PDA

View Full Version : Кола маска Jankar



vow
01-30-2010, 17:00
стигнах до решението да си взема течна кола маска Джанкар (как е правилно Жанкар или Джанкар) правя темата за да изкажете вашите мнения от тази кола маска която си правите ръчно (говоря за тези които и я правят сами а не ходят на козметик) не искам мнения в които да ми казват иди на козметик,в моя малък град има само един козметик който не струва а и не ми се занимава, така че моля мнения само които са ползвали (Д)жанкар кола маска и да кажат хваща ли по-дебелите косъмчета или по тънките, колко пари струва , начин на употреба, колко туби да си купа за 2та крака и дали хваща с корена космите, по принцип на краката имам косми които не са тънки но с епилатора не става мъчих накъсва ги и ужасно затва прибягвам до кола маска (момче съм)! надявам се да дадете мнението си, за да знам да купя ли ефикасна ли е итн може да препоръчате и някаква друга въпреки че съм се спрял на тази (тъй като и нямам много финансови възможности да давам по 10-15 лева за кола-маска)

zoreto
01-30-2010, 17:03
1 во има търсачка :x
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=314498&highlight=%EA%EE%EB%E0+%EC%E0%F1%EA%E0+jankar тук има всичко

vow
01-30-2010, 17:33
все пак нека още някой си даде мението

GabisiTa
01-30-2010, 18:05
Аз съм доволна от течната. Вземи си да опиташ, не е скъпа и без това, около 2 лева е тубичката.

titinkaa
01-30-2010, 18:23
стигнах до решението да си взема течна кола маска Джанкар (как е правилно Жанкар или Джанкар) правя темата за да изкажете вашите мнения от тази кола маска която си правите ръчно (говоря за тези които и я правят сами а не ходят на козметик) не искам мнения в които да ми казват иди на козметик,в моя малък град има само един козметик който не струва а и не ми се занимава, така че моля мнения само които са ползвали (Д)жанкар кола маска и да кажат хваща ли по-дебелите косъмчета или по тънките, колко пари струва , начин на употреба, колко туби да си купа за 2та крака и дали хваща с корена космите, по принцип на краката имам косми които не са тънки но с епилатора не става мъчих накъсва ги и ужасно затва прибягвам до кола маска (момче съм)! надявам се да дадете мнението си, за да знам да купя ли ефикасна ли е итн може да препоръчате и някаква друга въпреки че съм се спрял на тази (тъй като и нямам много финансови възможности да давам по 10-15 лева за кола-маска)

Джанкар се пише(нали питаше и за това казвам),за двата крака ще ти идат няй-малко 6-7 тубички,около 1,40лв я взимам аз,за да я отпуснеш я сложи в едно найлонче вържи я и до пусне в нещо по дълбоко колкото да я покрие във вряла вода и я дръж така около 5-6-7мин не повече,щото после ще стане много течна,след това вътре има една шпатулка стискаш от тубичката на шпатулката мажеш на космите,лепкаш от лентичките една притискаш и след около 30сек. дърпаш от долу на горе рязко,за да може да ти отскубне всички косми които си намазал,а не само 1-2 да хване,хваща и космите от корените,но чесно казано аз с кола маска си ги махам само н аинтимните места на краката не съм пробвала ама е много играчка,по добре с епилатора,ако ти е стар си земи нов и няма да ти накъсва,аз на краката и навсякъде другаде ги махам с епилатора само на онова място с кола маска,но имай предвид че ако си махаш от сега нататък с кола маска ще трябва да пораснат малко повечко,щото ако са много къси няма да ги хване колата маска.Айде успех ако имаш нещо да питаш което съм пропуснала,питай :)

Just_say_no
01-30-2010, 19:08
Джанкар се пише(нали питаше и за това казвам),за двата крака ще ти идат няй-малко 6-7 тубички,около 1,40лв я взимам аз,за да я отпуснеш я сложи в едно найлонче вържи я и до пусне в нещо по дълбоко колкото да я покрие във вряла вода и я дръж така около 5-6-7мин не повече,щото после ще стане много течна,след това вътре има една шпатулка стискаш от тубичката на шпатулката мажеш на космите,лепкаш от лентичките една притискаш и след около 30сек. дърпаш от долу на горе рязко,за да може да ти отскубне всички косми които си намазал,а не само 1-2 да хване,хваща и космите от корените,но чесно казано аз с кола маска си ги махам само н аинтимните места на краката не съм пробвала ама е много играчка,по добре с епилатора,ако ти е стар си земи нов и няма да ти накъсва,аз на краката и навсякъде другаде ги махам с епилатора само на онова място с кола маска,но имай предвид че ако си махаш от сега нататък с кола маска ще трябва да пораснат малко повечко,щото ако са много къси няма да ги хване колата маска.Айде успех ако имаш нещо да питаш което съм пропуснала,питай :)


