PDA

View Full Version : ТИЙНПРОБЛЕМ-харесвам момче



igrata
01-30-2010, 17:26
харесвам едно момче. :) и искам да му направя впечатление. :) опитвам всякакви начини. :? но има едно-две момчета,който правят всичко да ме изложат пред него. :( какво да правя?кажете.страшно го харесвам.


II. Права и задължения на потребителите
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

Clodin
01-30-2010, 17:33
Ами, като за начало използвай моментите, в който двете момчета ги няма. Тогава си поговори с него, питай го за любими филми, предмети в училище и т.н. Може и да се сближите и някой път го покани на кафе - неангажиращо.

Дано потръгне!

justunique
01-30-2010, 19:19
...

nyxu
01-31-2010, 08:02
Ами, като за начало използвай моментите, в който двете момчета ги няма. Тогава си поговори с него, питай го за любими филми, предмети в училище и т.н. Може и да се сближите и някой път го покани на кафе - неангажиращо.

Дано потръгне!


+

SmilezZz
01-31-2010, 09:24
Ами, като за начало използвай моментите, в който двете момчета ги няма. Тогава си поговори с него, питай го за любими филми, предмети в училище и т.н. Може и да се сближите и някой път го покани на кафе - неангажиращо.

Дано потръгне!

Съгласна съм.. :)
Успех и от мене 8)

donstavrev
01-31-2010, 12:08
Ами, като за начало използвай моментите, в който двете момчета ги няма. Тогава си поговори с него, питай го за любими филми, предмети в училище и т.н. Може и да се сближите и някой път го покани на кафе - неангажиращо.

Дано потръгне!

Съгласна съм.. :)
Успех и от мене 8)

и аз съм съгласен :)
Успех и от мене 8)

LuxurySk0B
01-31-2010, 12:50
каквото трябва

yanSy2
02-05-2010, 12:36
Prosto pomoli nqkoq svoq priqtelka (koqto znae 4e ti haresvash mom4e) da te butne kum nego i ako mom4eto te haresva ili pone proqvqva interes kum teb 6te te pogledne i ti mu se izvini pitai za imeto mu i drugi ne6ta ... ami ako ne te haresva togava prosto 6te zapo4va da psuva ... ti rehavash! :lol: