се издава толкова лесно, за това не се притеснявай ако не виждаш такива действия от негова страна, в началото поне. За да те забележи трябва да си най-красивата от групата. Трябва да се обличаш в дрехи, които ти подчертава силните страни (Яки цици, готин задник, готини крака и т.н.) Грима е много очевиден и не ни действа много положително на нас момчетата, така че не прекалявай. Бели дълги ботуши, черни прилепнали дънки или някакви панталони да ти стоят добре, черна горница, бял колан около кръста ти (в/у чената горница), косата ти да е с бяла диадема. Ако не си брюнетка, ето ти идея за нов имидж, пребоядисай се! Не се притеснявай да ползваш кремове за лице,крака,ръце, кожа и т.н. Лицето ти трябва да е чисто, гладко и без пъпки. Отстрани всички косми освен тези на главата ти! Няма лошо и да спестиш пари за повечко дрехи! Мале до утре мога да пиша, но прекалявам вече. Косата да ти е дълга до раменете и отпусната. Отделяй време на косата ти, докато тя не започне да изглежда перфектна!
Нов имидж не се създава за един ден, отнема месеци, години и така нататък. Важното е да го правиш за себе си, а не за други момчета. Естествено примера, който ти дадох горе не е задължителен за теб, но ти дадох представа.
п.с. Не се дръж като лигла, не квичи, не се лигави с приятелките си, много ни дразни. Също така не заеквай утре и покажи самочувствие (Но не от селски тип)
едит: Забравих за ръцете. Трябва да изглеждат нежни, а не груби като на мъже. Също така към описанието ми може да добавиш бял лак и някакви бели обици

hristova1
01-31-2010, 19:25
Някой беше написал няколко примера за държанието на момче когато харесва дадено момиче. Добре, но не търси тези неща след като те е виждал един-два пъти или даже не сте си говорили! А пък ако е от най-готините момчета на училището, най-вероятно се е научил да не се издава толкова лесно, за това не се притеснявай ако не виждаш такива действия от негова страна, в началото поне. За да те забележи трябва да си най-красивата от групата. Трябва да се обличаш в дрехи, които ти подчертава силните страни (Яки цици, готин задник, готини крака и т.н.) Грима е много очевиден и не ни действа много положително на нас момчетата, така че не прекалявай. Бели дълги ботуши, черни прилепнали дънки или някакви панталони да ти стоят добре, черна горница или какво и да е, бял колан около кръста ти (в/у чената горница), косата ти да е с бяла диедема. Ако не си брюнетка, ето ти идея за нов имидж, пребоядисай се! Не се притеснявай да ползваш кремове за лице,крака,ръце, кожа и т.н. Лицето ти трябва да е чисто, гладко и без пъпки. Отстрани всички косми освен тези на главата ти! Няма лошо и да спестиш пари за повечко дрехи! Мале до утре мога да пиша, но прекалявам вече.



Не се притесняваи,даде ми чудесни идеи,но той къв е отнесен няма да забележи и не е мн популярен в даскалото в смисъл е някъв тих и мен тва ме радва!
Но няма да забележи новия ми имидж тъй като не сме се запозна ли и не съм единствената красива а има и още много конкуреция,но другите момичета се стремят към ''звездите'' така да ги наречем.
А това момче е точно моя тип-тих,сладък,чаровен...
Но за сега се стремя към запознаството,а пък после ако се увлека още повече... може и да използвам идеите,които ми даде!
И все пак ти благодаря! :-)
пп: Мисля,че трябва да си придам малко повече самочуствие,щото в последно време съм мн затворена...

britzy
02-01-2010, 13:54
Еее къде откара коня в калта ве ФЦ,чеки момичето първо да придобие самочувствие,да се запознаят,да се сближат,че тогава да се докарва,ти пааа некфи странни разбирания имаш ддз,всеко момче е различно за тва не ги обобщавай в едно ,че става тъпо

А относно момичето-пиши неска 2/3 реда какво се случи :-P

hristova1
02-01-2010, 15:11
Ми чесно казано... не мина изобщо поплан! :( :(
Видях г0 1,2 пъти и втория път беше много близа до мен,но... аз нямах тая смелост да се обърна към него,а направих точно обратното завартях се с гръб към него :-x :-x :x :( :( :( после ми стана мноу криво и сечуствах адци тъпо... :( :( :( :( :(

britzy
02-01-2010, 15:52
Ми чесно казано... не мина изобщо поплан! :( :(
Видях г0 1,2 пъти и втория път беше много близа до мен,но... аз нямах тая смелост да се обърна към него,а направих точно обратното завартях се с гръб към него :-x :-x :x :( :( :( после ми стана мноу криво и сечуствах адци тъпо... :( :( :( :( :(
Ee нищо,де то не става отведнъж има и утре,ама не отлагай много :-D

fc
02-01-2010, 17:29
Еее къде откара коня в калта ве ФЦ,чеки момичето първо да придобие самочувствие,да се запознаят,да се сближат,че тогава да се докарва,ти пааа некфи странни разбирания имаш ддз,всеко момче е различно за тва не ги обобщавай в едно ,че става тъпо

А относно момичето-пиши неска 2/3 реда какво се случи :-P
Първото впечатление определя всичко.

