PDA

View Full Version : Какъв щеше да е животът ви..



Linns
01-30-2010, 16:24
Ако не бяхте напуснали България?
Някога замисляли ли сте какво щяхте да правите? Какво щеше да стане с вас? Какви щяхте да сте сега?

Seattle
02-13-2010, 02:20
да
щях да работя за 300-500лв, които в тая скъпотия до никаде нема да стигат и да живея с нашите докато направя най малкото 30 години.
Може би щях да уча нещо, ако имаше пари разбира се, но кат се сещам как нашите работеха за да искарат месеца, малко се съмнявам.
Въпреки всичко щеше да ми е много по интересен живота, това е гаранция понеже тук ми е доста скучно, става вече 8 години. общо взето това е единственото нещо което ми липсва тук, приятелите ми :( . Нямаше да имам пари и луксове но за сметка на това щях да имам незабравимо детство и богати спомени. Предполагам че неможе човек да има всичко.

Nakadah
02-28-2010, 19:36
Ако не бяхте напуснали България?
Някога замисляли ли сте какво щяхте да правите? Какво щеше да стане с вас? Какви щяхте да сте сега?

аз съм се замислял какъв щеше да ми е живота ако бях останал да живея в Германия, се пак отишъл съм там като съм бил на няколко месеца... но квото и да мисля нямада промени нищо, така че няма смисъл да си напрягате мозъците...

wallmart
03-01-2010, 09:38
Напуснах Македония първо в посока Австралия. Много бързо избягах в Италия. Житейски неуспехи ме пратиха обратно в родния град, но кандидатствах в България и ето ме студент тук. Ако бях останал в Гостивар щях да умра от глад - шиптърите превзеха целия град и ни уморяват от безработица.

Amazingskill
03-07-2010, 02:10
да
щях да работя за 300-500лв, които в тая скъпотия до никаде нема да стигат и да живея с нашите докато направя най малкото 30 години.
Може би щях да уча нещо, ако имаше пари разбира се, но кат се сещам как нашите работеха за да искарат месеца, малко се съмнявам.
Въпреки всичко щеше да ми е много по интересен живота, това е гаранция понеже тук ми е доста скучно, става вече 8 години. общо взето това е единственото нещо което ми липсва тук, приятелите ми :( . Нямаше да имам пари и луксове но за сметка на това щях да имам незабравимо детство и богати спомени. Предполагам че неможе човек да има всичко.

Ми не ми пука честно казано аз избирам незабравимото детсво и богатите спомени отколкото лукса :) Пари ти трябват колкото да преживяваш. Най - важното е да имаш покрив над главата ти :]]