Ти добре ли си ?? 1 Тубичка ще стигне и за двата крака той да няма да се маже като филия с масло :shock: маже се супер тънък слой от кола маската и не се държи 30 секунди защото ще се размекне и няма нищо да отлепи !! Като сложиш отгре лепенката притискаш хубаво да няма мехурчета с въздух и е готово за дърпане.

titinkaa
01-30-2010, 19:21
Джанкар се пише(нали питаше и за това казвам),за двата крака ще ти идат няй-малко 6-7 тубички,около 1,40лв я взимам аз,за да я отпуснеш я сложи в едно найлонче вържи я и до пусне в нещо по дълбоко колкото да я покрие във вряла вода и я дръж така около 5-6-7мин не повече,щото после ще стане много течна,след това вътре има една шпатулка стискаш от тубичката на шпатулката мажеш на космите,лепкаш от лентичките една притискаш и след около 30сек. дърпаш от долу на горе рязко,за да може да ти отскубне всички косми които си намазал,а не само 1-2 да хване,хваща и космите от корените,но чесно казано аз с кола маска си ги махам само н аинтимните места на краката не съм пробвала ама е много играчка,по добре с епилатора,ако ти е стар си земи нов и няма да ти накъсва,аз на краката и навсякъде другаде ги махам с епилатора само на онова място с кола маска,но имай предвид че ако си махаш от сега нататък с кола маска ще трябва да пораснат малко повечко,щото ако са много къси няма да ги хване колата маска.Айде успех ако имаш нещо да питаш което съм пропуснала,питай :)


Ти добре ли си ?? 1 Тубичка ще стигне и за двата крака той да няма да се маже като филия с масло :shock: маже се супер тънък слой от кола маската и не се държи 30 секунди защото ще се размекне и няма нищо да отлепи !! Като сложиш отгре лепенката притискаш хубаво да няма мехурчета с въздух и е готово за дърпане.

Ми да на един приятел за двата крака отгоре до долу му отидоха 6-7 тубички :x

vow
01-30-2010, 19:25
на мен са ми казвали че 1 няма да стигне но 6-7 пък ще са много предполагам 2 или 3 макс ще са добре,,до коляното ще си ги махам ане нагоре

и освен тва епилатора ми не е от най новите но не и стар , просто е браун пинсетен а те на мен не ми ба4кат просто нз кожата ми е такава трянва да пробвам с филип епилатори...но пари нямам иначе колата маска дали ще може да захване тънки косъмчета от корема ми

vow
01-30-2010, 19:33
Аз съм доволна от течната. Вземи си да опиташ, не е скъпа и без това, около 2 лева е тубичката.

каква течна, топла течна или...само течна?

titinkaa
01-30-2010, 19:51
Аз съм доволна от течната. Вземи си да опиташ, не е скъпа и без това, около 2 лева е тубичката.

каква течна, топла течна или...само течна?

Еми отиваш в аптеката и казваш една кола маска на Джанкар течна и ще ти я дадът :)

nymphadora
01-30-2010, 19:56
аз си купих веднъж,ама нещо не ми се получи,пък и си болеше :(

Sissy90
01-30-2010, 20:33
Не е нормално повече от 1 тубичка за двата крака :shock: Аз краката не съм си ги обезкосмявала с кола маска от много време, но си правя на триъгълника и такава ползвам. Аз я слагам за 15-20 секунди в микровълновата, да се стопли и втечни. Идеята е да може да се намаже на възможно най-тънък слой, защото иначе не оскубва добре.

galu6a
01-31-2010, 08:17
Не е нормално повече от 1 тубичка за двата крака :shock: Аз краката не съм си ги обезкосмявала с кола маска от много време, но си правя на триъгълника и такава ползвам. Аз я слагам за 15-20 секунди в микровълновата, да се стопли и втечни. Идеята е да може да се намаже на възможно най-тънък слой, защото иначе не оскубва добре.