@Hristova1, ако си седиш момчето няма да дойде и да се запознае с теб, тъй като ти него харесваш! Друг вариянт е просто се включваш в разговора и след няколко минути вече си говорите и няма да има нужда да се запознаваш и няма да изглеждаш отчаяна :)

hristova1
02-01-2010, 17:50
@Hristova1, ако си седиш момчето няма да дойде и да се запознае с теб, тъй като ти него харесваш! Друг вариянт е просто се включваш в разговора и след няколко минути вече си говорите и няма да има нужда да се запознаваш и няма да изглеждаш отчаяна :)[/quote]

С удоволствие бих се ключила в разговора им,но нямам повод да отида при него...

fc
02-01-2010, 17:56
Усмихни му се и му кажи здрасти. Повярвай ми няма да те одреже, даже ще ти отговори и ще се усмихне и той!

hristova1
02-01-2010, 18:12
Усмихни му се и му кажи здрасти. Повярвай ми няма да те одреже, даже ще ти отговори и ще се усмихне и той!

Ми до колкото съм чула той е някъв студен към някои хора и "Здрастито" може да се окаже неуместно! :?
А и нямам т'ва самочуствие или не съм толкова отворена,че да му го кажа!
Искам запознанството ни да бъде спонтано , например някоя фр да ме запознае с него и да ме хване неподготвена така и аз и той ще бъдем изненадани ! :?

britzy
02-01-2010, 18:20
Усмихни му се и му кажи здрасти. Повярвай ми няма да те одреже, даже ще ти отговори и ще се усмихне и той!

Ми до колкото съм чула той е някъв студен към някои хора и "Здрастито" може да се окаже неуместно! :?
А и нямам т'ва самочуствие или не съм толкова отворена,че да му го кажа!
Искам запознанството ни да бъде спонтано , например някоя фр да ме запознае с него и да ме хване неподготвена така и аз и той ще бъдем изненадани ! :?
Тва с фрто нали ти казах че е нож с две остриета,ама ддз,требва по някъф начин да стане,но не се сещам вече наистина,просто ако е писано ,ще стане :-P

hristova1
02-01-2010, 19:44
Мойте фр са мн стабилни и мога да разчитам на тях за т'ва им се доверявам.
Но маи вече започва да ми омръзва тоя филм...
К'во ли не направих да ме забележи и резултат-никакъв!
:-# :smt090 :smt085
Вече съм на ръба да се откажа...!
Проявих достатъчно търпение,дадох сичка ама... нищо!
Имам още малко търпение поне до края на седмицата ще се опитам да се запознаеме.
А грешката беше моя,щото отдавна трябваше да се запознаем,но аз все отлагах.
Вече незнам к'во да правя :? :-# :-# :-# :-# :neutral: :neutral: :neutral: :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Ужасно съм объркана!!!

fc
02-01-2010, 20:22
По дяволите отиди и направи това което ти казах! Стига си се оправдавала като малка лигла, ще действаш или ще хленчиш? Никой не си е хванал гадже с хленчене.

l0lz
02-01-2010, 21:49
мноЛ си зле.

hristova1
02-02-2010, 10:48
[quote="l0lz"]мноЛ си зле.[/
Мерси! И ти същ0!

hristova1
02-02-2010, 10:49
По дяволите отиди и направи това което ти казах! Стига си се оправдавала като малка лигла, ще действаш или ще хленчиш? Никой не си е хванал гадже с хленчене.

Като неме забелязва аз кво да отида и да му се натискам ли?
Ми представиси,че ме отреже аз да се праа,че неми пука... :?

silky92
02-02-2010, 11:00
Еми рискуваш и толкоз ,или ще стане или не .Ако продължаваш с тоя негативизъм и страх ,накрая единственото ,което ще стане е ,че ще съжаляваш ,че не си направила нещо 8)

hristova1
02-02-2010, 12:56
Еми рискуваш и толкоз ,или ще стане или не .Ако продължаваш с тоя негативизъм и страх ,накрая единственото ,което ще стане е ,че ще съжаляваш ,че не си направила нещо 8)

Точна т'ваа и ще направя! Утре може да преодолея страха си... :)

britzy
02-02-2010, 15:03
Напомни ми на една бивша съученичка все така отлага ли,отлагали,разгеле накрая се запозна с момчето-а па после дори здрасти не си казваха :razz: :razz: :razz:

hristova1
02-02-2010, 18:14
Напомни ми на една бивша съученичка все така отлага ли,отлагали,разгеле накрая се запозна с момчето-а па после дори здрасти не си казваха :razz: :razz: :razz:


Ми сиг0рно и при мен ще стане така...
А как се запознаха ? Тя притесняваше ли се като мен? :oops:

britzy
02-02-2010, 18:52
Напомни ми на една бивша съученичка все така отлага ли,отлагали,разгеле накрая се запозна с момчето-а па после дори здрасти не си казваха :razz: :razz: :razz:


