PDA

View Full Version : Как ми липсваш...



darkness848
01-30-2010, 18:18
Ако знаеш само как ми липсваш... Липсват ми прегръдките ти, които ми даряваха такова спокойствие... Липсват ми целувките ти... Онези, пламенните и страстните с които ме даряваше всеки път... Липсва ми уханието ти, нежността ти, топлотата ти... Липсва ми твоето "Обичам те!". То ми носеше такава радост... И всеки път когато бяхме ръка за ръка се чувствах специална, знаех че съм твоето момиче... Липсва ми погледа ти... Този дълбок и проницателен поглед... Обожавах времето прекарано с теб... Всяка една минута беше ценна и незаменина... Всяка тръпка с теб... липсва ми...
Но времето развали всичко... Сега съм далеч от теб и толкова боли това, че не мога да ти кажа колко те обичам и, че ти беше всичко за мен... Да ти кажа, че ти си моят живот... Моята причина да живея... И всяка вечер съм потънала в скърб и сълзи, и шепна тихо името ти... С всяка вечер кошмарът настъпва щом слънцето залезе... В луната виждам лика ти... Той ме гледа през снимките... Това усмихнато лице, което до вчера ми казваше "Слънце, обичам те! Ти си всичко за мен...". А сега... Сега те няма, сега не си до мен... Душата ми застина... Без теб нищо не е същото... Ти си моят живот и ще те обичам сега и ЗАВИНАГИ!

Sham
01-30-2010, 20:04
намери смисъл в/за себе си;