ама самата тубичка ли слагаш в микровълновата аз си купих пробвах ама трябва сякаш по 2-3 на минавам едно с също място ,защотото не ми си отскубва всички.Една прятелка ми каза една друга кола маска 5 лв и утре ще проверя :)

според вас къде ми е грешката или просто неможе всички наведнъж

vow
02-21-2010, 05:46
искам да попитам като я слагам в микровълновата самата тубичка ли и за коллко време 15 сек? а иначе ако я потопя във вода колко градуса да е тая вода и колко време да държа :?

zoreto
02-21-2010, 09:08
в някво дъдче с топла вода,ся колко дае топла колкото повече толква по добре,аз като ползвам затоплям я и си намазвам,където ще ползвам и посля пак я връщам в съда да не се стяга ;)

Shadowsogirl
02-21-2010, 09:17
Аз я разтапям на духалката.
А в микровълновата тубичката не и ли става нещо?

dimeto007
02-21-2010, 12:08
Искам да попитам лесно ли се борави с тая кола-маска и дали боли много :-o

SmilezZz
02-21-2010, 12:15
Искам да попитам лесно ли се борави с тая кола-маска и дали боли много :-o

Ами да,лесно се "борави" :D :lol:

Ако го правиш з пръв път - боли,но не е болка за умиране..Но се свиква бързо де :D - аз вече не усещам болка :D

dimeto007
02-21-2010, 12:17
8) мхм Ясно. Благодаря за инфото. :grin:

vow
02-21-2010, 15:22
а като я сложа в съда с топла вода колко време я чакам да стои? кога омеква

zoreto
02-21-2010, 15:30
а като я сложа в съда с топла вода колко време я чакам да стои? кога омеква
тя се размеква бързо,като натиснеш тубичката ще разбереш.Трябва да е достатъчно топла,че да се размажа на много тънък слой

KumchoValcho
02-21-2010, 16:31
Супер трудно е. Аз лично не мога да се оправям.. 8-)

vow
02-21-2010, 17:49
тва ли представлява течната?

http://prikachi.com/files/1381565h.gif

zoreto
02-21-2010, 18:02
да :)

vow
02-23-2010, 13:05
при каква температура се съхранява шот си купих 5

zoreto
02-23-2010, 13:23
ми аз си я оставям ако ми остане в хладилника пък не знам :-o

vow
02-24-2010, 17:10
лепенката ми се струа бая длъга режете ли я на две

vow
02-24-2010, 18:53
кола маската е добра, но имам един въпрос как успявате да я разстилате при топла вода мъчих не става течна, нагрях много топла стана мека тубичката, и като стисна на шпатулата и почна да мажа стане като дъвка и въобще не мога да я разстела по крака...

vow
02-25-2010, 12:34
кола маската е добра, но имам един въпрос как успявате да я разстилате при топла вода мъчих не става течна, нагрях много топла стана мека тубичката, и като стисна на шпатулата и почна да мажа стане като дъвка и въобще не мога да я разстела по крака...

zoreto
02-25-2010, 13:17
кола маската е добра, но имам един въпрос как успявате да я разстилате при топла вода мъчих не става течна, нагрях много топла стана мека тубичката, и като стисна на шпатулата и почна да мажа стане като дъвка и въобще не мога да я разстела по крака...

И при мен така се получава,за това мажа малки участаци ,че иначе не мога да се оправя :)
И по горе дето пита за лентата аз лично си я режа, а ако не ми стигне от аптеката си купувам обикновенни марлички -вършат страхотна работа :)

darkflower
02-25-2010, 16:41
Аз преди си разтапях колата маска в метална купичка поставена над свещ. Супер бързо става буквално за секунди. :)

Fuck0ff
08-11-2011, 20:57
Лентата от кутията не струва,по-добре използвайте парчета от стар чаршаф.

tanchu
09-04-2011, 20:16
Тази кола маска става ли за триъгълника?

katii
09-04-2011, 20:17
^ Да. :)

titkos
09-04-2011, 22:03
Става за триъгълника, но отнема доста време и усилия... поне при мен.

bebzgirl
09-04-2011, 22:49
Става за триъгълника, но отнема доста време и усилия... поне при мен.

+1 ... Отделям си около 2 часа за да се оправя ;)