Ми сиг0рно и при мен ще стане така...
А как се запознаха ? Тя притесняваше ли се като мен? :oops:
Охх връщам се преди 5 г. :D -значи бехме 7 клас те така като теб,и бехме 4 момичета и си бехме набелязали едни "батковци" 9 клас :D ии тя харесваше единият,издокарваше се ,грим а,у,само че беше малко дибела :D ии една фр.мноо добра моя един път зимата бехме 2ра смяна и беха 2те навън и видели тоя,който едната харесва и другата я запознала с него,да притесняаше се,ама после нищо не си казваха :razz:

hristova1
02-02-2010, 19:45
Сигорно и при мен ще стане така :-D
Мерака е до като се запознаем а после сигорно няма да ми пука!
Но искам да се запознаем така,че и двамата да бъдем изненадани иначе ако аз го чакам да доиде когато го извика тая фр дето може да ни запознае веднага ще си помисли,че га харесвам...
Маи вече и аз незнам к'во искам... :D :oops:

britzy
02-03-2010, 12:54
Сигорно и при мен ще стане така :-D
Мерака е до като се запознаем а после сигорно няма да ми пука!
Но искам да се запознаем така,че и двамата да бъдем изненадани иначе ако аз го чакам да доиде когато го извика тая фр дето може да ни запознае веднага ще си помисли,че га харесвам...
Маи вече и аз незнам к'во искам... :D :oops:
май май :lol:
Ем според мен нема случайности,ако не правиш нещо за желанието си,то неа да стане :-D

xNiKx
02-05-2010, 06:17
ооох все по-глупав народ се ражда, ей :smt070 Толкова много го харесваш, че за теб няма значение, че вероятно ще умре като 50 годишен алкохолик с рак на белите дробове и цироза на черния дроб. Обаче аз малко се обърках:
1. Не харесва момичета, ама е женкар.
2. Не те харесва, ама гледа само тебе.
3. Има "мега ужасен характер", ама ти много го харесваш.
4. Прави се на недостъпен и това те дразни, ама ти пак много го харесваш.
5. Не сте си общували изобщо, ама ти пак си си влюбена в него.
6. На 13 години и скоро ще стане хроничен алкохолик, ама за теб това не е проблем.
7. Общувате си чрез приятелки, е тука вече темата стана прекалено тъпа и се отказах да чета.

hristova1
02-05-2010, 17:55
ооох все по-глупав народ се ражда, ей :smt070 Толкова много го харесваш, че за теб няма значение, че вероятно ще умре като 50 годишен алкохолик с рак на белите дробове и цироза на черния дроб. Обаче аз малко се обърках:
1. Не харесва момичета, ама е женкар.
2. Не те харесва, ама гледа само тебе.
3. Има "мега ужасен характер", ама ти много го харесваш.
4. Прави се на недостъпен и това те дразни, ама ти пак много го харесваш.
5. Не сте си общували изобщо, ама ти пак си си влюбена в него.
6. На 13 години и скоро ще стане хроничен алкохолик, ама за теб това не е проблем.
7. Общувате си чрез приятелки, е тука вече темата стана прекалено тъпа и се отказах да чета.

Знам,че всичко е объркано ама... кво да се прави :-D
1. Не,че нехаресва момичета еми него показва в смисл не флиртува както правят другите и ниговори мн мн с момичета,ако не го загавори някоя!
2.Незнам да ли ме е гледал,а просто се доверявам на приятелките си!
3.За мен характера е от голямо значение и за т'ва го харесвам само така на външност!
4.Прави се на недостъпен и отворен,но и аз неотстъпвам!
5.ДА,и пак го харесвам и съм влюбена в него!
6.Не е проблем щото секи на тая възраст опитва ралични неща-наркотици,цигари,алкохол и т.н [аз личн НЕ съм опитвала нито едно от трите] но след време ще престане сигорна съм!
7. :D :D :D

looserhaha
02-24-2015, 11:59
Моля някой да ми помогне! :д първо...може ли някой да ми обясни как да създам собствена тема в сайта, защото съм нова? И второ... та, харесвам едно момче, той е от класа ми. За първа година съм в този клас съм 8ми клас. Така, в началото само ми беше симпатичен и съм пробвала да го заговарям като му искам химикал и да. Той винаги ми е давал, когато има. Проблема е, че бях прекалено глупаво и си мислех, че е някаккъв асоциален тип, малко дръпнато се държеше, с той изобщо не е такъв. Та, по едно време интереса ми се увеличи... от 1 месец насам. И след 1 седмица...сякаш и той ме харесваше, защото той ми говореше, а не аз на него. Дори тези неща, които ми говореше, можеше да не ми ги казва, имам предивд изглеждаше свкаш си търси приказка с мен. Дори го хващах да ме зяпа в час и когато направим очен контакт...асхйалсбскнскдшд ан ... и когато имаме физическо той многп често ми помага. И изобщо се държеше с мен чудесно, но моналаа седмица не знам какво му стана - отряза ме веднъж и вече не ми говори толкова често. Сега уж е по - добре, но все аз се налага да го заговарям. Моля ви кажете ми според вас изобщо харесвал ли ме е? И имате ли представа от някакви начини и действия, с които да го спечеля ?